Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Forum - Αρχειοθήκη

Forum - Αρχειοθήκη 17 έτη 7 μήνες πριν, #6760

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Μίστερ αντμίν, συμβαίνει κάτι με το φόρουμ???? Σε κάθε απάντηση σε ένα θέμα μοιάζει να δημιουργεί νέο θέμα.......


Επίσης συμβαίνει κάτι με τα mp3 downloads της αρχειοθήκης???? Εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να τα κατεβάσω ......
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Forum - Αρχειοθήκη 17 έτη 7 μήνες πριν, #6764

  • Σπύρος
  • Σπύρος's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 49
  • Κάρμα: 0
Ουτε εγώ μπορώ να τα κατεβάσω και έλεγα μήπως κάνω κάτι λάθος.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Forum - Αρχειοθήκη 17 έτη 7 μήνες πριν, #6786

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
MeLiTzaNio έγραψε:
Επίσης συμβαίνει κάτι με τα mp3 downloads της αρχειοθήκης???? Εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να τα κατεβάσω ......

Εμένα δεν ξέρω κατά ποιο τρόπο αλλά δεν έχουν αποθηκευτεί στον υπολογιστή... Την πρώτη φορά έκανα κάμποση ώρα να τα κατεβάσω αλλά δεν αποθηκεύτηκαν. Μπορώ μόνο να τα ακούω όταν μπαίνω στη σελίδα. ¸τσι παίζουν μόνο... Ουφ! Δεν ξέρω αν κατάφερα να σας εξηγήσω τι συμβαίνει! Ελπίζω!
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Forum - Αρχειοθήκη 17 έτη 7 μήνες πριν, #6813

  • udjat
  • udjat's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Διαχειριστής
  • Καταχωρήσεις: 36
  • Κάρμα: 1
Πιθανότατα, υπάρχει πρόβλημα με το server στον οποίο τα mp3s βρίσκονται αποθηκευμένα. Ο server δεν είναι ίδιος με αυτόν στον οποίο φιλοξενούνται οι σελίδες του site. Δεν ξέρω αν είναι γενικό το φαινόμενο, χθές είχε πρόβλημα ο server του site και σήμερα λειτουργεί κανονικά. Δώστε λίγο χρόνο. Ίσως το πράγμα φτιάξει μόνο του.

Σχετικά με αν το forum δημιουργεί νέο θέμα από απάντηση δεν είδα κάτι τέτοιο. Σε μένα δούλεψε κανονικά.<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: admin, στις: 05/09/2006 22:55
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Forum - Αρχειοθήκη 17 έτη 7 μήνες πριν, #6814

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Ναι το θέμα με το φόρουμ τελικά δημιουργείται μόνο σε αυτό το τόπικ με την Ψηφοφορία που πόσταρε χτές ο Γιαλαμάς .....
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Forum - Αρχειοθήκη 17 έτη 7 μήνες πριν, #6883

Μαρίνα ισχύει αυτό το πρόβλημα καθώς πατούσα υποβολή και δε γινόταν τίποτα απολύτως. ¼ταν ξαναμπήκα μετά από πολλή ώρα είδα ότι για κάθε φορά που πάτησα υποβολή δημιουργήθηκε νέο θέμα...

Και κάτι μεταξύ μας... Παιδιά όταν συζητούσαμε για την αρχειοθήκη και μου ζητήθηκε να γράψω το κειμενάκι δεν είχα στο μυαλό μου ακριβώς τι downloads θα περιέχει... Χωρίς να θέλω να κινδυνολογήσω, επείδη τα κομμάτια που περιέχονται δεν απέχουν και πολύ από τις εκτελέσεις που έχουν δισκογραφηθεί ίσως αντιμετωπίσουμε προβληματάκι με τη Λύρα του στυλ να μας πουν να τα βγάλουμε... Και αυτό γιατί μπορεί μεν να έχουμε τη συναίνεση του δημιουργού ωστόσο εμπορικά τα εκμεταλλέυται η Λύρα με σύμβαση αποκλειστικής παραχώρησης του περιουσιακού δικαιώματος εικάζω... Από τη στιγμή, λοιπόν, που τα κομμάτια που προσφέρουμε είναι σχεδόν πανομοιότυπα με αυτά που εκμεταλλεύεται εμπορικά η Λύρα, τίθεται ζήτημα διαφυγόντων κερδών από τη στιγμή που εμείς τα προσφέρουμε δωρεάν ενώ η Λύρα τα \"πωλεί\"... Το ζήτημα είναι εντελώς διαφορετικό για τα λεγόμενα bootlegs - αποσπάσματα από ζωντανές εμφανίσεις... Το πρόβλημα θεωρώ ότι δημιουργείται μόνο όταν τα downloads είναι σχεδόν τα ίδια με τα κομμάτια που περιλαμβάνονται στους δίσκους της ΛΥΡΑ... Επιφυλάσσομαι να το ψάξω περισσότερο το θέμα μετά το πέρας της εξεταστικής....
Overhead the albatros hangs motionless upon the air and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves.....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: