Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Η χελώνα

Re:Η χελώνα 17 έτη 2 μήνες πριν, #12597

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Μίλησα για την εκ των υστέρων δημοσιοποίηση (βλ. Πρώτες Ηχογραφήσεις).

'¼σο για τους χαρακτηρισμό δευτεροκλασάτα ή/και δευτεράντζες, δείτε τους ως υποκειμενικό γούστο. Με άλλα λόγια, \"νέο μέλος\" με το ψευδώνυμο Μακ Φάρλαν, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.

Εαν ωστόσο τρώγεται ο κώλος σας για διενέξεις, αγαπητό \"νέο μέλος\" (και την πέφτετε σε μένα και στον Ηλία σε κάθε ευκαιρία) λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω. Δράττομαι της ευκαιρίας να καταστήσω σαφές ότι δεν θα επιδοθώ εφεξής σε διάλογο μαζί σας. Και τώρα μπορείτε να οργιάσετε all alone. Να είστε σίγουρο \"νέο μέλος\" πως μας χαρίζετε το γέλιο. Πικρό μεν, αλλά γέλιο.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η χελώνα 17 έτη 2 μήνες πριν, #12598

  • Prince_Alexei
  • Prince_Alexei's Avatar
Ω αγαπητη μου κορασις! μην θυμώνετε με τον μικρό Μακ! νέος είναι και μαθαίνει! δεν τον σταματούν συμπλεγματα ηλικίας που εμάς τους μεγαλυτερους μας στιγματίζουν!
και δεν ομιλώ διά εσάς που μου φαινεστε μικρή και γλυκητάτη!
μακ δε μιλαμε ετσι στις κορασίδες και δη στις γυναίκες! ξέχασες τι εστί γυναίκα;

Είδατε μικραν μου; Διορθώθηκα!<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Prince_Alexei, στις: 17/01/2007 21:00
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η χελώνα 17 έτη 2 μήνες πριν, #12601

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Θα μου επιτρέψετε Πρίγκιπα όπως προβώ εις μίαν μικράν διόρθωσιν εις την αμελώς μεταχειριζόμενην καθαρεύουσαν;

Λέμε \"και δη\" που θα πει \"και μάλιστα\"
ενώ λέμε \"δει\" που συντάσσεται με γενική που θα πει \"χρειάζομαι\", πχ δει δη χρημάτων.

Προτείνω δε τη δεξιά μου χείρα όπως την ασπασθείτε.

Και τώρα αφήσατέ με όπως διαβώ την ατραπό των εκατέρωθεν όχθεων, ποταμός γαρ.

:)


[Ηλία, έλα να με σώσεις! Ξανακύλησα στα σκληρά!]<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Πηνειώ, στις: 18/01/2007 19:40
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η χελώνα 17 έτη 2 μήνες πριν, #12602

  • Επιθεωρητής Μακφάρλαν
  • Επιθεωρητής Μακφάρλαν's Avatar
οοοοο!!!!!!! Μα βρε αλεξέι, προς τι το ξέσπασμα, μια απλή διαφωνία εξέφρασα, είπα δηλαδή ότι αυτό που σύμφωνα με το υποκειμενικό της γούστο είναι δευτεροκλασάτο, σύμφωνα με το δικό μου υποκειμενικό γούστο είναι πρωτοκλασάτο. Αυτό είπα και τίποτα παραπάνω. Γούστα είναι αυτά. Κατά τα άλλα σέβομαι απολύτως την επιθυμία της να μην κάνει διάλογο. Σε διενέξεις δεν επιθυμώ να εμπλέκομαι διότι δεν διαθέτω κατάλληλα όπλα. Είναι απολύτως γνωστό ότι πορεύομαι στις κακοτοπιές της ζωής με μόνη μου βοηθητική συσκευή, μια σκάφη με τραχανά. Εδώ δεν μπαίνεις εσύ σε διενέξεις Αλεξέι που διαθέτεις και πλήθος βοηθητικών συσκευών. Επίσης δηλώνω ότι δεν θα οργιάσω all alone. Θα οργιάσω μαζί σου Αλεξέι και με δύο θεσπέσιες μ.....ς (γκουχου, γκουχου ..... υπάρξεις ήθελα να πω) καθώς όπως προαναφέραμε, το αερόστατο είναι τετραθέσιο.<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Επιθεωρητής Μακφάρλαν, στις: 17/01/2007 20:01
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η χελώνα 17 έτη 2 εβδομάδες πριν, #14492

  • Μιχαηλίδης
  • Μιχαηλίδης's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 759
  • Κάρμα: 10
Επανακυκλοφόρησε απο τα Μετρόπολις ένα 2πλο σιντί με τους Αγώνες της Κέρκυρας που συμμετείχε ο Θανάσης με τη Χελώνα και σε δελεαστική τιμή!!Η χελώνα φυσικά υπάρχει μέσα
Το πόδι μου το αγαπώ
γι' αυτό καί το κουνάω
και μου είναι χρήσιμο πολύ
όταν περπατάω


KEEP WALKING
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: