Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Ειλικρινά θλίβομαι και απορώ…….

Re:Ειλικρινά θλίβομαι και απορώ��.​ 17 έτη 11 μήνες πριν, #4439

  • Εγκάθετος
  • Εγκάθετος's Avatar
Δεν έχουμε δουλειές, είμαστε άεργοι και εγκάθετοι του Κότσιρα να πολεμήσουμε το Θανάση αλλά ειδικά εσάς γιατί είστε μεγάλη δύναμη!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ειλικρινά θλίβομαι και απορώ��.​ 17 έτη 11 μήνες πριν, #4442

  • Maria
  • Maria's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 124
  • Κάρμα: 0
:laugh: Καλό!!!! Πάντως κοντεύω να γίνω platinum και δεν τις μπορώ αυτές τις διακρίσεις... Κάπου εδώ θα σταματήσω... Νομίζω πως εξαντλήθηκε το θέμα...

Υ.Γ.: Για να μην παρεξηγηθώ, αστειεύομαι με την λέξη \"διακρίσεις\".<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Maria, στις: 19/05/2006 12:20
Και τούτη η μέρα ας μας βρει
μ' αυτούς που αγαπούμε
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ειλικρινά θλίβομαι και απορώ&#xFFFD;&#xFFFD;.​ 17 έτη 11 μήνες πριν, #4477

  • boem
  • boem's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 99
  • Κάρμα: 0
εγώ ούτε μπρούτζινος δεν είμαι με το ρυθμό που στέλνω μηνύματα άστα βράστα!!! αλλά τώρα που μου έδειξαν τον δρόμο -ευτυχώς γιατί κατάλαβα αργά πως έχω παραστρατίσει μουσικά- θα γίνω αργόσχολος και θα με πάρει στην αυλή του ο κάθε έντεχνος πασαλειματίας εεε! εννοούσα επαγγελματίας τραγουδιστής που σέβεται το κοινό του έχει λεφτά αισθήματα και εμφανίζεται μόνο για 15 παραστάσεις στην Πειραιώς -κατά προτίμηση- ααα!!! και ετοιμάζει δίσκο με την heaven ΕΚΠΛΗΞΗ!!!! έλεος πια με τους κομήτες του χάλ-ε-υ.

Υ.Γ Πρός τους κύριους κ' κυρίες \"επισκέπτες\" και εσείς οπως και ο κομήτης περνάτε ξαφνικά κάνετε εντύπωση και μετά?
Το σάιτ στηρίζεται με ενθουσιασμό απο μια παρέα ανθρώπων που στηρίζουν την μουσική και τον καλλιτέχνη και δημιουργήσαν μια μουσική παρέα που διευρύνεται με το καιρό .Στηρίζεται η υγιής μουσική κοινότητα και με την συνδιαλλαγή απόψεων επί παντώς επιστητού.

\"Τα πράγματα που γράφω μαλακισμένες λέξεις που απλώς σας πιάνουν χώρο.\"

Χαιρετισμούς από έναν ακόμα έναν χαζοgroopie του Θανάση.
\"Keep your faith alive..
Be your self at the live.\"
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ειλικρινά θλίβομαι και απορώ&#xFFFD;&#xFFFD;.​ 17 έτη 11 μήνες πριν, #4488

  • απόστολος
  • απόστολος's Avatar
καλησπέρα αδέρφια.άργησα να επικοινωνήσω γιατι είχα κάποια προσωπικά προβλήματα.τι έγινε ρε παιδιά πλακώσαν οι προφέσορες της :παντείου: και μας μαλώσαν γιατί κάνουμε το κέφι μας; μας δασκαλέυουν πως θα πρέπει να συμπεριφερόμαστε στον άνθρωπο που λατρέυουμε;δεν κατάλαβα που βρισκόμαστε ,μήπως πατήσαμε κατά λάθος στα λημέρια τους; θα το πω μια και καλή.εμεις ρε μάγκες και θα ακούμε θανάση και θα συναντιώμαστε όποτε μας δίνετε η ευκαιρια και μπλουζάκια θα κάνουμε και τατουάζ αν μας την βαρέσει,γιατί απλα εμείς αγαπάμε αυτό που κάνει ο θανασης,μεθάμε με τις μελωδίες του,ταξιδέυουμε με τους στίχους του,αν δεν σας αρέσει η στάση μας αφήστε μας σας παρακαλω ήσυχους,όσο´(λίγοι) κι αν είμαστε.Αδέρφια εμεις θα συνεχίσουμε να μην χαμπαριάζουμε τίποτα. Ανυπομωνώ να ξαναμαζευτούμε και να γλεντήσουμε!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ειλικρινά θλίβομαι και απορώ&#xFFFD;&#xFFFD;.​ Καντε κρατει.. 17 έτη 11 μήνες πριν, #4489

  • Καποιος
  • Καποιος 's Avatar
Ηθελα να ξερα,γιατι εσεις που αυτοαποκαλειστε Μαρια, Νικος , Βαγγελης, Ευλαμπια κλπ.κλπ., ειστε οι επωνυμοι
χρηστες και εγω επειδη ειμαι επισκεπτης ειμαι ο ανωνυμος ... Απο την αλλη γιατι ο υπογραφων ως Χαραλαμπος
Τραμπακουλας ειμαστε ολοι βεβαιοι οτι ειναι υπαρκτο προσωπο;
πι-ες: Δεν περιμένω και δεν επιθυμω απαντησεις. Τα ευκολως εννοουμενα...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ειλικρινά θλίβομαι και απορώ&#xFFFD;&#xFFFD;.​ Καντε κρατει.. 17 έτη 11 μήνες πριν, #4493

  • Φοινίκη
  • Φοινίκη's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 555
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 3
  • Κάρμα: 16
:lol: :lol:
Τα ευκόλως εννοούμενα ε;; Δηλαδή αυτό που μας λες είναι ότι το μηνυματάκι σου έχει εκπαιδευτικό χαρακτήρα. Ενδιαφέρεσαι για το καλό του φόρουμ..

Για εκπαιδευτικούς λοιπόν κι εγώ λόγους θα σου απαντήσω στην ερώτηση σου κι ας μην το επιθυμείς. Στην κυπριακή όμως γιατί μου βγαίνει καλύτερα: Απού 'σιει μούγια μουγιάζεται.

Stargazer, εγώ δηλαδή που είμαι 29, δεν έχω πάει ποτέ μου σε Θανασοσύναξη, δεν γνωρίζω προσωπικά κανένα από τα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ και δεν έχω πάει ποτέ μου σε συναυλία του Θανάση ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΟΥΝ *!@&*@ ΑΚΟΜΑ;;;

Παιδιά τους επισκέπτες όμως θα τους κρατήσουμε ε;; Να μπορεί (εκτός των άλλων) να μας γράφει και ο Θανάσης 'ανώνυμα' :laugh: :laugh:<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Φοινίκη, στις: 19/05/2006 21:34
Το καλό σου το καλό μου
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: