Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Μελίνα Κανά

Re:Μελίνα Κανά 18 έτη 4 μήνες πριν, #652

  • zirico3
  • zirico3's Avatar
Εγω δεν την κρινω σε καμια περιπτωση για τις επιλογες της, ισως να την κρινω για τα λεγομενα της και τα σχολια, αλλα παντα οπως το βλεπω εγω προσωπικά και οχι να σου πω αν εκανε καλα η οχι που το ειπε!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μελίνα Κανά 18 έτη 3 μήνες πριν, #1231

  • Α. Μάνθος
  • Α. Μάνθος's Avatar
alatariel έγραψε:
Τάδε έφη Ζαρατούστρα!!! :y32b4:

Και για να ευθυμήσουμε, ένα ανεκδοτάκι:

Πάει ένας στην πρωτοπορεία και λέει στον υπάλληλο:

- ¸χετε το \"Τάδε\";
- Το ποιο;
- Το \"Τάδε\".
- Χμμμ... Μήπως ξέρετε συγγραφέα;
- Δεν είμαι σίγουρος αλλά πρέπει να είναι της ¸φης Ζαρατούστρα...

Σοκ ο υπάλληλος...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μελίνα Κανά 18 έτη 3 μήνες πριν, #1268

  • alex
  • alex's Avatar
Εμείς μπορούμε να κρατήσουμε μόνο τα θετικά...
¸να απο αυτά είναι οι καινουριες συνεργασίες :)

{άσχετο: καλό το ανέκδοτο}
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μελίνα Κανά 18 έτη 3 μήνες πριν, #1309

  • alatariel
  • alatariel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 72
  • Κάρμα: 0
Α. Μάνθος έγραψε:
alatariel έγραψε:
Τάδε έφη Ζαρατούστρα!!! :y32b4:

Και για να ευθυμήσουμε, ένα ανεκδοτάκι:

Πάει ένας στην πρωτοπορεία και λέει στον υπάλληλο:

- ¸χετε το \"Τάδε\";
- Το ποιο;
- Το \"Τάδε\".
- Χμμμ... Μήπως ξέρετε συγγραφέα;
- Δεν είμαι σίγουρος αλλά πρέπει να είναι της ¸φης Ζαρατούστρα...

Σοκ ο υπάλληλος...

:lol: :lol: :lol: :lol:
Πολύ καλό το ανεκδοτάκι!!!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μελίνα Κανά 17 έτη 7 μήνες πριν, #6564

  • Shu_Ji
  • Shu_Ji's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 541
  • Κάρμα: 0
To σκεφτόμουν καιρο τωρα...το κλωθογύριζα στο μυαλο μου....ωσπου με αφορμη μια προσφατη εμφανιση της Μελινας στη θεσσλαονικη αποφασισα να καταθεσω κ εγω τις σκεψεις μου... να τονισω εξαρχης οτι οσο προσωπικες ηταν οι δικες σας αλλο τοσο ειναι και οι δικες μου!
;)

καταρχην η Μελινα Κανα ειναι απο τις αγαπημενες μου ερμηνευτριες. Μου αρεσει η φωνη της ειτε λαικα τραγουδαει που της πανε ειτε τα πιο...\"εντεχνα\".

κατα δευτερον ειναι κριμα τοση εμπαθεια επειδη διεκοπη η συνεργασια με τους Θαναση και Μαλαμα. Θα συμφωνησω απολυτα με την αλαταριελ, η οποια πολυ σωστα εθεσε οτι μονο η μελινα ερωταται γαι τη ρηξη και μπραβο της που εχει τα κοτσια να εκφρασει την αποψη της.Καποιοι θεωρουν οτι επιτιθεται ειδικα οταν οι αλλοι δυο τηρουν ειτε σιγη ιχθυος ειτε ουδετερη διπλωματια....

σκεφτηκατε ποτε οτι ολα οσα ερχονται σε μας ειναι \"η κορυφη του παγοβουνου\"???σκεφττηκατε οτι οι περισσοτεροι δε γνωριζουν τι πραγματικα επεφερε τη ρηξη?απλα οχυρωθηκανε οι περισσοτεροι και αρχισανε την επιθεση σε αυτην που ΤΟΛΜΗΣΕ να θιξει τον αγαπημενο τους θαναση. Για να ηρεμησουμε λιγο.... Δεν αντιλεγω...καποιοι απο μας ΙΣΩΣ ειχαν τη δυνατοτητα να ακουσουν κατι παραπανω, μια φημη, η καποιοι ισως μαθανε και τι πραγματικα εγινε αν και πιστευω οτι σταντα ηταν μονομερες οπως γινεται σε τουτες τις περιπτωσεις.
Σας πειραζει που τραγουδαει λαικα?και καλα κανει!φωνη να τα πει εχει!και η λιζετα και η Μελινα εχουν το χαρισμα να κανουν δικο τους ο,τι τραγουδανε!
και δηλαδη τι επρεπε να κανει?μετα απο θαναση και μαλαμα να κλεισει ως τραγουδιστρια?με ποιον θα δεχοσασταν να συνεργαστει δλδ?
ο φανατισμος βλεπτει, ο αφορισμος ανθρωπων επειδη ετυχε να ερθουν σε ρηξη με ατομα που αγαπαμε και θαυμαζουμε ειτε ειναι καλλιτεχνες ειτε φιλοι αμς ειτε οτιδηποτε κανει κακο. Εχω μια κολλητη τη Βασιλικη. Αν η Βασιλικη μαλωσει με καποιον εννοειται αν χρειαστει θα την υποστηριξω, αλλα ουτε θαρχισω να σουρνω τα μυρια οσα στον αλλον και αν κρινω οτι εχει κανει κ η Βασιλικη λαθος θα της το πω.
Η μελινα ειναι πολυ δυνατη και τη θαυμαζω που καταφερε και επιβιωσε και μας χαρισε και απιστευτες ερμηνειες και συνεχιζει.Μαρεσει που τα λεει στα ισια....ειναι ο,τι κανουμε κατοικον και εμεισ αλλα εμεις δεν ειμαστε επωνυμοι....σιγουρα θακανε κι αυτη τα λαθη της...ολοι μας κανουμε λαθη....αυτο δε δινει το δικαιωμα σε κανενα να την βριζει και να αφοριζει ο,τι εχει κανει ως τωρα!
και επειδη καιρο το κουβαλω θα το πω κι ας γινει ο,τι γινει...γνωμη προσωπικη ειναι στην τελικη.... καποια κοπελα ειχε κανει ενα πολυ πετυχημενο σχολια για τη Λουκα\"μα καλα, ποσο πια εψαξε ο Μαλαμας να βρει μια φωνη ιδια με της κανα??\"και πραγματι ηταν τελικα αναντικαταστατη?αν ηθελε πχ ο συγκεκριμενος καλλιτεχνης μια αλλη διαφορετικη φωνη(για να το παμε σε επιπεδο φωνων) τοτε γτ παλι στα ιδια γυρισε. δεν εχω τπτ με την κυρια Λουκα, το τονιζω....αποριες ευλογες ειναι...αμ τελικα ειδατε?δεν ειναι θεμα φωνων μονο και ελαχιστοι απο αμς ΙΣΩΣ μαθουν τι εγινε...και γτ να μαθουμε τελικα?
οσοι απο σας τους ειχατε παρακολουθησει απτην αρχη οταν ηταν και αμζι, δηλαδη τοτε σας αρεζε και ηταν σουπερ η Μελινα και τωρα ειναι για τα ταρταρα?προσοχη!δεν ειναι φανατισμος εναντια κανενος τουτο το σημειωμα....πρωτη η Μελινα δε θελει να φανατιζονται μαζι της ειτε θετικα ειτε αρνητικα!ναι, εχω εναν θαυμασμο προς την ιδια ως ερμηνευτρια και ως ανθρωπο οσο μπορω να καταλαβω....ομως προσπαθω να μη φανατζομαι. ακουω γνωμες, διαοφρετικες,δεν τις συμμεριζομαι αλλα δεν επιτιθεμαι...
και μαι... ευχη απο καρδιας...ελπιζω να μη ζησει ΠΟΤΕ η Μαρθα οσα εζησε η Μελινα αν καποτε επελθει ρηξη...που δε νομιζω να τα ζησει αλλα τελοσπαντων....

να ειστε καλα και να μη φανατιζεστε...
Δε μ' αναγνωριζετε γιατι ελειπα καιρο,

τα δακρυα μου δεν σας λενε κατι.

Λοιπον, διηγηθειτε μου τι εγινε εδω

να βρω ξανα του νηματος την ακρη. ...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μελίνα Κανά 17 έτη 7 μήνες πριν, #6567

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
shu_ji έγραψε:
Θα συμφωνησω απολυτα με την αλαταριελ, η οποια πολυ σωστα εθεσε οτι μονο η μελινα ερωταται γαι τη ρηξη και μπραβο της που εχει τα κοτσια να εκφρασει την αποψη της.Καποιοι θεωρουν οτι επιτιθεται ειδικα οταν οι αλλοι δυο τηρουν ειτε σιγη ιχθυος ειτε ουδετερη διπλωματια....


Η γιαγιά μου έλεγε \"τα λίγα λόγια ζάχαρη και τα καθόλου μέλι\". Πολύ λυπάμαι που είμαι παντελώς ανίκανη να το εφαρμόσω αυτό στη ζωή μου αλλά εξακολουθώ να θαυμάζω όσους το καταφέρνουν.

¸λεγε κι άλλη σοφία η γιαγιάκα μου η Σοφία: \"Παιδάκι μου, και αυτούς με τους οποίους τσακώνεσαι πρέπει να τους διαλέγεις\". Ούτε αυτό μπόρεσα να το εφαρμόσω, στο βρόντο μίλαγε η συχωρεμένη :( .
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: