Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: Μαύρος Γάτος

Re:Μαύρος Γάτος 18 έτη 1 μήνας πριν, #2362

  • Jean Marinaque
  • Jean Marinaque's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 524
  • Κάρμα: 0
elina den mporw na se katalavw... ti exei i kaitoula i garmpi? einai spoudaia kallitexnis... se parakalw poli
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μαύρος Γάτος 18 έτη 1 μήνας πριν, #2363

  • Sotrek
  • Sotrek's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 282
  • Κάρμα: 0
και καπου ειχα διαβασει δια στοματος θαναση αν δεν κανω λαθος οτι το τραγουδι αυτο το εγραψε οταν ηταν φανταρος! ;)
ο νους μας είναι αληταριό
που όλο θα δραπετεύει
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μαύρος Γάτος 18 έτη 1 μήνας πριν, #2364

  • elina
  • elina's Avatar
Κι'εσύ ρε Γιάννη είσαι fan της Γαρμπή? Κιέγώ, αλλά είμαι εχέμυθη. Κρύβε λόγια μη μας πάρουν με τις ντομάτες εδώ πέρα ;)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μαύρος Γάτος 18 έτη 1 μήνας πριν, #2367

  • kerasia
  • kerasia's Avatar
εγώ είμαι στο ναδίρ...φαν του φλωρινιώτη παιδιά...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μαύρος Γάτος 18 έτη 1 μήνας πριν, #2578

  • bob
  • bob's Avatar
Kάνω paste από το kithara.vu τα...
Σχόλια / Διορθώσεις / Αφιερώσεις:

Από: ΙΩΑΝΝΑ, στις 16-06-2004:
ΤΕΛΕΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!!
Από: nansi, στις 17-06-2004:
sti fili mou alexia pou tis aresi poli afto to tragoudi
Από: STELLA, στις 17-06-2004:
Sthn Fili m Xaris :-)))))
Από: gibsonula, στις 20-06-2004:
to tragoudise poly wraia o thalasoxwris!se mena pou me agapw poly :P
 
Από: NICK, στις 20-06-2004:
ENA TELEIO TRAGOUDI POU TO EIPE TELEIA O 8ALASOXORIS!
Από: Ψιριε , στις 21-06-2004:
Ο θαλασσοχωρης ειναι κι αυτος ενας μαυρος γατος 
ολη ειναι με την Αθηνα του fame story
Από: danny, στις 26-06-2004:
...Μάλλον θα έπρεπε να του κάνει μήνυση ο Βασίλης Παπακωνσταντίνου του Θαλασσόπουλου....
Από: δαφνη, στις 30-06-2004:
φιλε danny,αρχικα λεγεται θαλασσοχωρης οχι Θαλασσόπουλος....και επισης το τραγουδι το τραγουδησε εξαιρετικα!!!
 
 
Από: ΧΧΧΧ, στις 30-06-2004:
Ψιριε,χαζεψες?η Αθηνα ειναι αχρηστη...γι´αυτο βγηκε και 6η
Από: froso, στις 01-07-2004:
mpravo paidia kala ta lete... o 8alassoxwris apo8ewnei ola ta tragoudia pu tu vazoun g auto den itan pote protinomenos........ 8alassoxwris o kaliteros
Από: ---, στις 03-07-2004:
froso o Θαλασσοχώρης  δεν  ήταν  και  ο  καλύτερος. Δεν ήταν  προτεινόμενος γιατί πάντα υπήρχαν και χειρότεροι του.
Από: peris, στις 19-08-2004:
¼πως λέει το τραγούδι σας έχει γραμμένους στα όργανα του.Πολύ που τον νοιάζει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!peris07
 Από: Κατερίνα, στις 28-08-2004:
Παιδιά, καταπληκτικό τραγούδι.Συμφωνείτε; Και καταπληκτικός τραγουδιστής. ¼χι ο Παπακωνσταντίνου, αλλά ο Θαλασσοχώρης
Από: F-M , στις 06-09-2004:
ΒΑΣΙΚΑ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΛΑ  ΘΑ  ΚΑΝΕΙΣ  ΟΣΟ  Κ ΑΝ  ΣΟΥ  ΑΡΕΣΕΙ  Ο  ΘΑΛΑΣΣΟΧΩΡΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΙΔΕΗ!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΛΟΣ Ο ΘΑΛΑΣΣΟΧΩΡΗΣ,ΑΛΛΑ Κ Ο ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΑΡΟΣ!!!!!!!!1
Από: andreas, στις 21-09-2004:
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΦΙΛΕ
Από: eirini, στις 16-11-2004:
vasilis 4ever k paretate mas
Από: Stranger, στις 16-11-2004:
Re ma eiste sovaroi?? o vasilis eipe oti den tha 8a 3anapei touto to tragoudi giati kapoios apo ta apidia tou fame story to skotose k eseis m lete oti to eipe telia o thalasoxoris?? epeidi dne parafonise k to eipe kala simenei etsi paei to tragoudi?? Vasilis 4ever k simfono me ton danny.
Από: ^_kati_^, στις 24-11-2004:
lete oloi sas vlakeies o thalassoxwris to ipe giati toy to edwsan na to pei kai den itan diki tou epilogi gia to pio tragoudi tha pei. O anthrwpos prospathise na to pei kala gia na min ine protinomenos kai ohi gia tipota allo. Kai i epilogi itan diki sas na to kanete sou3e tin ektelesi tou thalaswhwri
Από: ^_kati_^, στις 24-11-2004:
lete oloi sas vlakeies o thalassoxwris to ipe giati toy to edwsan na to pei kai den itan diki tou epilogi gia to pio tragoudi tha pei. O anthrwpos prospathise na to pei kala gia na min ine protinomenos kai ohi gia tipota allo. Kai i epilogi itan diki sas na to kanete sou3e tin ektelesi tou thalaswhwri
Από: semeli, στις 18-12-2004:
paidia o vassilis de sigrinetai me kanena psonaki!!!!k liga ta logia sas gia to vassili mas!!!!!!!!!!!!
Από: κατερινακι, στις 06-01-2005:
κατι είσαι η πιο σωστή από όλους
Από: κατερινάκι, στις 06-01-2005:
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΣ
ΘΑΛΑΣΣΟΧΩΡΗΣ Ο 2ος ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΟΥ FAME STORY 2 ΜΕΤΑ ΤΗ ΡΑΛΛΙΑ
Από: cow, στις 18-01-2005:
Hi. Iremiste + min lalite oti 8elete.O papakonsantinoy poy to etraoydise protos xeri na to lali sosta. ta alla oulla en pellares. O papakostantinou o maheritsas o savopoulos i aderfoi katsimixa k.a ine i kalliteri k oi epidi akousate tora ena neo traoudi touw emauate mou tous oullous po3o. Opiow 3eri piotiki ke kali mousiki 8kialei
Από: καττουα ξαδελφη Δομνας Fame Story, στις 29-01-2005:
Το τραγουδι αυτο το αφιερωνω στην ξαδελφι μου Δομνα γιατι την θελουνολοι και της ευχομαι παντα υγεια ευτυχια χαρα και να βρει τον καταλιλο
Από: dora, στις 31-01-2005:
Paidia min trelathoume teleiws!otan o papakwnstantinou tragoudage ton gato ton thalassoxwri den ton ixere psixi.ierosilia na tolmame na sigrinoume ton kathe asxeto me ton arxiko ernineuti otan autos malista einai enas aptous megaluterous kallitexnes.min sigrinoume ta anomoia...enas einai o basilis kai kanenas den mporei na ton ftasei se opoio fame story ki an paei...
Από: tweety, στις 03-02-2005:
simfwnw me ti dora. o papakwnstantinou den sigkrinete me kanena. kai dora m den ton i3ere kanenes ton 8alassoxwri kai oute ton 3erei!!!!!!!!!!!!!
Από: rania, στις 06-02-2005:
opos k na exi esis dialegete ti akoute k apo pion to akute...o thalassoxoris den mporuse na kani kati allo apo tin stgmi p t dosane to song...o papakostantinu opos k na exi den mpori na antikatastathi..... ara......?????den iparxi logos na to sinexizume.....
to tragudi afieromeno ston Ashikali........;p
Από: Gogoula, στις 12-03-2005:
O Papakwnstantinou einai enas kai ta tra goudia tou fantastika kai me \"vathi\"...noima!!!!!!!!!!!!!11
 
Από: louis, στις 31-03-2005:
aftos o gatos ine o gatos tou gitona mou ke kamakoni tis gates tis gitonias me ena taxido(koustoumi)
Από: goutsou - goutsou, στις 14-05-2005:
yperoxo!!!
Από: Μαρίσα Αθητάκη, στις 11-06-2005:
¼λοι το  έμαθαν  απ' τον Θαλασσοχώρη. Δε  λεώ  τρομερός.Κι  εγώ  fun  του είμουνα αλλά που να ακούσετε τον Παπακωσταντίνου.θα σας φύγει το τσερβέλο.
Α!Και  το  κομμάτι είναι  απ'τα καλύτερα  του  είδους του  και  της  εποχής του.
Από: Kriafalupa_maxitria, στις 30-06-2005:
Ela re asxetosines pu tolmame kai akume tn simeron epoxi!!! Ma kala re, sas salepse teleiws???!!! Tolmate eseis, pu akoma \"ene fkikete pu to afko sas\", gia na sas to pw stin kipriaki dialekto, na sigkrinete tn KALLITEXNARO me ola ta grammata kefalaia Papakwstantinu, me tn 8alassoxwri??? Ki emena mu ekpempei thavmasmo o 8alassoxwris, gt katexei mia apo tis kaliteres fwnes, pu perasane pote apo to Fame Story. Mexri ekei omws! Min trelathume kiolas!!! O Papakestantinu, einai anantikatastatos!!! Teleia kai pavla!!! ANTE GEIA MAS!!!
Από: maria, στις 03-07-2005:
Συμφωνώ με όσους είπαν ότι ο Θαλασσοχώρης δεν το τραγούδησε καλά, όμως μην τον κατακρίνετε. ΣΤΑΘΕΡΑ ο Παπακωνσταντίνου θα μας οδηγεί και ΚΑΝΕΝΑς δεν μπορεί να πει τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!
Από: lefteris, στις 14-07-2005:
Σαφώς είναι τραγικό να γνωρίζεις αυτό το τραγούδι από κάποιον ΔΗΘΕΝ καλλιτέχνη(πόσο εξευτελισμό θα υποστεί πια αυτός ο όρος)ονόματι Θαλασσο-κάτι.Τραγικότερο έιναι το ότι του επετράπει, όπως και σε πολλούς που η χρησιμότητά τους περιορίζεται στο να απαντούν στα κατινίσματα των μεσημεριανών σκουπιδιών, να το πει(το ερμηνεύω θα ήταν προσβολή).
Από: gavopix, στις 16-07-2005:
re paidia sovareftite ti thalassohoris kai vlakies 
Από: gavopix, στις 16-07-2005:
papakonstantinou gia panta
Από: Falital, στις 05-09-2005:
re zoa!!!ti fame story ge mlkies pane na pune oti ine ke rock o thalasa-kati ke mlkies xana. Sigrinete tin Mecedez me to Dazun mas dulebete. Re akute kati noobia bu epiti tus idate sto tv ine ke kali ou eretiki re mathete na akute musik akoma tsikulata akute re ante male. akoma to sisitate basilis is tha best ra sis katalabete to noobs tsikulates. akute kalan piotiki musiki.maiden rulez in one harris we trust IRoN MaIdEn rulez eoeoeoeoeoeoeoeoeo
Από: eleana, στις 16-10-2005:
Δε μπορώ να καταλάβω γιατί τσακώνεστε και για ποιο λόγο άνοιξε αυτή η συζήτηση.Και εγώ ήμουν πάντα και εξακολουθώ να είμαι φανατική θαυμάστρια του Παπακωνσταντίνου,έχω πάει σε πάρα πολλές συναυλίες του και έχω όλους του τους δίσκους.Από την άλλη, όμως, είναι πολύ άδικο να χτυπάτε ένα νέο και πάρα πολύ ταλαντούχο παιδί επειδή έχει περάσει από το fame.Τον Κωνσταντίνο τον Θαλασσοχώρη τον έχω ακούσει από κοντά και στο Φως και στο Life και έχει πραγματικά καταπληκτική φωνή!Γι αυτό και πολλοί σπουδαίοι άνθρωποι του χώρου μιλάνε με τα καλύτερα γι αυτόν όπως ο Σταμάτης Κραουνάκης, ο Γιάννης Σπανός, ο Χρήστος Δάντης,η Πίτσα Παπαδοπούλου, η Μαριώ, η Λίτσα Διαμάντη.Είναι ο μοναδικός που άξιζε σε αυτό το παιχνίδι.Και πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω γιατί ακόμα σχολιάζετε μια ερμηνεία που έγινε πριν από ενάμιση χρόνο μέσα στο παιχνίδι(η οποία εμένα προσωπικά, αλλά και σε πάρα πολύ κόσμο άρεσε πολύ)Εξάλλου κανένας δεν προσπάθησε να υποτιμήσει την ερμηνεία του Παπακωνσταντίνου και δεν θα μπορούσε άλλωστε αφού ο Παπακωνσταντίνου χρόνια τώρα μας αποδεικνύει την τεράστια αξία του.Επαναλαμβάνω ότι θαυμάζω απεριόριστα τον Παπακωνσταντίνου, αλλά στηρίζω και τα νέα παιδιά που πραγματικά αξίζουν ανεξάρτητα από το αν έχουν περάσει από το fame η όχι.Τον Κωνσταντίνο τον Θαλασσοχώρη τον πιστεύω πάρα πολύ, τον πίστεψα από την πρώτη στιγμη που τον άκουσα και επειδή τον έχω ακούσει και από κοντά λέω με βεβαιότητα ότι είναι εξαιρετικό τραγουδιστής.
Από: OuzOs, στις 12-11-2005:
pes ta re magka!!! ki elega oute enas de tha brethei? pestaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Από: eleana, στις 13-11-2005:
Είσαι τελείως ασχέτος και προφανώς τελείως αμόρφωτος, πράγμα που φαίνεται από το απαράδεκτο λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς.Η Παπαδοπούλου, η Διαμάντη και ο Δάντης έχουν φωνάρες και αυτό δε μπορεί να το αμφισβήτησει κανένας.Και εγώ μπορεί να μη συμφωνά με τα ριάλιτι(άλλωστε δεν το έβλεπα), αλλά όταν κάποιος αξίζει δε μπορώ να μην το πω. Ο θαλασσοχώρης έχει καταπληκτική φωνή και το λέω με βεβαιότητα, γιατί τον έχω ακούσει από κοντά.Είναι ο μόνος που υποστηρίζω από αυτό το παιχνίδι, το οποίο επαναλαμβάνω ότι δεν έβλεπα.Και σε διαβεβαιώ ότι πάντα άκουγα και ακούω πολύ πιοτική μουσική.Άμα δεν ξέρεις μη βρίζες, γιατί καταντάς πραγματικά γελοίος.
Από: OuzOs, στις 13-11-2005:
h fwnh apo monh ths den kanei tipota kalh mou eleana. to thema einai to ti les ti kaneis kai (sthn periptwsh mas) ti tragoudas. kai h ntaizu ntoukouna mporei na exei kalh fwnh alla den akousa kanena na leei oti to ''me apallotriwses'' einai kommatara opws to ''maya maya'' as poume (kai kala ekane dhladh)!!! e oxi kai o danths talento twra...
Από: eleana, στις 16-11-2005:
Λοιπόν, είναι η τελευταία φορά που απαντώ σε αυτή τη στήλη. ¼,τι είχα να πω το είπα. Ο Θαλασσοχώρης έχει πει και πολύ καλά τραγούδια, απλά δεν έχουν ακουστεί καθόλου. Μόνο το τραγούδι του Ρόκκου ακούστηκε δυστυχώς.¸χει και ο ίδιος ταλέντο στο να γράφει.Τέσσερα δικά του τραγούδια που έχω ακούσει τα θεωρώ πολύ καλά.Στα πρώτα του βήματα είναι και θεωρώ πολύ άδικη την επίθεση που του έχει γίνει από κάποιους, ευτυχώς πολύ λίγους.Και εγώ μπορεί να είμαι τελείως αντίθετη με τα ριάλιτι(ποτέ μου δεν τα έβλεπα), αλλά όταν κάποιος αξίζει δεν πρέπει να τον απορρίπτουμε, απλά και μόνο λόγω της συμμετοχής του σε ένα παιχνίδι.Γιατί αυτός είναι ο μόνος λόγος που κάποιοι κατηγορούν το Θαλασσοχώρη.Εύχομαι να πάει καλά, να κάνει καριέρα, γιατί η φωνή του είναι πραγματικά υπέροχη και όσοι τον έχουν ακούσει από κοντά το έχουν σίγουρα διαπιστώσει.Μακάρι μόνο να βρεθούν άνθρωποι να τον βοηθήσουν, γιατι δυστυχώς βλέπουμε ότι πολλές αξιόλογες φωνές έχουν χαθεί και επικρατούν άλλες πχ Χρύσπα, Ζώη, Τσαλίκης,Βέρτης.Αυτοί και άλλοι πολλοί δεν πήγαν στα ριάλιτι, αλλά δεν αξίζουν μία και δυστυχώς ό,τι ώρα και να ανοίξεις το ραδιόφωνο αυτούς και τα χαζοτράγουδά τους ακούς.¼σον αφορά στο Δάντη μπορεί τα τραγούδια του να μην είναι και τα καλύτερα(δε συμφωνώ και εγώ καθόλου με το ρεπερτόριό του)αλλά τουλάχιστον πολύ καλή και χαρακτηριστική φωνή έχει.Σε αυτό αναφερόμουνα.
 
Από: TRAGOUDIARHS-SERRESA, στις 23-11-2005:
RE THA MAS TRELLANETE TELEIWS??SIGRINETE TO VASSILI TO THEO MAFTO TON ATALANTO TON KARAFLA POU PRAGMATIKA EKTELESE TO TRAGOUDI?TO FLWRO...KATA TA ALLA TO TRAGOUDI APSOGO KE POLI ASTEIO TO AKOUSA ZWNTANA APO TO VASILI PERSI KE KRATAW TIN EISAGWGI TOU:THA SAS PW ENA TRAGOUDI POU TO AKOUSA STIN TILEORASI!KALA TA LES VASILI!!!!KRAKSTE LIGO TOUS ATALANTOUS..
 
Από: giorgos wareldickinson, στις 01-12-2005:
mpravo!!!de le otipota allo epibebaiosate tous fobous moy
Από: dorina, στις 03-12-2005:
Προφανώς δεν ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά.Άλλα διαβάζεις και άλλα καταλαβαίνεις.Τελοσπάντων.¼τι έχει πάρα πολύ καλή φωνή ο Θαλασσοχώρης είναι αυτονόητο.Γι αυτό εξάλλου ασχολούμαστε ακόμη μαζί του και γράφουμε σε αυτή τη στήλη...
Από: Falital is back, στις 12-12-2005:
rrra sii ligo apokopika apo to net ke ftiaxate koma polio opadi tou katestimenu giati den xriazete mono foni alla ke stil ke apopsi re o tuti fluti o thalasokati dini me ta tragudia tou paradigmata stin nea genia ine ena idolo ke xepuliete se ena magazi tis tv trepome gia sas eleos . ala etsi ksepuliete mia kinonia 2 minutes to tha undertaker
Από: Ιωάννα, στις 04-01-2006:
Αρχικά θέλω να απαντήσω στην Κατερίνα που γράφει κάπου στην αρχή \"Παιδιά, καταπληκτικό τραγούδι.Συμφωνείτε; Και καταπληκτικός τραγουδιστής. ¼χι ο Παπακωνσταντίνου, αλλά ο Θαλασσοχώρης\" Κοιτάξτε έτσι ακριβώς είναι γραμμένο. Συμφωνώ Κατερίνα μου ότι το τραγούδι είναι καταπληκτικό αλλά πρώτα σε παρακαλώ να μάθεις να ακούς μουσική (πραγματική μουσική όχι ότι μαλακία βγαίνει σήμερα) και μετά να ασκείς κριτική. Ο Παπακωνσταντίνου είναι ο βασιλιάς της Ελληνικής Ροκ μουσικής. Είναι πάντα ΣΩΣΤΟΣ, ΕΠΙΚΑΙΡΟΣ και ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΣ. Αλήθεια για πόσους \"καλλιτέχνες\"
-σαχλαμάρες με μικρόφωνο τους λέω εγώ- μπορούμε να πούμε όχι και τα τρία επίθετα που έδωσα έστω το ένα μόνο; Ο Θαλασσοχώρης είναι αξιόλογος τραγουδιστής, έχει ωραία φωνή και μεγάλο ταλέντο αλλά κοπέλα μου δεν συγκρίνεται με τον Παπακωνσταντίνου πόσο μάλλον να τον υπερβαίνει. Ας σοβαρευτούμε λίγο σε αυτό τον τόπο και ας μάθουμε να ακούμε μουσική. Δεν κατακρίνω το θαλασσοχώρη είναι πολύ καλός και αν τραγουδούσε κάτι καλύτερο πολύ πιθανό να τον άκουγα γιατί μ' αρέσει η φωνή του. Αλλά και πάλι λέω ο Παπακωνσταντίνου δεν συγκρίνεται με κανένα. Βασίλη ζούμε για να σ' ακούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Από: giorgio, στις 05-01-2006:
apla teleio.. kala ta les iwanna! mono poy de 8ewrw kai polloys tHs neas genias estw aksiologous! oi palioi diamorfw8Hkan alliws,monoi toys ka8ierw8Hkan kai den perimenan apo kanena fame story na toys kanei diasimoys! ayth h upo-koultoyra kai oi saxlamares me ta mikrofwna-opws tous apokaleis-einai oi pio polloi gia petama! mazi kai o 8allassoxwrHs!
Από: pipinogamoulis, στις 14-01-2006:
ότι και να λέτε το τραγούδι είναι τέλειο όπως και ο παπακωσταντίνου . μία δεν πιάνει ο θαλασοχώρης μπροστά του.
Από: νικολέτα, στις 14-01-2006:
τώρα σοβαρολογήται . συκγρίνεται ο θαλασοχώρης με τον μοναδικό και έναν παπακωσταντίνου .
Από: orxeotzitzimpikoulas, στις 24-01-2006:
Λοιπον θα μασ τρελάνετε όλους. Πρώτα μας λετε ότι ο Θαλασσοχώρης ειναι καλύτερος τραγουδιστής από τον Παπακώστα.....
  ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ και τα χρόνια προϋπηρεσίας ρε παιδιά!!!!
Ο ενας εχει 20 (και πανω) χρόνια που ασχολήται με το αντικείμενο, και ο δεύτερος εχει 2 χρονια που έγινε το όνομά του γνωστό και τώρα διατηρείται από εκπομπές που τον καλούν(αραιά και που)!!! Δεν λεω το παιδί έχει πολύ καλη φωνη αλλά μην συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα!!!!
 Μετά μας λέτε οτι ο Δάντης ντε και καλά είναι φωνάρα....
¸λεος ρε παιδια!!! Show us merci!!!!
O συγκεκριμένος  καθιερώθηκε μεσα απο τα χαζοτράγουδά του τα οποία είχαν φυσικά και ´´ημερομηνία λήξεως´´!!! Ελεάνα κορίτσι μου ξέρεις τι πιστεύω ότι είσαι?
¸να άτομο το οποίο μασάειότι του πασάρουνε και αν ανέφερες κάποια καλά ονόματα το έκανες γιατί έτσι έχεις μάθει να λες!!! ΕΝΤΑΞΕΙ ΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΧΑΖΟPOP ΑΛΛΑ ΛΙΓΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ....
Από: eleana, στις 27-01-2006:
Και είχα πει ότι δεν θα ξανααπάνταγα!Τελοσπάντων!Αυτιά έχω και ξέρω να κρίνω και σίγουρα δε μασάω ό,τι μου πασάρουνε. Ασχολούμαι με τη μουσική από την κούνια μου. Άμα δεν ξέρεις κάποιους ανθρώπους μην τους κρίνεις orxeotzitzimpikoula.Τον θαυμασμό μου στον Παπακωνσταντίνου τον έχω ήδη εκφράσει.Είναι ο βασιλιάς τη Ροκ.Για το Δάντη και τους υπόλοιπους που ανέφερα δεν θα πω τίποτα, έχουν πάρα πο
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μαύρος Γάτος 18 έτη 1 μήνας πριν, #2579

  • bob
  • bob's Avatar
εγώ από όλα αυτά κρατάω αυτό:

\"Το τραγουδι αυτο το αφιερωνω στην ξαδελφι μου Δομνα γιατι την θελουνολοι και της ευχομαι παντα υγεια ευτυχια χαρα και να βρει τον καταλιλο\"

κι εγώ...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: