Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Ερώτηση προς administrator(s)

Re:Προσοχή η ώρα του παιδιού 17 έτη 1 εβδομάδα πριν, #15553

  • george01
  • george01's Avatar
ok ok ok...to na kathomai 10 lepta kai na skeftomai pws tha pw kati eksipno gia na thn pw ston allo mesa apo ena post den einai kai oti kalitero...twra an auto pou exeis kata nou einai na apostomosis ton kathena mesa apo diafora post,dws tou kai dws tou...kai dws tou..sorry alla dilwnw apoxh apo to themataki pou exete ws kouventa..auto pou leei erwthsh pros administrator...kai to an sou thimizw kati tetoio ok ok ok...oti peis..ti thes na kanw?auto pou ekraksa pro ligou??ee oxi...kalo sou apogeuma phneio(den to lew eirwnika...)kai se olous..bb
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προσοχή η ώρα του παιδιού 17 έτη 1 εβδομάδα πριν, #15554

  • ouzito
  • ouzito's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 159
  • Κάρμα: 0
Πηνειώ έγραψε:
Στίμιουλαμπλ, ο ΚοΥκοΥ είναι το άλτερ έγκο μου. Ελπίζω να το δέχεσαι. Αν όχι, θα κοπώ στα δύο-κυριολεκτικά.

Απεναντίας είμαι πολύ υπέρ του alter ego. Στην αρχή το ξεκίνησες καλά με τον ΚοΥΚοΥ αλλά τελευταία φαίνεται τα δύο προφίλ να μοιάζουν πολύ μεταξύ τους. Αφού μέχρι κι εγώ το στραβάδι το κατάλαβα ότι πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο :P .
Προσπαθείς να κάνεις κάτι σαν τον Andy Kaufman?

ΥΓ: Γιατί γράφεις το username μου με ελληνικούς χαρακτήρες; Σου ξέφυγαν κάποια φωνήεντα. B)
...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προσοχή η ώρα του παιδιού 17 έτη 1 εβδομάδα πριν, #15556

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
george01 έγραψε:
ok ok ok...to na kathomai 10 lepta kai na skeftomai pws tha pw kati eksipno gia na thn pw ston allo mesa apo ena post den einai kai oti kalitero...twra an auto pou exeis kata nou einai na apostomosis ton kathena mesa apo diafora post,dws tou kai dws tou...kai dws tou..sorry alla dilwnw apoxh apo to themataki pou exete ws kouventa..auto pou leei erwthsh pros administrator...kai to an sou thimizw kati tetoio ok ok ok...oti peis..ti thes na kanw?auto pou ekraksa pro ligou??ee oxi...kalo sou apogeuma phneio(den to lew eirwnika...)kai se olous..bb

άμα μου έπαιρνε 10' να σκεφτώ τη κάθε μαλακία που θα πω, ζήτω που καήκαμε Τζώρτζ01.
Πάντως όταν θα σου σερβίρω το θέμα συναίνεση- σύγκρουση θα λες \"α, ρε Πηνειώ μου με τα ωραία σου\"! και θα παραγγέλνεις και δεύτερο πιάτο.

και τώρα όλες μαζί:
περνά περνά η βασίλισσα με τα βασιλόπουλα
και με τα παιδόπουλα, παιδόπουλα, παιδόπουλα... ;)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προσοχή η ώρα του παιδιού 17 έτη 1 εβδομάδα πριν, #15558

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Stimulable έγραψε:
Πηνειώ έγραψε:
Στίμιουλαμπλ, ο ΚοΥκοΥ είναι το άλτερ έγκο μου. Ελπίζω να το δέχεσαι. Αν όχι, θα κοπώ στα δύο-κυριολεκτικά.

Απεναντίας είμαι πολύ υπέρ του alter ego. Στην αρχή το ξεκίνησες καλά με τον ΚοΥΚοΥ αλλά τελευταία φαίνεται τα δύο προφίλ να μοιάζουν πολύ μεταξύ τους. Αφού μέχρι κι εγώ το στραβάδι το κατάλαβα ότι πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο :P .
Προσπαθείς να κάνεις κάτι σαν τον Andy Kaufman?

ΥΓ: Γιατί γράφεις το username μου με ελληνικούς χαρακτήρες; Σου ξέφυγαν κάποια φωνήεντα. B)

Μου φαίνεσαι πολύ ενημερωμένος για τα 37 πόστ που αριθμείς. Σε συγχαίρω.

Γράφω με ανάποδα γκρήκλις γιατί έτσι πολεμάω εγώ την παγκοσμιοποίηση. Με όπλα, όχι μπαρμπούτσαλα.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προσοχή η ώρα του παιδιού 17 έτη 1 εβδομάδα πριν, #15563

Πηνειώ είσαι θεά (L)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Προσοχή η ώρα του παιδιού 17 έτη 1 εβδομάδα πριν, #15568

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Πηνειός έγραψε:
Πηνειώ είσαι θεά (L)

Ποιος είμαι ρε πούστη μου, o Elvis και έχω και σωσίες;

B)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: