Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις

Re:Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις 15 έτη 8 μήνες πριν, #26823

  • kraniwths
  • kraniwths's Avatar
Και εγω αυτο θα γουσταρα κρυσταλλινε να γνωριζόμασταν μετα... Θα ήταν καλά να αράζαμε εκεί κάπου στο γρασίδι αν είχαμε και καμια κιθάρα, γιατί υπήρχε ακόμα ρυθμός και όρεξη απο ότι κατάλαβα... Οι ντοπιοι το συνέχισαν σε σπίτια, αλλά εμείς οι ξενιτεμένοι σκορπίσαμε...

Χρονια Πολλά και απο \"κοντά\" :laugh: Ραντεβού στα επόμενα... γιατί πάνω απ'όλα σε αυτές τις συναυλίες είναι να έρχόμαστε πιο κοντά.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις 15 έτη 8 μήνες πριν, #26824

  • TheVrachnoprofiter
  • TheVrachnoprofiter's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 52
  • Κάρμα: -9
Το σκουλαρίκι βρέθηκε! :laugh:

And then one day you find
ten years have gone behind you.
No-one told you when to run;
you missed the starting gun...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις 15 έτη 8 μήνες πριν, #26826

  • kraniwths
  • kraniwths's Avatar
Ωραίος ο τροοπερ....

Αυτές οι στιγμές είναι καλό να υπάρχουν κάπου...¼χι επειδή θα τις ξεχάσουμε αλλά για να τις μαθαίνουν οι υπόλοιποι...
Ο καλλιτέχνης που γουστάρει την παρέα μας, την ανάμειξη μαζί μας και την παραφωνία μας στο κάτω κάτω ρε γαμώτο...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις 15 έτη 8 μήνες πριν, #26827

  • nicolasgiann21
  • nicolasgiann21's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 331
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 34
Ναι kraniwths θα γνωριζοσασταν μια χαρα... :P
Άραγε υπήρξαμε ποτέ;Στα όνειρα μας...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις 15 έτη 8 μήνες πριν, #26830

  • Καπελέτος
  • Καπελέτος's Avatar
Προσπαθω να γραψω, μετα απο καιρο ειναι η αληθεια, για την χτεσινη συναυλια στην αρχ. Ολυμπια.
Σας γραφω αυθορμητα αυτα που βγενουν απο μεσα μου.
Καταρχην περιμενα χειροτερη την συνεργασια. Ενατξυ μπορουσες να το αντεξεις. Ηταν απο τις φορες που παρατηρουσα τις λεπτομερειες στις κινησεις. Ο Θανασης οπως παντα σεμνος. Ο Νιονιος με τον αερα του σταρ αλλα νομιζω δεν του εγινε, ας πουμε, το χατιρι. Το κοινο χειροκροτουσε με παθος τα τραγουδια του Θαναση. (ας το επιβεβαιωσουν και αλλοι) Και μαλλον δεν ηταν κοινο του Θαναση αλλα τα τραγουδια του Κυρ Νιονιου καλα ειναι και γνωστα αλλα δεν περιεχουν συγκριτικα με του Θαναση τιποτα το μαγευτικο στον ηχο και στους στοιχους οποτε το κοινο μαλλον το κερδισε (κρινοντας απο το χειροκροτημα) ο Θανασης ( 70-30 ) Το οτι ηταν κοινο του Νιονιου φανηκε μολις ειπανε το πρωτο αντιο (ενα 10% και βαλε συκωθηκε να φυγει.... πρωτη φορα στην ζωη μου το βλεπω αυτο) Μολις τελειωσε και η δευτερη εξοδο διαλυθηκε γρηγορα το κοινο ... Συμπερασμα ...Υπηρχε περιπτωση να ειναι κοινο του Θαναση και να διαλυσει? Με τιποτα. Φευγοντας 2 κριτικες απο τα παιδια μου που ειναι πεντεμιση ετων και απο εναν αγνωστο.
\"Μπαμπα πολυ γελιο ειχε ο κυριος Σαββοπουλος μου αρεσε\" Που σημενει οτι εδινε και παρασταση σαν σταρ ο Νιονιος ενω ο Θανασης ηταν αυθεντικος.
Ενας κυριος που καθοταν πισω μου με ρωτησε επειδη με ειδε με τα παιδια εαν ηρθαμε για Σαββοπουλο και του απαντησαμε οχι για Θαναση... στο τελος της συναυλιας μου ειπε ...\" πολυ καλος βρε συ ο δικος σου\"
(Παραπονεθηκαν γιατι δεν τους επαιξε τον αποσπεριτη που του τον ζητησαν τα παιδια πριν την συναυλια παροτι τους ειπε θα τον παιξει...δεν το λεω για παραπονο το λεω για να επιβεβαιωσω το κοινο που εφυγε γρηγορα)

Και το μαξιλαρι? ουτε και αυτο το ακουσαμε παροτι ηταν τα δυο τραγουδια που ζηταγαν επιμονα μερικοι φωνακλαδες Θανασικοι.

Αυτα προς το παρον ..........οταν ξυπνησω καλυτερα θα γραψω κιαλλα.

Ξεχασα στην νυστα μου χτες να γραψω για τους μουσικους......απλα οι ανθρωποι εδωσαν ρεστα.....τιποτα αλλο .............μπραβο τους!!!

ΓεροΣκουλ στα εστειλα ............αντε μην σε καταραστω και δεν βρισκεις παρκινγκ........<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Καπελέτος, στις: 14/08/2008 07:00
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις 15 έτη 8 μήνες πριν, #26831

  • υπερΓΗΡΟskoul
  • υπερΓΗΡΟskoul's Avatar
Στείλε μου ρε Δημήτρη τις φωτογραφίες από Ζαγρέα στη Ζαχάρω και από Θανάση στην Ολυμπία.
Χειμώνιασε ρεεεεεεεεεεεε..
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: