Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Ερώτηση προς administrator(s)

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15420

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Shu_ji ξέχασες να προσθέσεις ότι η εξουσία μου είναι τόσο μεγάλη που επηρρεάζει από ανθρώπινες ζωές μέχρι τιμές πετρελαίου :laugh:

Μιχάλη δε μας τα λες καλά. Άμα δε μιλάς στο msn με κάποιο φίλο της Πηνειώς, δεν υπάρχεις, είσαι απλώς άλλο ένα ψεύτικο προφάιλ. Ποια είναι στο κάτω κάτω αυτή η myrdel? :P

Sonoro το μηνυματάκι μου δεν το πήρε το ποτάμι, το έφαγε η γάτα η κιτρινομάτα :P

Πηνειώ μου έχεις άδικο. Καθόλου δε σε προκάλεσα, απλώς σου απάντησα στην ερώτηση σου ότι δεν διαβάζει κανείς τα pms σου. \"Στην Κοιλάδα των Τεμπών\" βρισκόμαστε, όχι στη \"Ζωνη του Λυκόφωτος\".

Καλή Ανάσταση και τα φιλιά μου σε όλους !!!!!

ΖΗΣΗΣ ΦΩΛΙΑΣ ΟΕΟΕΟΕ ΟΕΟΕΟΕ<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: MeLiTzaNio, στις: 07/04/2007 11:36
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15422

  • navar
  • navar's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 852
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: -36
Stimulable έγραψε:
Σε διαβεβαιώ ότι είμαι άτομο υπαρκτό και μπορούν να το επιβεβαιώσουν άτομα στο φόρουμ (πχ Myrdel).

aman aythn h myrdel kai i ophelia...pantou emplekontai.........

exoun ginei meros tou systhmatos...exoun aplosei ta plokamia tous se olo to forum........

laxaniko kai potami...me lathos anthropous malonete....aytes piaste aytes ftene gia olaaaaaaaaaa

PS : kalh anastash.....2000 xronia perasan kai akoma to thymamaste....vre ti sou einai o anthropos an myrizetai argeia......kai dwrw....
Αν ευτυχής ή δυστυχής είμαι δεν εξετάζω.
Πλην ένα πράγμα με χαράν στον νου μου πάντα βάζω --
που στην μεγάλη πρόσθεσι (την πρόσθεσί των που μισώ)
που έχει τόσους...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15423

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
navar έγραψε:
laxaniko kai potami...me lathos anthropous malonete....aytes piaste aytes ftene gia olaaaaaaaaaa

Whatever you say νυχτόλυκε ..... τα φιλιά μου και στη γερακίνα σου .... είθε η κατάρα που σας ταλανίζει να λυθεί σύντομα, μέχρι τότε καλή σας αντάμωση στο φως της Ανατολής :laugh:<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: MeLiTzaNio, στις: 07/04/2007 14:52
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15425

Αντε, καλη Ανασταση, βρε!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15428

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
Η μελιτζάνα έχει κάνει το φόρουμ σαν τα μούτρα της. ¸να χάλι μαύρο δηλαδή.

Για να μην υστεριάσει εναντίον σου φίλε αναγνώστα, θα πρέπει να είσαι ακίνδυνος (σηκώνει πολλά αυτό) και να σε έχει του χεριού της.

Για μπες, κύριε αναγνώστα, από περιέργεια σε άλλα φόρουμ καλλιτεχνών. ¼χι στου Μάλαμα που η ίδια κλικάρα κυριαρχεί. Μπείτε στου Αλκίνοου πχ. Γίνεται διάλογος, κανείς δεν την έχει δει αφεντικό ούτε σωματοφύλακας του Αλκίνοου, ούτε άτυπος εκπρόσωπος Τύπου όπως την έχουν δει εδώ μέσα. Ο Θανάσης δεν είναι άμοιρος ευθυνών σε αυτό που έχει συμβεί.

Μιλάει για λαϊκισμό ένα άτομο που μιλάει για τον εαυτό χρησιμοποιώντας α'πληθυντικό και γλείφει γλοιώδικα τα μέλη της κοιλάδας με καλοπιάσματα εμετικά. Μετά κατηγορεί εμένα για λαϊκισμό που όχι μόνο δεν έχω γλείψει κανένα αλλά θα φτάσω να απολογηθώ και για το Γουότεργκέιτ σε λίγο... Τα ίδια είχαν συμβεί με άλλα μέλη της κοιλάδας στο παρελθόν. Εκδιώχθηκαν κακήν κακώς. Εγώ θα φύγω όποτε γουστάρω εγώ, όχι καθ'υπόδειξη. Χθες μου είπε στα ίσα να φύγω αν δε μου αρέσει η κατάσταση και σήμερα διέγραψε το κείμενο, όπως είδατε.

37 χρονών (χωρίς τα καλοκαίρια), παντρεμένη και καλά, με όλο το σόι (όπως ανακοίνωσε λες και είναι η γειτονιά της το φόρουμ) να έχει συναχθεί για το άγιον πάσχα, αυτή κάθεται και ποστάρει μηνύματα στις 11.56 στις 14.20 στις 16.13 στις 20.42 στις 21.01 στις 21.58 στις στις 1.22 και στις 1.39 της Μ.Παρασκευής (σαν ένα μικρό δείγμα). Αυτό δεν είναι μέλος ενός φόρουμ είναι διανυκτερεύον βενζινάδικο.

Επίσης δε καταλαβαίνω πώς γίνεται να εισαι moderator σε ένα φόρουμ (δλδ ο ρόλος σου να ειναι πυροσβεστικός) και αντ'αυτού να μπαίνεις να σκίζεις τα καλσόν σου σε κάθε ευκαιρία. Δε γίνεται να είσαι και μπάτσος και χούλιγκαν ταυτόχρονα. Αλλιώς κάνεις προβοκάτσια (τς τς τς- αυτή η αριστερή φρασεολογία...)

Και είναι λογικό. ¼ταν δεν έχεις δουλειά, ζωή, παιδιά, προβλήματα, ασχολίες κλπ τρώγεσαι με τα ρούχα σου. Γουστάρεις να προβοκάρεις τον καυγά. ¼χι πως εγώ ειμαι κανένα αγγελούδι που δε θα ανταποδώσω. Εκεί ποντάρει η θεία.

¼σο για το γιατί έχει τέτοιο μένος μαζί μου αυτό το άτομο, είναι μια μεγάλη ιστορία που θα κρατήσω για τον εαυτό μου...


B)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15430

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Ζήση, ευχαριστώ πολύ για την ευγενική σου απάντηση.
Σε εσένα είχα απευθυνθεί, μια τέτοια απάντηση περίμενα, αλλά η θεία δεν άντεξε να μη ξεκατινιαστεί πάλι.
:)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: