Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: Η επανασταση της ΘΕΙΤΣΑΣ!!!

Re:Η επανασταση της ΘΕΙΤΣΑΣ!!! 16 έτη 7 μήνες πριν, #22928

  • notias
  • notias's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 92
  • Κάρμα: 0
Ζαχαρω έγραψε:
Το σχολιο ως προς το κοινο του Θαναση που προσπαθει να τον εμποδισει να προχωρησει η κατι τετοιο τελος παντων, ηταν απαραδεκτο. Οτι δηλαδη τι? Ας μην ημουνα στο στομα του λυκου και ειχα κανα δυο πραγματα να πω.
Να αγνοησει το κοινο του δηλαδη? Και για ποιον να παιζει? Για τους καινουργιους (ονοματα δεν λεμε) που του συνεστησε στα \"καλα μαγαζια\" ο αλλος?

Δηλαδή όταν διαβάζει κάποιος αυτό τι καταλαβαίνει; :blink:
Για τον εαυτό του να παίζει...Το κοινό σου δεν το τραβάς προς το μέρος σου, το αφήνεις να 'ρθει μόνο του σε σένα, αμα δεν αρέσει στο κοινό σου αυτά που κάνεις απλά χέστηκες! Αν ήταν έτσι θα 'χαμε καταντήσει όλοι Βέρτηδες και Πλούταρχοι...Δεν καταλαβαίνω γιατί διαφωνείς σ'αυτό που είπε ο Θανάσης :dry:
There is no God but the one that dies with me.
I have no life but the one I take with me to the grave.
We come into this world alone.
And we will die on our own.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η επανασταση της ΘΕΙΤΣΑΣ!!! 16 έτη 7 μήνες πριν, #22932

  • Ζαχαρω
  • Ζαχαρω's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 26
  • Κάρμα: 0
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑχχχχχχχχχ! καπως ετσι γινονται οι παρεξηγησεις κα κλεινονται τα σπιτια ;) , Ποιος Θανασης καλε? Ο Σ. το ειπε προς τον Θαναση.
Δηλ. Σε καποια φαση προς το τελος της βραδυας γυριζει Ο Σ. προς τον Θαναση και του λεει. \"Θαναση εμεις οι Δυο εχουμε πολλα κοινα μπλα, μπλα, μπλα,επαρχιωτοπουλα μπλα μπλα μπλα, αλλα Θαναση θελω να σου πω ( προσεξε το εδω) το κοινο σου καμια φορα (λες και ο Θανασης αρχισε να παιζει χτες και δεν εχει προλαβει να προβληματιστει ακομα στο πανω στο ζητημα \"κοινο\"), προσπαθει να σε τραβηξει προς τα κατω (κατω, πισω δεν θυμαμαι καλα). Εσυ ομως πρεπει να παραμεινεις αγνος και αμολυντος οπως ησουν μεχρι τωρα (Μεχρι τωρα που τι δηλαδη? που δεν ειχες ακομα την τυχη να εισαι στη σκηνη μαζι μου?Μωρ τι μας λες!)
Και δεν ειπε κανεις να κανει ο Καλλιτεχνης Ο, ΤΙ του υπαγορευουν ενα ματσο μισοτρελλοι (με την καλη την εννοια) που ξημεροβραδυαζονται στα φορουμ (καλη ωρα) {παιδια πλακα κανω και βαζω και τον εαυτο μου μεσα, οκ?}.
Ομως την στιγμη που δεν ειναι ολοι οι καλλιτεχνες σαν εμενα (που εχω φοβερο ταλεντο, γραφω τραγουδαρες, τους καλυτερους στιχους, κανω πρωτοποριακες ενορχηστρωσεις, εχω φωναρα και ειμαι βιρτουοζα 1.654.328.876 μουσικων οργανων αλλα ολα αυτα ειναι μεσα στο κεφαλι μου και εχω να τραγουδησω σε κοινο απο την πενταημερη της τριτης Λυκειου στο εξοχικο κεντρο Σουζανα της ανω Ταδε) την στιγμη αυτη λοιπον, που βγαινει στη σκηνη, που υπαρχει κοσμος απο κατω, η σχεση γινεται διαδραστικη. Αφουγκραζεσαι το κοινο σου, δεν εισαι πια μονος σου.
.....Και ο Θανασης το κανει αυτο! Αφουγκραζεται (και το φορουμ στην κοιλαδα εχω την υποψια οτι διαβαζει και ας βγει καποιος να με πει ψευτρα.)
Βεβαια το κοινο δεν μπορει να του υπαγορευσει πραγματα, ουτε μπορει να επιβαλλει, ουτε να προσταξει ουτε τιποτα. Την γνωμη του ομως μπορει να την εκφρασει, εχει το δικαιωμα και κατ εμε και την υποχρεωση να το κανει.
Αλλωστε το κοινο δεν ειναι ενα πραγμα, αποτελει συνολο με υποσυνολα που το καθενα ειναι ελευθερο να εκφραζει τις αποψεις του, τοσες πολλες και τοσο διαφορετικες οσο διαφορετικοι ειμαστε ολοι μας. Κατι κραταει κανεις και κατι πεταει. Καλυτερη αποδειξη απο αυτο το φορουμ υπαρχει?

Ειπα και ελαλησα και αμαρτιαν ουκ εχω....Καλο υπολοιπο ΣΚ.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η επανασταση της ΘΕΙΤΣΑΣ!!! 16 έτη 7 μήνες πριν, #22936

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
εμ, τι να γίνει, αν έχεις τύχη διάβαινε που λένε....... απόψε στο Polis το Σαμπάχ φτερούγισε απ την τρομπέτα του Παντέλου........
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η επανασταση της ΘΕΙΤΣΑΣ!!! 16 έτη 7 μήνες πριν, #22937

  • κρυστάλλινος αρουραίος
  • κρυστάλλινος αρουραίος's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • "βασιλικό χαϊδεύει με το 'να χέρι της"
  • Καταχωρήσεις: 1768
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 9
  • Κάρμα: 59
MeLiTzaNio έγραψε:
εμ, τι να γίνει, αν έχεις τύχη διάβαινε που λένε....... απόψε στο Polis το Σαμπάχ φτερούγισε απ την τρομπέτα του Παντέλου........

:ohmy: :ohmy: :ohmy: :( :(
"...κι εμένα, που ξαγρύπνησα, με πιάνει η ανησυχία,
αν είναι οι αναμνήσεις μου ψεύτικες ή σωστές..."
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η επανασταση της ΘΕΙΤΣΑΣ!!! 16 έτη 7 μήνες πριν, #22941

  • Shu_Ji
  • Shu_Ji's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 541
  • Κάρμα: 0
Ημουν εκεί!! Και ναι φτερούγισε και ναι εχω σε βιδεο την ανδρομέδα!!! και ναι θα την ανεβασω...απο κινητό είναι όμως εεε?!
:laugh:

ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟΙΟΙ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ?? ΟΧΙ απλα να μπαινουν να ποστάρουν τα γεγονότα ;) :P


Παρένθεση... εγώ που καθόμουν σε τραπέζι....θείτσα είμαι??
σορρυ δε διαβασα όλα τα κατεβατα...απλα αναρωτήθηκα!! :) B)
Δε μ' αναγνωριζετε γιατι ελειπα καιρο,

τα δακρυα μου δεν σας λενε κατι.

Λοιπον, διηγηθειτε μου τι εγινε εδω

να βρω ξανα του νηματος την ακρη. ...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η επανασταση της ΘΕΙΤΣΑΣ!!! 16 έτη 7 μήνες πριν, #22945

  • myrdel
  • myrdel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 611
  • Κάρμα: 0
Άσχετο, δεν ήξερα πού να το γράψω...Δεν έχω εκφέρει άποψη για τη σκηνική σύμπραξη Θανάση-Σαββόπουλου γιατί ακόμα δεν έχω δει τίποτα..αλλά με όλα όσα έχουν ειπωθεί για τη συνεργασία αυτή -πριν ξεκινήσει και τώρα- μου μένει μια εντύπωση ότι για κάποιο λόγο βλέπουμε τον Θανάση σαν μικρό παιδί που χάνει το δρόμο του και ή σαν καλοί γονείς θα σπεύσουμε να το συνετίσουμε ή θα το αποκληρώσουμε...Κάπου, κάτι σαν διεκδίκηση ο Σαββόπουλος κι εμείς...\"Κάνεις κακές παρέες\" κτλ. Και κάτι σαν να μην κρίνουμε την επιλογή του Θανάση για την συνεργασία, αλλά σαν να κρίνουμε τον ίδιο το Θανάση για την επιλογή του. (Δεν ξέρω πόσο σαφές ακούγεται αυτό... :huh: )


Υ.Γ. Θείτσα είσαι Shu, μην ρωτάς...Θείτσα σαν αυτές που τραγουδάει ο Καρβέλας :P :P :P
Mundus vult decipi..ergo decipiatur

(Αχ αυτό το addiction,
αχ αυτό το addiction..)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: