Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Σάββατο 9/2

Re:Σάββατο 9/2 16 έτη 7 μήνες πριν, #23110

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
Την Κυριακή πάντως ήταν απίστευτο το πόση ησυχία είχε! Απόλαυση!<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Anel, στις: 11/02/2008 14:18
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Σάββατο 9/2 16 έτη 7 μήνες πριν, #23111

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
¼σον αφορά στο θέμα που τέθηκε, λύστε μου μια απορία: όταν λέμε \"θανασολατρεία\" τι ακριβώς εννοούμε; Και σε ποια σημεία αυτού του φόρουμ και των θρεντ έχει υπονοηθεί ότι κάποιος θα ήθελε μια τρίχα από τα μαλλιά του Θανάση κ.ο.κ.;

Γιατί εγώ όσο καιρό συμμετέχω εδώ δεν έχω διακρίνει κάτι τέτοιο, και πραγματικά θα ήθελα να μου υποδείξει κάποιος αυτά τα σημεία μπας και ξεστραβωθώ! Γιατί τόσο καιρό έχω την εντύπωση ότι εδώ μέσα γίνονται συζητήσεις (σε πολύ μεγάλο ποσοστό σοβαρές κατά την άποψή μου). Κάποιες φορές ποστάρουμε βλακείες και αστεία και άσχετα αλλά και πάλι αυτό νομίζω ότι συμβαίνει όταν ο Θανάσης και οι δραστηριότητες του είναι σε καταστολή και εμείς απλά έχουμε όρεξη για κουβέντα!

Δεν έχω διάθεση για κανέναν τσακωμό απλά πραγματικά θα ήθελα να το συζητήσουμε το θέμα, γιατί έχει ξανα αναφερθεί και απλά δεν έχει συζητηθεί.<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Anel, στις: 11/02/2008 14:18
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Σάββατο 9/2 16 έτη 7 μήνες πριν, #23115

Εγω δεν ειπα πως γινεται.Αλλωστε δεν μπορω να το κρινω αυτο συμμετεχω πολυ λιγο καιρο στο forum σας απλα οταν αγαπας εναν καλλιτεχνη ειναι ευκολο να προσωποποιησεις το εργο του και να αρχισεις να θαυμαζεις προσωπα αντι για μελωδιες και στιχους μου εχει συμβει.Συγνωμη λοιπον για το αν προσβαλθηκε καποιος δεν ειχα τετοια προθεση εγω απλα σχολιασα και συμφωνησα με αυτο που εγραψε ο φιλος στην αρχη.Ειχα την εντυπωσει οτι μπορει να σχολιαζει ο καθενας οπως και οτι θελει οταν γραφτηκα εδω.
..μ'ενα σαράκι αρμένικο για δρόμους που δεν θέλησα στις χαραυγές ξεχνιέμαι..
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Σάββατο 9/2 16 έτη 7 μήνες πριν, #23116

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Στις χαραυγες ξεχνιεμαι έγραψε:
Ειχα την εντυπωσει οτι μπορει να σχολιαζει ο καθενας οπως και οτι θελει οταν γραφτηκα εδω.

Σωστή εντύπωση είχες! ¼ντως ο καθένας μπορεί να σχολιάζει, να συμφωνεί ή να αντιλέγει. ;)
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Σάββατο 9/2 16 έτη 7 μήνες πριν, #23119

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
Στις χαραυγες ξεχνιεμαι έγραψε:
Εγω δεν ειπα πως γινεται.Αλλωστε δεν μπορω να το κρινω αυτο συμμετεχω πολυ λιγο καιρο στο forum σας απλα οταν αγαπας εναν καλλιτεχνη ειναι ευκολο να προσωποποιησεις το εργο του και να αρχισεις να θαυμαζεις προσωπα αντι για μελωδιες και στιχους μου εχει συμβει.Συγνωμη λοιπον για το αν προσβαλθηκε καποιος δεν ειχα τετοια προθεση εγω απλα σχολιασα και συμφωνησα με αυτο που εγραψε ο φιλος στην αρχη.Ειχα την εντυπωσει οτι μπορει να σχολιαζει ο καθενας οπως και οτι θελει οταν γραφτηκα εδω.


1)Εγώ προσωπικά δεν προσβλήθηκα.
2) ¸δωσα κάπου την εντύπωση ότι δε μπορεί ο καθένας να σχολιάζει όπως και ότι θέλει; Απλά προσπάθησα να συνεχίσω την κουβέντα ζητώντας κάποιες περαιτέρω διευκρινήσεις.

Μ' αρέσει που από το πρώτο μου ποστ σε αυτό το θρεντ διευκρίνησα ότι απλά έχω την επιθυμία να συζητήσουμε αυτό το θέμα.
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Σάββατο 9/2 16 έτη 7 μήνες πριν, #23139

  • Φίλιππος
  • Φίλιππος's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 422
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 51
Anel έγραψε:
Γιατί τόσο καιρό έχω την εντύπωση ότι εδώ μέσα γίνονται συζητήσεις (σε πολύ μεγάλο ποσοστό σοβαρές κατά την άποψή μου). Κάποιες φορές ποστάρουμε βλακείες και αστεία και άσχετα αλλά και πάλι αυτό νομίζω ότι συμβαίνει όταν ο Θανάσης και οι δραστηριότητες του είναι σε καταστολή και εμείς απλά έχουμε όρεξη για κουβέντα!

Δεν έχω διάθεση για κανέναν τσακωμό απλά πραγματικά θα ήθελα να το συζητήσουμε το θέμα, γιατί έχει ξανα αναφερθεί και απλά δεν έχει συζητηθεί.
+1<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Φίλιππος, στις: 11/02/2008 19:58
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'όνομα που μου'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: