Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: 4η Θανασοσύναξη Αθήνας

Re:4η Θανασοσύναξη Αθήνας 17 έτη 11 μήνες πριν, #4090

  • Maria
  • Maria's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 124
  • Κάρμα: 0
Η αλήθεια είναι πως ειπώθηκαν και θα ειπωθούν και άλλα για αυτήν την υπέροχη σύναξη :) Επιβάλλεται όμως να δώσω τα συγχαρητήριά μου στον Χρήστο Γιαλαμά, που ενώ όλο το βράδυ έπαιζε και τραγουδούσε, παρ' όλα αυτά μας θυμήθηκε όλους (ήμασταν και πολλοί).... Γι' αυτό μου ζήτησε ο Μαρινάκης σε κάποια στιγμή στυλό...; :P :lol:
Και τα συγχαρητηρια μου στον Μαρινακη για τις επιδόσεις του! (χεχε)

(Υ.Γ.: νομίζω πως ξέχασες τον Γιώργο)

Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Maria, στις: 08/05/2006 11:43<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Maria, στις: 09/05/2006 11:28
Και τούτη η μέρα ας μας βρει
μ' αυτούς που αγαπούμε
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:4η Θανασοσύναξη Αθήνας 17 έτη 11 μήνες πριν, #4092

  • nikolis varkaris
  • nikolis varkaris's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 38
  • Κάρμα: 0
an k irtha arketa arga,mporo na po oti itan pio xaotiki(opos eipe k o siris nomizo) ayti i sinaksi apo tis proigoumenes pou itan pio kleistes
na ste kala oloi,tha ta poume sti skini
PS Tin alli fora mitso den tha meinei keftedaki gia keftedaki
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:4η Θανασοσύναξη Αθήνας 17 έτη 11 μήνες πριν, #4093

  • Dimko Ποδηλάτης
  • Dimko Ποδηλάτης's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 260
  • Κάρμα: 0
Νικόλα φαγωμένος θαρρώ ήρθες συτη τη φορά.... :P :P
Πες μου κάτι αληθινό, σαν την ερημιά αυτου που απαγχονίζεται
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:4η Θανασοσύναξη Αθήνας 17 έτη 11 μήνες πριν, #4095

  • bob
  • bob's Avatar
εγώ θα ήθελα με τη σειρά μου να ευχαριστήσω όλους για την όμορφη βραδυα και να σας πω ότι ξέρω κι άλλα τραγούδια εκτός από το \"μιλώ για σένα\"

Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:4η Θανασοσύναξη 17 έτη 11 μήνες πριν, #4103

  • mph
  • mph's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 27
  • Κάρμα: 0
Ρε παιδιά να κανουμαι αλλη μια πριν την εξετστικη γιατι δεν καταφερα ακομα να ερθω σε καπια!!!
All Egual - All the Same
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:4η Θανασοσύναξη 17 έτη 11 μήνες πριν, #4104

  • ERMHS
  • ERMHS's Avatar
mph έγραψε:
Ρε παιδιά να κανουμαι αλλη μια πριν την εξετστικη γιατι δεν καταφερα ακομα να ερθω σε καπια!!!
Να κάνουμε ~ να κάνουμε ...
κι εγώ πέρασα πολύ ωραία .. :)
να'ναι καλά κι οι μουσικοί .. χωρίς αυτούς και τις παρτιτούρες ....
(αν είχαμε και στίχο στα χέρια μας .. θα'ταν ακόμα καλύτερα.. πρέπει \"εξασκιστούμε\" μάλλον ... περισσότερο) .... καλά ήταν!!!
Ίσως θα μπορούσαμε να κάτσουμε και παραπάνω ... να παίξουμε κι άλλο .... αλλά μάλλον έλειπε ο σκιπίωνας να μας ξεσηκώνει .. κλπ.( ε;; )

*τελικά ήταν θανασοσύναξη ή σωκρατοσύναξη ;; :) χε χε μάλλον κάτι ενδιάμεσο ... όπως φαντάζομαι συνήθως θα συμβαίνει ...

*την ρακομελοκατανάλωση την ξεκίνησα εγώ με τον (επισκέπτη) ξάδελφό μου(ο οποίος ενθουσιάστηκε με την όλη φάση της σύναξης την μουσική και την παρέα, αλλά και ο οποίος ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΟΤΕ .. ΡΑΚΟΜΕΛΟ .. ¸λεος ;;; ) .. του άρεσε πολύ όπως καταλαβαίνετε .. που να έπινε και απο το άλλο..... η Μαίρη ξέρει τι λέω ..... [αν και μάλλον λίγο ακριβό μας βγήκε .. η αυτό ή οι μπύρες ... τι να πώ .. τεσπα, κάναμε σεφτέ και βγήκαμε κουρεμένοι ...]

* να ζητήσω ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ απο τον Άνταρης
Γιάννη 1000συγγνώμη έφυγα 6 το πρωί απο Θεσσ. και το μαθα το προηγούμενο βράδυ όπου δούλευα παρέα με τον Μιχάλη απο το φόρουμ μέχρι αργά το βράδυ(μου διαφέυγει το ψευδώνυμό του * είναι ο πρασινομάτης πρίμος φωνακλάς :) ιδανικός για 2η φωνή) ρε γμτ. ίσα-ίσα που ετοίμασα πράματα .. κοιμήθηκα και σηκώθηκα στις 4:30 για να φύγω απο θεσσ. στις 6:00.
~ κάντε μια ακόμα θανασοσύναξη να κατέβω με τον Γιάννη.
Γιάννη συγγνώμη!! Είμαι αδικαιολόγητος αλλά μες στην ένταση και τις υποχρεώσεις που ανέλαβα,και στο μικρό περιθώριο χρόνου που είχα να ετοιμαστώ για Αθήνα .. σε ξέχασα! ~ θα επανορθώσω :)

*Μπράβο Χρήστο .. ασταμάτητος .. με την κιθάρα .. και την φωνή
μπράβο και στα άλλα παιδιά φυσικά ... (ακόμα και στους άτυχους.. βλ. σπασμένες χορδές κλπ. ;) )

*αναμένουμε υλικόοοοοοοοοοοοοοο!!!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: