Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Τροφή για συζήτηση...

Re:Τροφή για συζήτηση... 11 έτη 11 μήνες πριν, #35184

Και για να αποκτήσουμε αντίληψη των συμβάντων, όσοι δεν ήμασταν στην Τεχνόπολη την Κυριακή, ακολουθεί το βίντεο με το περιεχόμενο της "παρέμβασης":

!
Overhead the albatros hangs motionless upon the air and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves.....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τροφή για συζήτηση... 11 έτη 11 μήνες πριν, #35185

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
έχω καταλάβει από το πρώτο σου ποστ τι λες και δεν διαφωνώ από την οπτική που το εξετάζεις, εδώ όμως μιλάμε για περιπτώσεις ανθρώπων οι οποίοι αισθάνονται εγκλωβισμένοι, παραπλανημένοι και βιασμένοι (άκουσον, άκουσον) επειδή σε μια συναυλία που βρέθηκαν εκφράστηκε δικαίως αλληλεγγύη σε έναν άνθρωπο (απ΄ όπου κι αν προέρχεται) που αγωνίζεται για το αυτονόητο και όπως και να το κάνουμε ρε παιδιά, το περιεχόμενο αυτού του αγώνα, αφορά την ανθρώπινη αξιοπρέπεια και σε τελική ανάλυση, τον καθένα από μας. Άλλο λοιπόν να λες ότι δεν συμφωνείς με το περιστατικό με τον τρόπο που αυτό έλαβε χώρα και άλλο να βγαίνεις και να καταγγέλεις το βιασμό σου ....... θα τρελαθούμε τελείως δλδ?
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τροφή για συζήτηση... 11 έτη 11 μήνες πριν, #35186

  • anemoskala
  • anemoskala's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 19
  • Κάρμα: 0
''Η αλήθεια είναι ότι αμφιταλαντεύτηκα. Από τη μιά ήξερα ότι αρκετοί από όσους ήρθαν να με ακούσουν θα ένοιωθαν καπελωμένοι αν έδινα την άδεια και πιθανότατα θα τους χάσω από φίλους της μουσικής μου. «Δεν με συνέφερε». Αλλά στο τέλος είπα μέσα μου: «Τι στο καλό ρε Θανάση.Λες ότι η μουσική στηρίζει την ανθρώπινη αξιοπρέπεια.Απόδειξέ το»
Κι έτσι έγινε αυτή η μικρή ενημέρωση. Δεν έχω ιδέα για τις προκυρήξεις και ότι άλλο μπορεί να έλαβε χώρα μέσα ή έξω ,στον μεγάλο αυτό χώρο ούτε με εκφράζει. Με εκφράζουν αυτά που ανέφερα παραπάνω,για τα οποία με έχουν κράξει και πολλοί αναρχικοί στο παρελθόν.
Λυπάμαι αν στεναχώρησα κάποιους γιατί η διάθεσή μου είναι να τιμώ όσους δίνουν από το υστέρημά τους για να μ’ ακούσουν.
Αλλά,όποτε νοιώθω ότι πρέπει να στηρίξω την ανθρώπινη αξιοπρέπεια,θα το κάνω ακόμα κι αν μείνω μόνος ,να παίζω και να τραγουδάω στις πέτρες του Κισσάβου.''

κομματι απο σχολιο του θαναση στο συγκεκριμενο blog..μπείτε να το δειτε..
ανάμεσα στο Βέγα,τον Ντενέμπ και τον Αλτάιρ υπάρχει μία θέση τ'ουρανού,οπου θα πάω σαν γίνω σκόνη αστρική για κεί σας κλείνω ραντεβού..
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τροφή για συζήτηση... 11 έτη 11 μήνες πριν, #35188

  • TheVrachnoprofiterol
  • TheVrachnoprofiterol's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • ,
  • Καταχωρήσεις: 6
  • Κάρμα: -4
ΘΑΝΑΣΗ.....ΓΕΡΑ..ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!!!!
ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΝΩΤΤΗ , Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΟΥΤΕ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΤΗΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ FACEBOOK ,ΠΑΡΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΠΟΥΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΕΝΤΑΛΦΑ , ΕΝ ΤΟΥΤΟΙΣ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΟ ΣΤΟ INTERNET ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ''ΒΙΑΣΜΟ'' ΤΗΣ.
ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ , ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ''ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΕΣ'' 'Η ΚΑΙ ''ΑΒΑΝΤΑΔΟΡΟΥΣ'' .
ΚΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΠΟΤΕ ''ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΖΕΝΤΗΔΕΣ'' ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ''ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΓΚΟ ΤΟΥ ΧΑΣΑΠΗ'' .
Υ.Γ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΝΝΑ ΝΩΤΤΗ ,ΑΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΤΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ , ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΒΑΛΛΩ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ , ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Σ' ΑΥΤΕΣ . ΘΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΙΑΣΜΟΥΣ .
ΣΤΟΥΣ ΓΑΛΑΞΙΕΣ Τ' ΟΥΡΑΝΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ , ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ , ΑΝΑΛΑΦΡΑ ΑΝΑΣΑΙΝΕΙ , ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τροφή για συζήτηση... 11 έτη 11 μήνες πριν, #35189

  • pizanelo
  • pizanelo's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 185
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 26
TheVrachnoprofiterol έγραψε:
ΘΑΝΑΣΗ.....ΓΕΡΑ..ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!!!!
ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΝΩΤΤΗ , Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΟΥΤΕ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΤΗΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ FACEBOOK ,ΠΑΡΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΠΟΥΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΕΝΤΑΛΦΑ , ΕΝ ΤΟΥΤΟΙΣ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΟ ΣΤΟ INTERNET ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ''ΒΙΑΣΜΟ'' ΤΗΣ.
ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ , ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ''ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΕΣ'' 'Η ΚΑΙ ''ΑΒΑΝΤΑΔΟΡΟΥΣ'' .
ΚΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΠΟΤΕ ''ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΖΕΝΤΗΔΕΣ'' ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ''ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΓΚΟ ΤΟΥ ΧΑΣΑΠΗ'' .
Υ.Γ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΝΝΑ ΝΩΤΤΗ ,ΑΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΤΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ , ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΒΑΛΛΩ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ , ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Σ' ΑΥΤΕΣ . ΘΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΙΑΣΜΟΥΣ .

Φίλε δεν έχει καμμία δουλειά το φατσοβιβλίο με την Κοιλάδα. Μη λές ονόματα. Πές μας και το δικό σου αν είναι! Προστασία προσωπικών δεδομένων το λένε. Δεν είναι έτσι. Εγώ προσωπικά δε θέλω να ξέρω.
....όποιος πονάει και δεν το φανερώνει κάνει το πόνο άρχοντα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τροφή για συζήτηση... 11 έτη 11 μήνες πριν, #35190

  • thelgi
  • thelgi's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 9
  • Κάρμα: 2
TheVrachnoprofiterol έγραψε:
ΘΑΝΑΣΗ.....ΓΕΡΑ..ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!!!!
ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΝΩΤΤΗ , Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΟΥΤΕ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΤΗΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ FACEBOOK ,ΠΑΡΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΠΟΥΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΕΝΤΑΛΦΑ , ΕΝ ΤΟΥΤΟΙΣ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΟ ΣΤΟ INTERNET ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ''ΒΙΑΣΜΟ'' ΤΗΣ.
ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ , ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ''ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΕΣ'' 'Η ΚΑΙ ''ΑΒΑΝΤΑΔΟΡΟΥΣ'' .
ΚΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΠΟΤΕ ''ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΖΕΝΤΗΔΕΣ'' ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ''ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΓΚΟ ΤΟΥ ΧΑΣΑΠΗ'' .
Υ.Γ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΝΝΑ ΝΩΤΤΗ ,ΑΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΤΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ , ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΒΑΛΛΩ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ , ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Σ' ΑΥΤΕΣ . ΘΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΙΑΣΜΟΥΣ .

ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΑΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΚΟΙΝΟΠΟΙΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΝΟΣ ΑΤΟΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝ; ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΕΞΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ ΣΕ ΕΝΑ "ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ" ΤΗΣ ΧΩΡΟ; ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΤΡΕΠΕΤΕ ΣΕ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ; ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ; ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΧΩΡΟ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΚΕΡΑΥΝΩΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΤΟΥ; Α ΝΑΙ! ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΑΥΤΟ...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: