Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: οποιOς προλαβει

Προς Αγνωστο Περαστικο 18 έτη 3 εβδομάδες πριν, #3223

  • Scipio Africanus the Younger
  • Scipio Africanus the Younger's Avatar
Για Σκιπίωνα έγραψε:
Τι σχέση έχει αυτό που ακούς με την φάση του χριστιανάκη μπορείς να μου πείς σε παρακαλώ? γιατί εγώ το ακούω για καμία σχέση με χριστιανάκη

Εννοουσα οτι ο Χριστιανακης χρησιμοποιει πολυ εξυπνα τα samples , ενω στο album του Θαναση τα πιο πολλα δειγματα ειναι ακυρα , κατα την ταπεινη μου αποψη
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προς Αγνωστο Περαστικο 18 έτη 3 εβδομάδες πριν, #3227

  • KID A
  • KID A's Avatar
Ρε παιδιά, όσων αφορά τα samples, ο Θανάσης προφανώς δεν έχει επηρεαστεί απο τον Χριστιανάκη, αφού όπως είπε και ένας φίλος πριν, είναι τελείως άλλη φάση.
Ο δίσκος είναι σίγουρα επηρεασμένος απο ξένα ονόματα τύπου Animal Collective, Avalanches, Dj Shadow, Aphex Twin, ίσως και Brian Eno. τέτοια δείγματα δεν κυκλοφορούν στην ελληνική μουσική, εκτός από ιδιαίτερα συγκροτήματα με μικρή διανομή. :huh:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προς Αγνωστο Περαστικο 18 έτη 3 εβδομάδες πριν, #3228

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
KID A έγραψε:
Ρε παιδιά, όσων αφορά τα samples, ο Θανάσης προφανώς δεν έχει επηρεαστεί απο τον Χριστιανάκη, αφού όπως είπε και ένας φίλος πριν, είναι τελείως άλλη φάση.
Ο δίσκος είναι σίγουρα επηρεασμένος απο ξένα ονόματα τύπου Animal Collective, Avalanches, Dj Shadow, Aphex Twin, ίσως και Brian Eno. τέτοια δείγματα δεν κυκλοφορούν στην ελληνική μουσική, εκτός από ιδιαίτερα συγκροτήματα με μικρή διανομή. :huh:

Μα δεν εγραψα ποτε οτι επηρεαστηκε ρε φιλε . Διαβασε καλυτερα τι γραφω . Τον Θυρωρο τον ανεφερα σαν μετρο συγκρισης
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προς Αγνωστο Περαστικο 18 έτη 3 εβδομάδες πριν, #3238

  • KID A
  • KID A's Avatar
Ναι, ΟΚ δεν το είπες αυτό, αλλά λες ότι ο Χριστιανάκης χρησιμοποιεί καλύτερα τα samples. Aπλα λέω ότι δεν μπορούμε να κάνουμε τέτοια σύγκριση αφού ουσιαστικά μιλάμε για διαφορετικό είδος... Δηλαδή ο Θανάσης επιδιώκει άλλο αποτέλεσμα, ενώ ο Χριατιανάκης άλλο. Αυτό θέλω να πω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προς Αγνωστο Περαστικο 18 έτη 3 εβδομάδες πριν, #3240

  • Για KID A
  • Για KID A's Avatar
Πες τα ρε μεγάλε KID AAA απ'ότι κατάλαβα θα πρέπει να καταλαβαίνεις πιο σοβαρά κάποια πράγματα στη μουσική
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προς Αγνωστο Περαστικο 18 έτη 3 εβδομάδες πριν, #3242

  • Ντρέπομαι....
  • Ντρέπομαι....'s Avatar
\"Είμαι ο noa αλλά δε μπαίνω με το nick μου γιατί είμαι ντροπαλός.Σαν τα άλλα παιδάκια,έτσι κι εγώ θα γράψω μια μπαρούφα που θα έχει κάποιον στο στόχαστρο,αλλά δε θα αφήσω περισσότερα στοιχεία,έτσι ώστε να μη μπορείτε να μου απαντήσετε προσωπικά.¸τσι θα χαίρομαι που έχω το πάνω χέρι και λέω ό,τι θέλω και δε με βλέπει και κανένας...\"

Νομίζω το έχουμε ξεφτιλίσει.Αν έχετε να πείτε κάτι το οποίο θα αναφέρεται σε κάποιο συγκεκριμένο άτομο του forum,καλό θα ήταν να κάνετε μια εγγραφή και να του στείλετε pm.Αυτό το απρόσωπο πάρε-δώσε έχει καταντήσει αηδία.

Αφιερωμένο στους κατά καιρούς αγενείς επισκέπτες.

¸νας ΜΗ επισκέπτης,

noa6064.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: