Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Ερώτηση προς administrator(s)

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15431

  • george01
  • george01's Avatar
peace and love! :mad: :laugh: :mad: :laugh: auta ginontai oso anafora ta pm,pantou iparxoun an8ropoi pou ama theloun na kanoun kati ginetai..twra sto xeri tou admin einai me progs.vasika ena siggekrimeno,as mhn periautologoume,em pasi periptwsh ti mporei na exei ipothei mesa apo pm den nomizw kai tipota tragiko,se forum eimaste,twra poios exei ta vitsia na psaxnei 7236487123687126 pms enas theos kserei...as liksoume to themataki re paidia...einai thema tou admin..who knows,alla den einai kai tipota tragiko,internet einai.as diasfalisei o kathenas ta prosopika dedomena ta real!!kai aste ta prosopika dedomena enos dialogou pou ginetai se koutia...eksalou oloi mazi tha ta pioume sths 27...geia xaraaaaa :P
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15432

  • george01
  • george01's Avatar
episis stamatiste na xrisimopoihste fraseis kai na kanete kritikes gia allous,den pairnw to meros kanenos..den eimai me kanenan,den sas kserw ki ollas... :mad:..alla den vgazei pouthena tha ginoun 47574654 post kai tha krazeste ti katafernete??exei wraia mera eksw..pigente kamia volta..egw thn kanw bb
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15433

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Πηνειώ έγραψε:
¼σο για το γιατί έχει τέτοιο μένος μαζί μου αυτό το άτομο, είναι μια μεγάλη ιστορία που θα κρατήσω για τον εαυτό μου... B)

α, θα κρατήσεις και κάτι για τον εαυτό σου ......

¼πως κι αν θέλεις να το παρουσιάσεις, η ουσία είναι ότι σου άπλώς σου απάντησα στην ερώτηση σου. Ούτε σου επιτέθηκα ούτε τίποτα. Σου είπα ότι ουσιαστικά κανείς δεν μπορεί να διαβάσει τα pms και τυπικά μπορούν όλοι όσοι διαθέτουν κάποιες ειδικές γνώσεις, πράγμα που σου είχα πει και ιδιωτικά όταν με ρώτησες. Ειρωνείες και επίθεση ξεκίνησες εσύ αμέσως μετά. Δε γνωρίζω για ποιό λόγο.

Τώρα, για το ότι με αποκαλείς άσχημη, αργόσχολη, γλύφτρα, γριά κ.α. ευγενείς προσφωνίσεις, πραγματικά σε ευχαριστώ. Δεν έχω λόγια!

Πηνειώ έγραψε:
Η μελιτζάνα έχει κάνει το φόρουμ σαν τα μούτρα της. ¸να χάλι μαύρο δηλαδή.

Για να μην υστεριάσει εναντίον σου φίλε αναγνώστα, θα πρέπει να είσαι ακίνδυνος (σηκώνει πολλά αυτό) και να σε έχει του χεριού της.

Για μπες, κύριε αναγνώστα, από περιέργεια σε άλλα φόρουμ καλλιτεχνών. ¼χι στου Μάλαμα που η ίδια κλικάρα κυριαρχεί. Μπείτε στου Αλκίνοου πχ. Γίνεται διάλογος, κανείς δεν την έχει δει αφεντικό ούτε σωματοφύλακας του Αλκίνοου, ούτε άτυπος εκπρόσωπος Τύπου όπως την έχουν δει εδώ μέσα. Ο Θανάσης δεν είναι άμοιρος ευθυνών σε αυτό που έχει συμβεί.
B)

επίσης καλείται ο
ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ να αναλάβει πάραυτα τις ευθύνες του ......


ε ρε τι άλλο θα ακούσουμε εδωμέσαααααααααααααα
:lol: :lol: :lol:<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: MeLiTzaNio, στις: 07/04/2007 18:08
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15434

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Και κακή νοικοκυρά την είπα, να της πει κάποιος, που μεγαλοβδομαδιάτικα ξημεροβραδιάζεται στο φόρουμ αντί να συγυρίσει, να ασπρίσει κανένα τοίχο, να ξεχορταριάσει καμια γλάστρα, να φτιάξει κανένα γαρδουμπάκι, καμια μαγειρίτσα, κανένα καλλιτσούνι...Να βάψει κανένα αυγό!! Τα ξέχασα τα αυγά!!!!
όχι που θυμήθηκε πασχαλιάτικα τους κουραμπιέδες του Χρηστίδη (στο διαγραμμένο ποστ).


άντε, καλό Πάσχα σε όσους το γιορτάζουν.<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Πηνειώ, στις: 07/04/2007 16:18
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15435

  • ouzito
  • ouzito's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 159
  • Κάρμα: 0
Εντάξει νομίζω ότι ξέφυγε το θέμα. Καλό θα ήταν όποιος έχει προσωπικά με κάποιον να τα μην ποστάρει στο φόρουμ, πόσο μάλλον να χρησιμοποιέι όλους αυτούς τους άσχημους χαρακτηρισμούς. Λίγος σεβασμός και στα άλλα μέλη που δεν έχουν ιδέα τι παίζεται και δεν φταίνε σε τίποτα να διαβάζουν τέτοιου είδους μηνύματα κάθε μέρα.
Ευχαριστώ.

ΥΓ: Αν εγώ πάντως ήμουν admin θα κλείδωνα αυτό το thread και δεν θα επέτρεπα άλλα μυνήματα τέτοιου είδους.
...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15436

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Stimulable έγραψε:
ΥΓ: Αν εγώ πάντως ήμουν admin θα κλείδωνα αυτό το thread και δεν θα επέτρεπα άλλα μυνήματα τέτοιου είδους.

όταν συμβαίνει κάτι τέτοιο, αμέσως μετά συμβαίνει αυτό και δε λέει όπως καταλαβαίνεις.

Πηνειώ τους κουράζουμε όλους χωρίς λόγο. Εγώ δεν θα ξανααπευθυνθώ σε σένα ούτε για να απαντήσω σε ερώτηση σου ούτε για να συμφωνήσω, ούτε για να διαφωνίσω μαζί σου. Τώρα τι θα κάνει ο Μπέκας, ο Stimulable, o Επιθεωρητής Μακφάρλαν, ο Δουράμπεης, ο άλμπατρος και όσοι άλλοι υπονόησες κατά καιρούς ότι είμαι, δεν ξέρω. Εσύ πάλι κάνε ότι καταλαβαίνεις.<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: MeLiTzaNio, στις: 07/04/2007 16:47
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: