Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Ερώτηση προς administrator(s)

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15408

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
admin έγραψε:
Η Μοίρα μ'έκανε admin σ'αυτή τη γωνιά :)

Καημένε άνθρωπε... τι τραβάς και 'συ... B)

Υ.Γ. Βέβαια πάντα υπάρχει η πιθανότητα η μελιτζανιώ να κλέβει συστηματικά αυτή τη βάση δεδομένων και να κάνει μέσα σε δευτερόλεπτα τη διαδικασία που εσύ χρειάζεσαι μία βδομάδα και έτσι να έχει πρόσβαση στα pms όλων. Γιατί για όσους δεν το γνωρίζουν πίσω από τη μάσκα \"μελιτζανιώ\" κρύβεται ο πιο αδυσώπητος χάκερ του παγκόσμιου διαδικτυακού τόπου... :P :P

(αστειεύομαι για όσους δεν το κατάλαβαν)
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15410

  • navar
  • navar's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 852
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: -36
afou thelete na mallosete giati den to kanete me ton klasiko...gnwsto..kai apodotikotero tropo tou \"maleiotravigmatos\" ?????

kleiste ena rantevou....afhste megala nyxakia.....kai ntou h mia sthn allh....peite mas kai emas na rthoume na valoume kai kana stoixhma....

egw pantos ypostirizw to potami ........to laxaniko to fovame......
Αν ευτυχής ή δυστυχής είμαι δεν εξετάζω.
Πλην ένα πράγμα με χαράν στον νου μου πάντα βάζω --
που στην μεγάλη πρόσθεσι (την πρόσθεσί των που μισώ)
που έχει τόσους...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15411

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
navar έγραψε:
........to laxaniko to fovame......

και πολύ καλά κάνεις, είναι γνωστό ότι είμαι απαίσιος άθρωπος, προστάτης των απανταχού θιασωτών της επαναστάσεως :laugh:
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15415

  • sonoro
  • sonoro's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 200
  • Κάρμα: 1
A re Navar... :laugh:
Ki ego etsi tha to epaiza


Alitheia, ti egine ena oraio keimenaki tou laxanikou pou ipirxe edo ;
To pire to potami ;
Και φέρε πάγο φέρε πάγο
να δεις το οινόπνευμα πώς σε κάνει μάγο
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15418

  • ouzito
  • ouzito's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 159
  • Κάρμα: 0
Πηνειώ έγραψε:
Ναι, εγώ την έχω βάλει στο στόχαστρο... Για ρώτα τη ποιος ειναι εδώ ο moderator και μου έχει διαγράψει καμια 50αριά μηνύματα.Και ποιος έχει μπει με ένα σωρό ψεύτικα νικνέιμ (δουράμπεης, μπέκας, άλμπατρος κα.) μόνο και μόνο για να τα βάζει μαζί μου. Και ποιος έβγαλε στη φόρα ακόμα και φωτογραφίες μου εδώ πέρα, αν και απαγορεύεται. Ακόμα και με τις υπογραφές που βάζει θέλει να μου τη λέει. ¼λους τους άλλους τους λέει \"καλό μ\" και \"λατρεία μου\" και άλλα κτητικά και εγώ μόνο είμαι το μαύρο πρόβατο. Φοβάμαι να γράψω κάτι εδώ μέσα γιατί ξέρω πως την επόμενη στιγμή θα μπει να μου κάνει προσωπική επίθεση. Και μετά εγώ είμαι η οξύθυμη...
Και κάποια pm που έχω ανταλλάξει έχουν χαθεί. Και δεν ειναι παράνοιες αυτά που λέω γιατί ένα σωρό μπινιές μπορούν να γίνουν με το διαδίκτυο ειδικά από άτομα που όλη μέρα κι όλη νύχτα ασχολούνται με αυτό. Κι όσο για σένα stimulable δε σε ξέρω. Δεν έχεις συστηθεί ποτέ κι ούτε μιλάς με κανένα. Γιατί να μην είσαι άλλο ένα ψεύτικο προφάιλ της μελιτζανιό;
Κάποια άτομα δεν αξίζει να τους δίνεις την παραμικρή εξουσία γιατί δεν έχουν την ακεραιότητα και μπορούν να γίνουν μικροί τύραννοι.
Κι όχι πως ειναι κάτι το σημαντικό αυτό όλο που γίνεται εδώ μέσα. Αλλά μπορείς να μπεις με τις πιο καλές προθέσεις και να βρεθείς να σου ξεσκίσουν την αξιοπρέπεια από τη μια μέρα στην άλλη.

Σε διαβεβαιώ ότι είμαι άτομο υπαρκτό και μπορούν να το επιβεβαιώσουν άτομα στο φόρουμ (πχ Myrdel). Προφανώς δεν με ξέρεις γιατί δεν κατοικώ στην Ελλάδα και δεν σας γνωρίζω απο κοντά.Ειλικρινά δεν έχω καμία εχθρική πρόθεση απεναντί σου αλλά νομίζω ότι υπερβάλεις λίγο. Καλύτερα να χαλαρώσεις και να μην δίνεις σημασία σε πράγματα που δεν αξίζει. Take care.
Μιχάλης

ΥΓ1: Που έπρεπε να συστηθώ και γιατί;
ΥΓ2: \"Γιατί να μην είσαι άλλο ένα ψεύτικο προφάιλ της μελιτζανιό;\". Αυτό επιβεβαιώνει τα λεγομενά μου σχετικά με το ότι γίνεσαι παρανοϊκή.
...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ερώτηση προς administrator(s) 17 έτη 4 εβδομάδες πριν, #15419

  • Shu_Ji
  • Shu_Ji's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 541
  • Κάρμα: 0
Πηνειώ,

αν υπάρχει ένας άνθρωπος εδω μέσα που μπορεί να διαχειριστεί την ‘εξουσία‘ νομίζω ότι είναι η Μελιτζανιώ, ή κατα κόσμον, επιτρέψατέ μου, Μαρίνα. Ακόμα και αν κάνει λάθος, ζητάει συγγνώμη χωρίς εγωισμούς, ακόμα και αν κάποιον μπορεί (υποτιθέμενα)να μην τον συμπαθεί, δεν του δημιουργεί προβλήματα.

καί όσο για παραπάνω από ένα νικνειμ...ας μην το θίξουμε καλύτερα, δε νομίζω να συμφέρει κανέναν.... B)

Μου αρέσει πολύ ο διαλογος και ειδικά από δυο ικανότατες συζητήτριες οπως είσαστε εσείς οι δύο, αλλά! να μένει στα πλαίσα του διαλόγου χωρίς απειλές, αιχμές και κατηγόριες, Πηνειώ μου.
Σας εύχομαι καλό Πάσχα και αναχωρώ... :laugh:
Δε μ' αναγνωριζετε γιατι ελειπα καιρο,

τα δακρυα μου δεν σας λενε κατι.

Λοιπον, διηγηθειτε μου τι εγινε εδω

να βρω ξανα του νηματος την ακρη. ...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: