Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Οι πρωτες σκεψεις..

Οι πρωτες σκεψεις.. 18 έτη 4 μήνες πριν, #426

  • Sotrek
  • Sotrek's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 282
  • Κάρμα: 0
Και οι πρωτες σκεψεις του Θαναση στην γωνια του ειναι πλεον γεγονος! :)
Ενα μεγαλο ευχαριστω τοσο για τις σκεψεις του, οσο και για τους στιχους απο το νεο δισκο!
Επεισης απαντα για ολα οσα εχουν αναφερθει μεχρι στιγμης στο φορουμ..
Μπραβο Θαναση, θα ειμαστε σε αναμονη νεοτερων.. :)
καλη μας συνεχεια..!
ο νους μας είναι αληταριό
που όλο θα δραπετεύει
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Οι πρωτες σκεψεις.. 18 έτη 4 μήνες πριν, #427

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Ολοι οι στιχοι του νεου δισκου λοιπον , με την διαβεβαιωση οτι η \"Κοιλαδα\" θα μπει στην δισκογραφια . Επιτελους , γιατι ηταν κριμα αυτο το σπουδαιο τραγουδι να μενει σε κατασταση \"ζομπι\" .

Θαναση σ' ευχαριστουμε :laugh:

Οσο για το ονομα του label , το \"Χεστηκε..\" μου ακουγεται ομορφο κι απ' οσο ξερω ειναι μια απο τις αγαπημενες ατακες του Θαναση

Tελος , περιμενουμε post και απο επιφανες μελος του συγκροτηματος του Θαναση . Get ready :laugh:<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Σκιπίωνας, στις: 28/11/2005 14:27
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Οι πρωτες σκεψεις.. 18 έτη 4 μήνες πριν, #429

Ενδιαφέρουσα αυτού του είδους η επικοινωνία με τον Θανάση... Ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή στις συζητήσεις μας και ευελπιστούμε αυτό να γίνεται όσο το δυνατόν συχνότερα... Μερικές φορές είναι αναγκαία κάποια παρέμβαση για να μην ξεφεύγουμε και μεις σε ατέρμονες συζητήσεις... ¸να - ένα μας τα δίνει ο θανάσης ... μία τις ηχογραφήσεις στο Δίφωνο, μία τους στίχους του καινούριου δίσκου και μετά έρχεται η αναβολή της κυκλοφορίας και μένουμε με την όρεξη

;)
Τα λέμε...
Overhead the albatros hangs motionless upon the air and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves.....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Οι πρωτες σκεψεις.. 18 έτη 4 μήνες πριν, #433

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
¸να ευχαριστώ κι από μένα για το δώρο του Θανάση. Τώρα τουλάχιστον θα μπορούμε να διαβάζουμε στίχους και να φανταζόμαστε μουσικές...
¼σο για το όνομα εγώ αδυνατώ να ξεχωρίσω κάποιο από τα δυο γιατί μ' αρέσουν εξίσου με διαφορετικό τρόπο το καθένα...
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Οι πρωτες σκεψεις.. 18 έτη 4 μήνες πριν, #438

  • noa6064
  • noa6064's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 428
  • Κάρμα: 0
Εγώ πάλι έχω μια τάση προς τη \"φοράδα\",αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμη..Και μου ήρθε και μια ιδέα λίγο περίεργη..:Με όλα αυτά τα δισκάκια που βγαίνουν στην κυκλοφορία κάθε μέρα και μας πιπιλίζουν τα ωραία ροζ αφτιά μας με τα ίδια,μονότονα και κουραστικά στιχάκια,μου δημιουργήθηκε η εντύπωση πως μπορούμε να τα χρησιμοποιούμε μόνο ως σουβέρ στα όμορφα σαλόνια μας.Οπότε γιατί όχι..... ΑΝΤΙΣΟΥΒΕΡ_RECORDS&#174; ???

Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: noa6064, στις: 28/11/2005 18:17<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: noa6064, στις: 28/11/2005 18:23
kouf..
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Οι πρωτες σκεψεις.. 18 έτη 4 μήνες πριν, #439

  • Ζιάμπρας Τίνο
  • Ζιάμπρας Τίνο's Avatar
Η αναμονή για τον καινούργιο δίσκο μετά και την παράθεση των στίχων από τον Θανάση γίνεται ακόμη ποιό έντονη.
Εξάλλου οποιαδήποτε \"καθυστέρηση\" είναι δικαιολογημένη ιδιαίτερα τώρα που γίνεται η προσπάθεια ανεξάρτητης παραγωγής, που μόνο θετικά μπορεί να προσφέρει στην μουσική έκφραση. Χρέος δικό μας να το στηρίξουμε.
Ως πρός το όνομα το Αχός μου αρέσει πολύ απλά θα ήθελα να γνωστοποιήσω ότι το έχει χρησιμοποιήσει ήδη ένα σχήμα από την Κρήτη γιά τίτλο του πρώτου του δίσκου.
Το μόνο Link που βρήκα σχετικά με τα παιδιά (γνωστοί μου παρεπιπτόντως) είναι το
www.musical.gr/cddetails.scr?gui_language=1&CD_code=32229819-2
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: