Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Κριτική- thread

Κριτική- thread 17 έτη 11 μήνες πριν, #4566

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Παιδιά, προτείνω να ανοίξετε ένα thread για καλόπιστη κριτική στο Θανάση.
Τυχόν χουλιγκάνια του σκυλάδικου θα τρώνε γομολάστιχα από το τοπίο. Το λέω, για να προλάβω αντιδράσεις ότι ένα ξεχωριστό thread κριτικής θα τραβήξει σφήκες που θέλουν να φάνε από το θανασίσιο μέλι.
Θα το σκεφτείτε;

Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: κοπέλα, στις: 20/05/2006 17:49<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: κοπέλα, στις: 20/05/2006 17:50
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Κριτική- thread 17 έτη 11 μήνες πριν, #4568

Καλως ήρθες, κατ' αρχήν. Κριτική ασκείται σε καθε thread σχετικά με το θέμα στο οποίο αναφέρεται και καθένας είναι ελεύθερος να τη διατυπώσει... Κριτική thread ανευ ετέρου θα ήταν κατά τη γνώμη μου πολύ γενικό...
Overhead the albatros hangs motionless upon the air and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves.....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Κριτική- thread 17 έτη 11 μήνες πριν, #4569

  • κοπέλα
  • κοπέλα's Avatar
Γεια χαρά! Ευχαριστώ που μου απάντησες και για το καλωσόρισμα. Νομίζω πως ένα ξεχωριστό thread θα μπορούσε να απευθυνθεί εμμέσως και στον ίδιο το Θανάση, αν πράγματι ενδιαφέρεται να ακούσει τις παρατηρήσεις των φίλων του.
Τώρα, να κάθεται ο άνθρωπος να σκαλίζει κάθε thread και κάθε topic για να βρει κριτικές, μάλλον απίθανο το βρίσκω.
Γι'αυτό πρότεινα και την αυτονομία της κριτικής ως θέμα.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: