Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Τροφή για συζήτηση...

Re:Τροφή για συζήτηση... 11 έτη 11 μήνες πριν, #35191

  • pizanelo
  • pizanelo's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 185
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 26
thelgi έγραψε:
TheVrachnoprofiterol έγραψε:
ΘΑΝΑΣΗ.....ΓΕΡΑ..ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!!!!
ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΝΩΤΤΗ , Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΟΥΤΕ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΤΗΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ FACEBOOK ,ΠΑΡΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΠΟΥΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΕΝΤΑΛΦΑ , ΕΝ ΤΟΥΤΟΙΣ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΟ ΣΤΟ INTERNET ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ''ΒΙΑΣΜΟ'' ΤΗΣ.
ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ , ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ''ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΕΣ'' 'Η ΚΑΙ ''ΑΒΑΝΤΑΔΟΡΟΥΣ'' .
ΚΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΠΟΤΕ ''ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΖΕΝΤΗΔΕΣ'' ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ''ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΓΚΟ ΤΟΥ ΧΑΣΑΠΗ'' .
Υ.Γ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΝΝΑ ΝΩΤΤΗ ,ΑΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΤΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ , ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΒΑΛΛΩ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ , ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Σ' ΑΥΤΕΣ . ΘΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΙΑΣΜΟΥΣ .

ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΑΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΝΟΣ ΑΤΟΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝ; ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΕΞΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ ΣΕ ΕΝΑ "ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ" ΤΗΣ ΧΩΡΟ; ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΤΡΕΠΕΤΕ ΣΕ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ; ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ; ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΧΩΡΟ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΚΕΡΑΥΝΩΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΤΟΥ; Α ΝΑΙ! ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΑΥΤΟ...

Εσύ πότε πρόλαβες κι έγινες με -5 Κάρμα. Απλά ρωτάω. Σε λίγες μέρες θα είσαι συνΚαρμιακή με τον Navar! Συμφωνώ με το παραπάνω. Απλά πές το ποιό όμορφα μωρέ γιατί έτσι όπως πάμε θα φτιάξουμε κανένα Πυρήνα!
....όποιος πονάει και δεν το φανερώνει κάνει το πόνο άρχοντα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τροφή για συζήτηση... 11 έτη 11 μήνες πριν, #35192

  • thelgi
  • thelgi's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 9
  • Κάρμα: 2
Εσύ πότε πρόλαβες κι έγινες με -5 Κάρμα. Απλά ρωτάω. Σε λίγες μέρες θα είσαι συνΚαρμιακή με τον Navar! Συμφωνώ με το παραπάνω. Απλά πές το ποιό όμορφα μωρέ γιατί έτσι όπως πάμε θα φτιάξουμε κανένα Πυρήνα![/quote]

ΧΑΧΑ.. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΝΕΑ! ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΠΟΥ "ΤΟΛΜΗΣΑ" ΝΑ ΞΑΝΑΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΙΣΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΟΡΜΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΕΩΣ ΚΑΙ ΑΙΣΧΡΟ. ΔΙΑΒΑΖΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΙΤΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΕΙΤΕ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΙ ΥΠΗΡΧΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΥΠΗΡΧΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΧΟΛΙΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ. ΑΠΑΙΤΩ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ (ΜΕ ΔΟΣΗ ΧΙΟΥΜΟΡ)!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τροφή για συζήτηση... 11 έτη 11 μήνες πριν, #35193

  • pizanelo
  • pizanelo's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 185
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 26
thelgi έγραψε:
Εσύ πότε πρόλαβες κι έγινες με -5 Κάρμα. Απλά ρωτάω. Σε λίγες μέρες θα είσαι συνΚαρμιακή με τον Navar! Συμφωνώ με το παραπάνω. Απλά πές το ποιό όμορφα μωρέ γιατί έτσι όπως πάμε θα φτιάξουμε κανένα Πυρήνα!

ΧΑΧΑ.. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΝΕΑ! ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΠΟΥ "ΤΟΛΜΗΣΑ" ΝΑ ΞΑΝΑΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΙΣΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΟΡΜΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΕΩΣ ΚΑΙ ΑΙΣΧΡΟ. ΔΙΑΒΑΖΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΙΤΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΕΙΤΕ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΙ ΥΠΗΡΧΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΥΠΗΡΧΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΧΟΛΙΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ. ΑΠΑΙΤΩ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ (ΜΕ ΔΟΣΗ ΧΙΟΥΜΟΡ)![/quote]

Ντάξει + 1 από μένα μόλις περάσει ο χρόνος γιατί το σπατάλησα!
....όποιος πονάει και δεν το φανερώνει κάνει το πόνο άρχοντα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τροφή για συζήτηση... 11 έτη 11 μήνες πριν, #35195

  • agapios
  • agapios's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 159
  • Κάρμα: -2
thelgi έγραψε:
TheVrachnoprofiterol έγραψε:
ΘΑΝΑΣΗ.....ΓΕΡΑ..ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!!!!
ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΝΩΤΤΗ , Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΟΥΤΕ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΤΗΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ FACEBOOK ,ΠΑΡΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΠΟΥΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΕΝΤΑΛΦΑ , ΕΝ ΤΟΥΤΟΙΣ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΟ ΣΤΟ INTERNET ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ''ΒΙΑΣΜΟ'' ΤΗΣ.
ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ , ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ''ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΕΣ'' 'Η ΚΑΙ ''ΑΒΑΝΤΑΔΟΡΟΥΣ'' .
ΚΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΠΟΤΕ ''ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΖΕΝΤΗΔΕΣ'' ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ''ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΓΚΟ ΤΟΥ ΧΑΣΑΠΗ'' .
Υ.Γ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΝΝΑ ΝΩΤΤΗ ,ΑΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΤΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ , ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΒΑΛΛΩ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ , ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Σ' ΑΥΤΕΣ . ΘΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΙΑΣΜΟΥΣ .

ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΑΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΝΟΣ ΑΤΟΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝ; ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΕΞΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ ΣΕ ΕΝΑ "ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ" ΤΗΣ ΧΩΡΟ; ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΤΡΕΠΕΤΕ ΣΕ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ; ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ; ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΧΩΡΟ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΚΕΡΑΥΝΩΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΤΟΥ; Α ΝΑΙ! ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΑΥΤΟ...

+++
Μην υποτιμάτε την αξία των τρελών, των εκκεντρικών και των ονειροπόλων. Κάθε Αρθούρος χρειάζεται τον Μέρλιν του...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τροφή για συζήτηση... 11 έτη 11 μήνες πριν, #35196

  • panayiotar
  • panayiotar's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 2
  • Κάρμα: 2
Η σκηνή είναι αναμφίβολα ένα βήμα. Ο Θανάσης μέσα από τη μουσική του χρησιμοποιεί αυτό το βήμα (με ένα υπέροχο και αφαιρετικό τρόπο κατ’ εμένα) για να μοιράζεται κομμάτι του εαυτού του. Πολλά από τα κομμάτια του κρύβουν δυνατά μηνύματα που θα μπορούσαν να προκαλέσουν προβληματισμό. Και πάλι δεν είναι δυνατόν να επηρεάζουν τους αποδέκτες ούτε με τον ίδιο τρόπο, ούτε στον ίδιο βαθμό. Αυτή τη φορά επέλεξε να πει ευθέως κάτι που τον προβλημάτισε (θα μπορούσε να γράψει ένα τραγούδι γι’ αυτό κάποια στιγμή). Δεν καταλαβαίνω γιατί να ενοχλήσει τόσο πολύ αυτό. Κανένας δεν είναι υπόχρεος να ταυτιστεί απόλυτα, ούτε με τον οποιοδήποτε καλλιτέχνη, ούτε με τις απόψεις ή τον τρόπο του να τις εκφράσει.
Στο κάτω- κάτω, ο καθένας μας βρίσκει καθημερινά βήματα για να πάρει το λόγο και να μοιραστεί τις σκέψεις του. Ο σκοπός είναι η έκφραση, όχι η επιβολή της άποψης. Και η εμπιστοσύνη στην ανθρώπινη νόηση και κρίση εξυπακούει ότι δεν κατεβάζει κανείς αμάσητα και ακατέργαστα τις πληροφορίες που προσλαμβάνει, από όπου κι αν προέρχονται αυτές.

Υ.γ. Υπέροχο το κείμενο και ο επαναπροσδιορισμός του εαυτού Θανάση μέσα από αυτό! Μην φιμώνεσαι, πολλοί από μας βρίσκουμε ένα βήμα μέσα από την παρουσία σου στην ελληνική μουσική!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τροφή για συζήτηση... 11 έτη 11 μήνες πριν, #35197

  • agapios
  • agapios's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 159
  • Κάρμα: -2
Αν και έγραψα πως δεν θέλω να μπω σε μία διαδικασία απαντήσεων κλπ. τα γραμμένα του Vrachnoprofiterol προκαλούν τη νοημοσύνη μου και το ΕΙΝΑΙ μου.
Ειδικά το ΚΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΠΟΤΕ ''ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΖΕΝΤΗΔΕΣ'' με κάνει έξω φρενών αηδιαστικό για άτομο του 2012 σε μία χώρα που προσπαθεί να δείξει ότι είναι πολιτισμένη.
Ας είναι όμως, η ασυνειδησία εκεί οδηγεί. Η έλλειψη ήθους και η ασυδοσία του λόγου χωρίς την οποιαδήποτε ανάληψη ευθυνών και συνεπειών είναι κάτι που χαρακτηρίζει την εποχή μας.
Μην υποτιμάτε την αξία των τρελών, των εκκεντρικών και των ονειροπόλων. Κάθε Αρθούρος χρειάζεται τον Μέρλιν του...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: