Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις

Re:Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις 16 έτη 2 μήνες πριν, #22615

  • Ζαχαρω
  • Ζαχαρω's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 26
  • Κάρμα: 0
hanniball έγραψε:
...και μάλιστα κάποιοι όταν τελειώσε το σετ του θανάση έφυγαν...)
Χμ! Να μια ιδεα......... B)<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Ζαχαρω, στις: 26/01/2008 07:05
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις 16 έτη 2 μήνες πριν, #22616

  • chameleon
  • chameleon's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 394
  • Κάρμα: 2
μήπως βιάζομαι πολύ για να μάθω νέα...? :huh: πόση ώρα έπαιξαν?πόσο έπαιξε ο καθένας μόνος του?η καλομοίρα ήτανε?ελπίζω μέχρι τις 3 που σχολάω να έχουμε κανα σχόλιο για την πρόβα τζενεραλε...
κουβεντιάζουν δυο φίλοι
-καλά καπνίζεις ακόμα?
-Ναι..εσύ το έχεις κόψει?
-ουου!!τώρα...έχω πολύ καιρό...
-πόσο καιρό δηλαδή?
-3 χρόνια,6 μήνες και 13 μέρες....
-άστο ρε...δεν το...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις 16 έτη 2 μήνες πριν, #22619

  • Shu_Ji
  • Shu_Ji's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 541
  • Κάρμα: 0
paiksane gurw stis 3 wres kai....
ta meri pou ebgaine monos tou o kathenas itan swsta katanemimena...nomizw gurw sta 10 tragoudia o kathenas??


afta....
Δε μ' αναγνωριζετε γιατι ελειπα καιρο,

τα δακρυα μου δεν σας λενε κατι.

Λοιπον, διηγηθειτε μου τι εγινε εδω

να βρω ξανα του νηματος την ακρη. ...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις 16 έτη 2 μήνες πριν, #22620

  • chameleon
  • chameleon's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 394
  • Κάρμα: 2
για το ´μοναδικό που δεν έχω καμία αμφιβολία είναι οτι οι μουσικοί όλοι τους είναι ΑΨΟΓΟΙ και οτι το ενορχηστροτικό αποτέλεσμα θα είναι σίγουρα πολύ καλό.Αν κρίνω και απο την υπογραφή σου shu_ji καταλαβαίνω τί παιχτηκε εχτές στην πρεμιέρα.Εγώ προσωπικά θα κοιτάξω να τους δώ αφού παίξουνε λίγακι...κάτσε να στρώσουνε πρώτα...γενικά είμαι της άποψης οτι σε τέτοιου είδους σχήματα όι πρώτες παραστάσεις δεν έχουν και το καλύτερο αποτέλεσμα.Αλλα πέρα απο αυτό....
..
..
..
..
..
μήπως διακρίνω κάποια απογοήτευση ή μου φαίνεται ?:unsure:
κουβεντιάζουν δυο φίλοι
-καλά καπνίζεις ακόμα?
-Ναι..εσύ το έχεις κόψει?
-ουου!!τώρα...έχω πολύ καιρό...
-πόσο καιρό δηλαδή?
-3 χρόνια,6 μήνες και 13 μέρες....
-άστο ρε...δεν το...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις 16 έτη 2 μήνες πριν, #22621

  • polfos
  • polfos's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 29
  • Κάρμα: 0
γιατί τόση σιωπή;

μήπως δεν ξυπνήσαν ακόμα;
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις 16 έτη 2 μήνες πριν, #22622

  • katerinac21
  • katerinac21's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 67
  • Κάρμα: 5
Καλημέρα!
Ήταν όμορφα εχθές! Εϊχαμε και καιρό να ακούσουμε τον Θανάση να ερμηνεύει τα τραγούδια του... Είχαμε συνηθίσει την προηγούμενη μπάντα, τις ερμηνείες της Μάρθας, τις έντονες/δυναμικές ενορχηστρώσεις...
Είναι όμως ωραίο το πρόγραμμα. Ξεκινάνε μαζί, με τα καινούργια τραγούδια, και 2-3 παλιά. Μετά φεύγει ο Νιόνιος, και μένει μόνος ο Θ.Π. και λέει τα τραγούδια του. Είναι ωραίο το πρώτο μέρος. Είναι πολύ καλός ο θανάσης... λιγάκι δεν ταιριάζει ο τόσο μεγάλος χώρος στις 'προσωπικές' ερμηνείες του. Πάντως, εγώ το χάρηκα πολύ. Ο Θανάσης τα τραγουδά τόσο ωραία τα τραγούδια του...Πολλά από τον Βραχνό προφήτη (θα ήθελα να ακούσα περισσότερα και από παλαιότερους δίσκους..)!!! μένει μέχρι το διάλλειμα.
Μετά ξεκινά ο Δ.Σ. με ένα δικό του πρόγραμμα, μόνος. απολαυστικός και με τόση ενέργεια όπως πάντα.
Περνά η ώρα. Βγαίνει ξανά ο Θ.Π. και προσπαθεί να συμμετέχει στα τραγούδια τουν Νιόνιου (αυτό το σημείο φαντάζομαι θέλει το χρόνο του για να δέσουν). Δεν έχουν , λένε..., καταλήξει πώς θα τελειώσουν το πρόγραμμα. Λένε κάτι ρεμπέτικα, λένε και την Αμερική... Βγαίνουν ξανά, και τελειώνουν νομίζω με το Αερικό + σε επανάληψη το ένα από τα καινούργια που έδωσαν στον Μελωδία.

2 σχόλια:
-Παρακαλώ πολύ όποιος μπορεί να το μεταφέρει και στον Θανάση, πρόγραμμα χωρίς τις ΧΑΡΑΥΓΕΣ δεν γίνεται!!!!! Δεν γίνεται να μην το πει, απλά λείπει πολύ.....
-Ήταν πρεμιέρα, καινούργιο μαγαζί, κλπ, κλπ, αλλά όταν σου λένε να είσαι εκεί 9.15, και οι πόρτες ανοίγουν 9.45, και το πρόγραμμα ξεκινά 11 απλά ταλαιπωρείσαι λιγάκι παραπάνω.... Δεν γίνεται να έχουμε ψυχαγωγία χωρίς ταλαιπωρία ρε παιδιά? είναι και τα 40 ευρώ στη μέση, μην το ξεχνάμε... Πάντως ο χώρος είναι ευρύχωρος, πολύ αμφιθεατρικός, με χώρο για όρθιους, και δυνατό εξαερισμό...
Καλημέρα και πάλι!<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: katerinac21, στις: 26/01/2008 12:49
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: