Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Ερώτηση προς administrator(s)

Προσοχή ακατάλληλο για ανηλίκους 17 έτη 1 μήνας πριν, #15437

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Ξέχασα, βρε στίμιουλαμπλ, να βάλω το Α το κεφαλαίο για εσάς, τα μικρά κι αθώα παιδιά μη δείτε τη σκηνή βίας και τραυματιστεί η τρυφερή ψυχούλα σας...

Και τώρα φωνάξτε την αστυνομία να μας μπουζουριάσει, να κλειδώσει τα θρέντ να μπει επιτέλους κάθε κατεργάρης στον πάγκο του που λέγανε και στης αλήστου μνήμης εποχές και... καλώς τον Λόρδο Κλίφφορντ (καπετάν ανδρέα ζέππο χαίρομαι όταν σε βλέπω-μορφωθήκαμε \"εμπειρικώς\" έκτοτε).

¼σο για τη δήλωση ότι δε θα ξανασχοληθεί μαζί μου η λεγάμενη, από το στόμα της και στου θεού τ'αυτί!

Μια διευκρίνιση: ούτε ως Μπέκας, ούτε Αλμπατρος, ούτε Δουράμπεης ούτε με άλλα νέα (και παλιά) προφάιλ δε θα μου απευθυνθείς ή μόνο με το καλό σου;<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Πηνειώ, στις: 07/04/2007 16:42
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προσοχή ακατάλληλο για ανηλίκους 17 έτη 1 μήνας πριν, #15438

  • ouzito
  • ouzito's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 159
  • Κάρμα: 0
Ξέχασα, βρε στίμιουλαμπλ, να βάλω το Α το κεφαλαίο για εσάς, τα μικρά κι αθώα παιδιά μη δείτε τη σκηνή βίας και τραυματιστεί η τρυφερή ψυχούλα σας...

Α μάλιστα, πήρε κι εμένα η μπάλα τώρα ... Αν υποθέσω ότι έχεις τουλάχιστον διψήφιο δείκτη νοημοσύνης θα έπρεπε να καταλάβεις ότι όταν μιλούσα για σεβασμό στους άλλους δεν εννοούσα ότι υπάρχουν παιδιά εδώ μέσα και πρέπει να προστατευτούν από την σκληρή γλώσσα. Άγνωστη λέξη ο σεβασμός να υποθέσω; Ειδικά όταν ειρωνεύεσαι κάποιον που δεν γνωρίζεις καν, δεν θυμάμαι να σου μίλησα με τον ίδιο τρόπο.

Μάθε κάτι λοιπόν:
Τα fora υποστηρίζουν κλείδωμα και έχουν αdmins για κάποιο λόγο. Αυτός ο λόγος είναι να διατηρείται τάξη όταν ορισμένοι μπαίνουν μόνο και μόνο για να γράφουν ασυναρτησίες, να επιτίθονται, να βρίζουν και να προσβάλουν δημόσια κόσμο. Εγώ προσπάθησα με κάθε καλή διάθεση να σου εξηγήσω ότι αυτό που κάνεις εδώ και κάποιες μέρες είναι ακραίο (ανεξάρτητα του τι σε οδήγησε εκεί). Μην ανησυχείς δεν θα ξανασχοληθώ μαζί σου, μπορείς να ποστάρεις ότι θες.<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Stimulable, στις: 07/04/2007 17:09
...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Προσοχή ακατάλληλο για ανηλίκους 17 έτη 1 μήνας πριν, #15439

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Stimulable έγραψε:
Μην Μπαίνεις στον κόπο να κάνεις έρευνα, θα σου πώ εγώ τι συμβαίνει:

Μη μιλάς, μη σκέφτεσαι, μη κρίνεις. Θα σου πω εγώ που τα ξέρω όλα. Ο Μικάλης με το όνομα!

1. Aπο τη στιγμή που χρησιμοποιείς το φόρουμ θα έπρεπε να καταλαβαίνεις

δασκαλίστικο ύφος. \"Μα καλά δεν καταλαβαίνεις; Ντιπ χαϊβάνι εισ;\" με λέει ο Μικάλης.

ότι όλα τα μυνήματα αυτά αποθηκεύονται κάπου (σε κάποια βάση δεδομένων προφανώς). Θα έπρεπε να ξέρεις επίσης ότι όλα τα μυνήματα μπορούν να διαβαστούν απο κάποιον που έχει πρόσβαση σε αυτά τα δεδομένα.

ξανά μανά τα ίδια.
Πρόσεχε όμως, μιλάω για admin της βάσης δεδομένων, όχι του φόρουμ,

Προσέχω δάσκαλε.
ο οποίος άλλη δουλειά δεν έχει απο το να διαβάζει τα δικά σου τα PM.

Δεν είπα μόνο τα δικά μου δάσκαλε, είπα και άλλων...Καυτα pm.
2. Δεν χρειάζεται να γίνεις ο φωστήρας μας.

Προς θεού δάσκαλε. Μία φωστήρας αρκεί.
¼ποιος έχει τις βασικές γνώσεις Internet

Κύριε, όταν τα κάναμε αυτά στο σχολείο εγώ είχα ιλαρά! Δε τα ξέρω.
Worst case and paranoid scenario βέβαια, αλλά κάτι μου λέει πως δεν το ήξερες.

Γιατί με λες παρανοϊκή καλέ κύριε;

3. Τι είναι αυτό το τόσο τρομερό που έχεις να κρύψεις; Κι αν είναι τόσο μυστικό γιατί το πόσταρες σε φόρουμ που διαχειρίζονται τρίτοι; Για να τους κατηγορείς μετά ότι παραβιάζουν την ιδιωτικότητά σου;

Καλέ κύριε θα με τρελάνεις! Τώρα δε μου είπες πως δε θα μου τα πειράξει κανείς τα μΥνΗματα μου;
4. Προς τι η προσωπική επίθεση στη MeLiTzaNio;

Μου τράβηξε τις κοτσίδες στο διάλειμμα! Τι σε νοιάζει εσένα;
Γιατί να θέλει να διαβάζει τα PM του Θανάση και όποιων έχει βάλει \"στο στόχαστρο\";

ΕΛΑ ΝΤΕ!!! Κι εγω τωρα που το ξανασκεφτομαι παρανοϊκό μου φαινεται! Μωρ' τι βλακείες λεω!!!

Αν ξέρεις κάτι παραπάνω πές το και σε μας να ξέρουμε δηλαδή με τι έχουμε να κάνουμε.

...κι οταν τα είπα κύριε Μικάλη, αμέσως φουρκίστηκες και είπες να φωνάξουν τους αντμίνες να μας κλειδώσουν!
Λοιπόν παιδιά χαλαρώστε και αφήστε τις παράνοιες, Πάσχα έχουμε.

Πάλι με παράνοιες ασχολείσαι δάσκαλε; ¸τσι και μια γνωστή μου όλους τρελούς τους έβγαζε μέχρι που τη κλείσαν εκείνη στο άσυλο, δάσκαλε...
Πάτε καμιά βόλτα να πάρετε καθαρό αέρα, εγώ αυτό θα κάνω σε λίγο :) ...

και δε το κάνεις όμως δάσκαλε. ¼λο εδώ βόσκεις κι εσύ.<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Πηνειώ, στις: 07/04/2007 17:13
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προσοχή ακατάλληλο για ανηλίκους 17 έτη 1 μήνας πριν, #15440

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Stimulable έγραψε:
Ξέχασα, βρε στίμιουλαμπλ, να βάλω το Α το κεφαλαίο για εσάς, τα μικρά κι αθώα παιδιά μη δείτε τη σκηνή βίας και τραυματιστεί η τρυφερή ψυχούλα σας...
Α μάλιστα, πήρε κι εμένα η μπάλα τώρα ... Αν υποθέσω ότι έχεις τουλάχιστον διψήφιο δείκτη νοημοσύνης

Τριψήφιο τον έχω. 0,83
θα έπρεπε να καταλάβεις ότι όταν μιλούσα για σεβασμό στους άλλους δεν εννοούσα ότι υπάρχουν παιδιά εδώ μέσα και πρέπει να προστατευτούν από την σκληρή γλώσσα.

Πάλι δε καταλαβαίνω το χαϊβάν!
Ειδικά όταν ειρωνεύεσαι κάποιον που δεν γνωρίζεις καν, δεν θυμάμαι να σου μίλησα με τον ίδιο τρόπο.

Οχι καλέ κυριε! Ποτέ των ποτών!
Μάθε κάτι λοιπόν:

Ειμαι όλη αυτια δάσκαλε! Μ'αρέσει να μου μαθαίνουν πράγματα.
Τα fora υποστηρίζουν κλείδωμα και έχουν αdmins για κάποιο λόγο. Αυτός ο λόγος είναι να διατηρείται τάξη όταν ορισμένοι μπαίνουν μόνο και μόνο για να γράφουν ασυναρτησίες, να επιτίθονται, να βρίζουν και να προσβάλουν δημόσια κόσμο.

Δάσκαλε, θα σε μαλώσω! Τι επίθεση στο ρήμα επιτίθεμαι είναι τούτη;
Εγώ προσπάθησα με κάθε καλή διάθεση να σου εξηγήσω

ΣΑΦΩΣ!

ότι αυτό που κάνεις εδώ και κάποιες μέρες

¼χι και μέρες δάσκαλε! Από χθες το βράδυ κάνω σκανταλιές. 1.5 μήνα δεν έβγαλα άχνα.

είναι ακραίο (ανεξάρτητα του τι σε οδήγησε εκεί).

ααααχ, τι με οδήγησε εκεί...Πού να στα λέω δάσκαλε! Πολλά προβλήματα δάσκαλε. ααααααχ, αδικη ζωή που με οδήγησες στα κάτω σκαλοπάτια! Αααααχ!

Μην ανησυχείς δεν θα ξανασχοληθώ μαζί σου, μπορείς να ποστάρεις ότι θες.Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Stimulable, στις: 07/04/2007 17:09

Σαν τη μελιτζανιό κι εσύ δάσκαλε ε; Μοιάζετε όμως! Μοιάζετε! Φτυστά είστε!

Καπετάν Ανδρέα Ζέππο χαίρομαι όταν σε βλέπω.<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Πηνειώ, στις: 07/04/2007 17:23
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προσοχή ακατάλληλο για ανηλίκους 17 έτη 1 μήνας πριν, #15441

  • ouzito
  • ouzito's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 159
  • Κάρμα: 0
¸χεις δίκαιο, είμαι απαίσιος.
...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προσοχή θα τα τσουγκρίσουμε 17 έτη 1 μήνας πριν, #15442

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Πηνειώ, στις: 07/04/2007 17:48
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: