Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Pali Kala....

Re:Pali Kala.... 17 έτη 11 μήνες πριν, #3655

  • boem
  • boem's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 99
  • Κάρμα: 0
Το μόνιο που δεν μπορώ να κατακρίνω σε κάθε δίσκο ειναι το artistic concept του εξωφύλλου.Αποτελεί -παντα κατα την γνωμη μου-την πιο προσωπική επιλογή του καλλιτέχνη

\"Άβυσσος η ψυχή του καλλιτέχνη!\"
\"Keep your faith alive..
Be your self at the live.\"
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Pali Kala.... 17 έτη 11 μήνες πριν, #3704

  • mitsman
  • mitsman's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 410
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: -23
Το μόνιο!Το μόνιο! :P
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Pali Kala.... 17 έτη 11 μήνες πριν, #3935

  • Άρτεμις χρήστης
  • Άρτεμις χρήστης's Avatar
Σοφία έγραψε:
Tha simfwnisw oti pali kala pou den tha kanoun thn sunergasia ayth. Parolo pou mazi exoun polu kala tragoudia kai tairiazoun alla den mou kanei kefi na tous dw mazi. Oi epiloges tou Thivaiou ton teleytaio kairo den einai kai oti kalutero. Kata thn tapinh mou aposph xreiazetai na perasei kapoio xroniko diastima mexri na erthei to mualo tou Thivaiou sthn thesh tou kai na dialegei pio prosektika ti kanei kai me poion sunergazete.

Δεν καταλαβαίνω πραγματικά ποιό το πρόβλημα σου με τις επιλογές του Θηβαίου και πραγματικά θάλω να μάθω ποιές είναι οι ενστάσεις σου. Είδα τον Θηβαίο πριν 2 βδομάδες περίπου στο καφέ Αμερικαίν και γοητεύτηκα για ακόμα μία φορά με τη φωνή, τους στίχους του αλλά και την προσωπικότητα του. Τον γνώρισα, μιλήσαμα και μου φάνηκε ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ εντάξει. Και μην φανταστείς ότι ήταν συζήτηση 5λέπτου...(Μέχρι και τη μουσική ακούει ο γιός του είπαμε και τι η αδερφή μου) Τέλος πάντων. ¼λοι οι δίσκοι του και κυρίως ο \"ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΩ\", \"ΑΜΛΕΤ ΤΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ\" ΚΑΙ \"ΝΕΡΟ ΣΤΗ ΡΙΖΑ\" είναι άψογοι.(Για το \"ΤΡΑΙΝΟ\" δεν εκφέρω ακόμα άποψη γιατι δεν το άκουσα όλο. Μέχρι στιγμης οι εντυπώσεις καλές) Σίγουρα είναι πολύ διαφορετική η μουσική του απ'του Θανάση αλλά αυτό είναι και το ωραίο!!!

Σ'ευχαριστώ ζωή μου διψασμένη κι ακριβή
που μ'εμαθες πως μόνο ο εαυτός μου δεν αρκεί....

Υ.Γ1:περιμένω απάντηση,ε? ;)
Υ.Γ2:ηεχασα να κάνω log in. xixi :P
Υ.Γ3:Εγώ πάντως θα περιμένω το δισκο σε συνεργασία
Θανάση-Χρήστου.
:rolleyes:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Pali Kala.... 17 έτη 11 μήνες πριν, #3941

  • Σοφία
  • Σοφία's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 97
  • Κάρμα: 1
Den lew o Thivaios exei para polu kalh fwnh, thn latrevw, alla px. ston Amlet ths Selhnhs fwnazei para polu kai to Mono Nero sthn Riza einai polu katwtero apo to Meres Adespotes (px. Hmerologio) kai apo to Eimai Ayto pou Kynhgaw. Ayto aplws. Ton teleytaio kairo kata ta dika mou gousta exei xalasei para polu. Teleytaia fora ton eida sto Alabastron sto Pagrati kai eixe kanei ola tou ta tragoudia psilo Jazz, mia apo tis kaluteres emfaniseis pou ton exw dei.
I am the cat of cats, I am the everlasting cat, curring and old and seek as jam! The Everlasting Cat!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Δεν ξέρω 17 έτη 11 μήνες πριν, #3972

  • Άρτεμις
  • Άρτεμις's Avatar
Πραγματικά δεν ξέρω... Εμένα μου άρεσαν πολύ όλα αυτά τα cd που ανέφερες. Και το μόνο νερό στη ρίζα ειδικά!!! Τάλος πάντων το γουστο είναι υποκειμενικό πράγμα. Δεκτές όλες οι απόψεις. :)
Ευχαριστώ που μου απάντησες...
Τα λέμε :P



¼,τι αγάπησα με σπρώχνει να ξεχάσω ό,τι μισώ
είμαι αυτο που κυνηγάω
κι ας μην αρπάζω ό,τι αγαπώ....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Δεν ξέρω 17 έτη 11 μήνες πριν, #3985

  • Σοφία
  • Σοφία's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 97
  • Κάρμα: 1
Artemis tha sou apadaga kai pio nwris alla pleon den exw prosbash kai toso suxna sto internet. Problhma. Egw padws ton Thivaio ton agapaw apo thn mia kai ton brizw apo thn allh. Asta na pane.
I am the cat of cats, I am the everlasting cat, curring and old and seek as jam! The Everlasting Cat!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: