Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: 8anasosinakseis Patrwn

Re:1st 8anasosinaksi Patrwn 15 έτη 8 μήνες πριν, #26978

  • kyr
  • kyr's Avatar
chameleon έγραψε:
Junior έγραψε:
Μάγκες κι εγώ Πάτρα σπουδάζω..Πρέπει να γίνει κι άλλη Θανασοσυμμάζωξη επειγόντως το κίνημα μεγαλώνει!! ;)

μπήκες φουριόζος βλέπω....
ρε τι κόσμο γνωρίζεις ταξιδευόντας....γειά σου ρε Τάκη με τις γνωριμίες σου!!!!(εννοείται οτι ξέρει και τον Θανάση....για τον τάκη μιλάω....)
Δεν πιστευω να σου βγει σαν και εμενα :P :P :P Γεια σου chameleon με τους φιλους σου :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1st 8anasosinaksi Patrwn 15 έτη 8 μήνες πριν, #26982

  • chameleon
  • chameleon's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 394
  • Κάρμα: 2
γειά σου ρε junior με τους κουμπάρους σου!!!

έλα ρε γιώργαρε Αθανασόπουλε....δώσε τραγούδια στο λαό σου...πώσ τον έκανες κουμπάρο αυτό το παλληκάρι ωρε???? :blink:
κουβεντιάζουν δυο φίλοι
-καλά καπνίζεις ακόμα?
-Ναι..εσύ το έχεις κόψει?
-ουου!!τώρα...έχω πολύ καιρό...
-πόσο καιρό δηλαδή?
-3 χρόνια,6 μήνες και 13 μέρες....
-άστο ρε...δεν το...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1st 8anasosinaksi Patrwn 15 έτη 8 μήνες πριν, #26991

  • Junior
  • Junior's Avatar
Ο Γιώργαρος μου είπε πως ετοιμάζει τραγούδια για τον καινούργιο δίσκο του Μάλαμα..και ο Θανάσης ο ίδιος μου είπε προχθές στο λάιβ που τον είδα πως τον χειμώνα δεν θα παίξει πουθενά,και πως σε ένα 5μηνο βγάζει καινούργιο δίσκο..Α,και πως του χρόνου το καλοκαίρι θα παίζει με τον Σωκράτη..Αλλά δεν είμαι σίγουρος πως είναι εδώ το κατάλληλο μέρος του φόρουμ για να καταθέσω αυτές τις \"απόρρητες\" πληροφορίες,αλλά αφού το 'φερε η κουβέντα.. :) Η επόμενη Θανασοσυνάντηση θα γίνει στην ειδυλλιακή πόλη της Τυνησίας Σφάξ,με επίσημο προσκεκλημένο τον Τάκη τον φιδέμπορα,γνωστό δικό μου,του kyr και του chameleon,που είναι ευρέως γνωστό πως είναι ο άνθρωπος που κρύβεται πίσω απ'τον Θανάση Παπακωνσταντίνου και του γράφει τα κομμάτια,αλλά είναι πολύ ταπεινός γι'αυτό και τον αφήνει να παίρνει αυτός όλη τη δόξα!!!! :laugh:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1st 8anasosinaksi Patrwn 15 έτη 8 μήνες πριν, #26993

  • kyr
  • kyr's Avatar
Junior έγραψε:
Ο Γιώργαρος μου είπε πως ετοιμάζει τραγούδια για τον καινούργιο δίσκο του Μάλαμα..και ο Θανάσης ο ίδιος μου είπε προχθές στο λάιβ που τον είδα πως τον χειμώνα δεν θα παίξει πουθενά,και πως σε ένα 5μηνο βγάζει καινούργιο δίσκο..Α,και πως του χρόνου το καλοκαίρι θα παίζει με τον Σωκράτη..Αλλά δεν είμαι σίγουρος πως είναι εδώ το κατάλληλο μέρος του φόρουμ για να καταθέσω αυτές τις \"απόρρητες\" πληροφορίες,αλλά αφού το 'φερε η κουβέντα.. :) Η επόμενη Θανασοσυνάντηση θα γίνει στην ειδυλλιακή πόλη της Τυνησίας Σφάξ,με επίσημο προσκεκλημένο τον Τάκη τον φιδέμπορα,γνωστό δικό μου,του kyr και του chameleon,που είναι ευρέως γνωστό πως είναι ο άνθρωπος που κρύβεται πίσω απ'τον Θανάση Παπακωνσταντίνου και του γράφει τα κομμάτια,αλλά είναι πολύ ταπεινός γι'αυτό και τον αφήνει να παίρνει αυτός όλη τη δόξα!!!! :laugh:
:lol: :lol: :lol: :lol: Να εισαι καλα ρε junior ελιωσα απο το γελιο :lol: :lol: :lol: Σε 3 ωριτσες παω για παραγαδι :laugh: :laugh: :laugh:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1st 8anasosinaksi Patrwn 15 έτη 5 μήνες πριν, #27784

  • melia
  • melia's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 286
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 9
Λοιπόν λοιπόν ας οργανωθούμε κι εμεις λιγοοοοο! Προτεινετε ημερομηνία και να κανονισουμε και τα οργανα! Παντως προτείνω μια ΤΡΙΤΗ ΣΤΟ ΣΚΕΝΤΖΟ...

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΘΑΝΑΣΗ!!!!
νηφαλια και παράλογη η γη που περπατώ.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1st 8anasosinaksi Patrwn 15 έτη 5 μήνες πριν, #27787

  • κρυστάλλινος αρουραίος
  • κρυστάλλινος αρουραίος's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • "βασιλικό χαϊδεύει με το 'να χέρι της"
  • Καταχωρήσεις: 1768
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 9
  • Κάρμα: 59
+oo

Ετσι κι αλλιως στον Σκεντζο το μισο προγραμμα ειναι Θανασης! B)
"...κι εμένα, που ξαγρύπνησα, με πιάνει η ανησυχία,
αν είναι οι αναμνήσεις μου ψεύτικες ή σωστές..."
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: