Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Φόρουμ

Φόρουμ 18 έτη 4 μήνες πριν, #642

παίδες χαιρετώ

είναι η πρώτη φορά που γράφω στο καινούριο φορουμ. νομίζω ότι το προηγούμενο ήταν πολύ πιο εύχρηστο. τώρα όλα τα μηνύματα είναι διάσπαρτα και πρέπει να μπαίνεις σε ένα σωρό σελίδες για να παρακολουθείς όλα τα post και για να κοιτάς αν δημοσιεύθηκε κάτι καινούριο πράγμα που και κουραστικό είναι και πολύ χρόνο παίρνει και ίσως στο τέλος να είναι και βαρετό. νομίζω ότι θα ήταν καλύτερο να είναι όλα τα μηνύματα στην ίδια σελίδα, σε μια σειρά όπως συνέβαινε με το παλιό. ούτε είναι λογικό να πρέπει να γράψεις 5 διαφορετικά μηνύματα στην ανάλογη ενότητα αν θες να σχολιάσεις 5 διαφορετικά πράγματα, αντί να γράψεις ένα ενιαίο μήνυμα... δεν ξέρω αν συμφωνείτε και αν μπορεί να γίνει αυτό που προτείνω... απλά λέω μια σκέψη.

φιλώ σας
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Φόρουμ 18 έτη 4 μήνες πριν, #643

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Αλέξανδρος (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) έγραψε:
παίδες χαιρετώ

είναι η πρώτη φορά που γράφω στο καινούριο φορουμ. νομίζω ότι το προηγούμενο ήταν πολύ πιο εύχρηστο. τώρα όλα τα μηνύματα είναι διάσπαρτα και πρέπει να μπαίνεις σε ένα σωρό σελίδες για να παρακολουθείς όλα τα post και για να κοιτάς αν δημοσιεύθηκε κάτι καινούριο πράγμα που και κουραστικό είναι και πολύ χρόνο παίρνει και ίσως στο τέλος να είναι και βαρετό.

Αλέξανδρε καλώς ήλθες,

Σχετικά με τα παραπάνω που γράφεις θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι εφόσον εγγραφείς ως μέλος, κάθε φορά που συνδέεσαι με τον κωδικό σου, κατά την είσοδο σου στο forum υπάρχει η ένδειξη \"ΝΕΟ\" σε όλα τα μηνύματα που δεν έχεις διαβάσει και έτσι είναι εύκολο να παρακολουθείς τα νέα post χωρίς να χρειάζεται πολύς χρόνος.
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Φόρουμ 18 έτη 4 μήνες πριν, #650

  • Sotrek
  • Sotrek's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 282
  • Κάρμα: 0
Θα συμφωνισω με την Μαρινα. Αν κανεις εγγραφη στο site θα δεις οτι αυτο το φορουμ θα σου φαινετε πολλες φορες πιο ευκολοχρηστο και πιο λειτουργικο απο το προηγουμενο..

απλα χρησιμοποιησε το και θα δεις διαφορα! ;)
ο νους μας είναι αληταριό
που όλο θα δραπετεύει
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Φόρουμ 18 έτη 4 μήνες πριν, #654

  • albist
  • albist's Avatar
από τις απαντήσεις σας διαπίστωσα ότι έπεσα κι εγώ θύμα του log out :) έχω γραφτεί μέλος προ πολλού, από τις πρώτες ημέρες της λειτουργίας του καινούριου site αλλά για τους λόγους που εξήγησα στο προηγούμενο μήνυμα δεν είχα μπει στη διαδικασία να γράψω κάτι, ενώ όπως θα θυμάστε οι παλιοί, στο προηγούμενο έγραφα συχνά πυκνά. σε αυτό, μέχρι να διαβάσω όλα τα μηνύματα στα διάφορα τμήματα του φόρουμ, κουραζομουν κι έβγαινα.

τέλος πάντων, εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι άβολο να πρέπει να γράψεις σε διαφορετικά τμήματα του φόρουμ προκειμένου να είσαι \"εντός θέματος\"... αλλά μικρό το κακό...

νομίζω ότι θα μείνω σ' αυτό το τμήμα και θα γράφω πάλι το μακρύ μου και το κοντό μου μέχρι να με μαλώσετε που δεν γράφω ό,τι θέλω να πω στο ανάλογο τμήμα :P

κλεινω τώρα, πριν με ξαναπετάξει έξω το σύστημα και ξαναεμφανιστώ ως επισκέπτης ;)

φιλώ σας
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Φόρουμ 18 έτη 4 μήνες πριν, #655

  • albist
  • albist's Avatar
και για του λόγου μου το αληθές (βλ. θα γράφω εδώ το μακρύ μου και το κοντό μου κλπ :P) το msn nick μου είναι -για όποιον ενδιαφέρεται- This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ποιός ξέρει αν είμαι ακόμα συνδεδεμένος ή αν θα εμφανιστώ ως επισκέπτης :laugh:

φιλώ σας
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Φόρουμ 18 έτη 2 μήνες πριν, #1730

  • PaP
  • PaP's Avatar
ρε παιδία που γράφεται κάποιος ? και επίσης αφού είναι phpBB δε βάζετε και κάνα RSS για να μη χάνουμε την μπάλα ?
Αμά θέλετε βοήθεια σφυρείχξε κλεφτικά ή κάνετε σαν καμηλοπάρδαλη που πεθαίνει ! (γία όσους βλέπουν Southpark )
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: