Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Τι έγινε το Νόμπελ μου;

Τι έγινε το Νόμπελ μου; 18 έτη 1 εβδομάδα πριν, #3700

  • Νικόλαος Δαμίγος
  • Νικόλαος Δαμίγος's Avatar
Μη δυνηθείς να παραστώ εις την προαναγγελθείσαν ανάγνωσιν αποσπασμάτων μου εν Θεσσαλονίκη την προηγηθείσαν Μεγάλην Δευτέραν (λόγω φόρτου εργασίας, τυγχάνω πολιτιστικός σύμβουλος του κ. Γιακουμάτου), εστερήθην της χαράς να πληροφορηθώ τας παρενεργείας του απονενοημένου ταύτου εγχειρήματος.

Ανεγνώσθην τελικώς; Ποίαι ήασν αι αντιδράσεις του νοήμονος κοινού; Τα (αναμενόμενα) ανέκφραστα πρόσωπα; Αι απορημέναι εκφράσεις σημειοδοτούσαι το βωβόν ερώτημα \"Τι γράφει ο μαλάκας;\" Θερμότεραι τινες εκδηλώσεις, περιλαμβάνουσαι ρίψιν οπωροκηπευτικών;

Θα ήμην αναληθής εάν ισχυριζόμην ότι αδιαφορώ διά το θέμα. Ημείς οι παραγνωρισμένοι εργάται του πνεύματος ζούμεν μόνον δια τας ολίγας στιγμάς δόξης (και, διατί να το κρύψωμεν άλλωστε...ολίγαι τομάται θα ήσαν ευπρόσδεκται, δεδομένης της υπερτιμήσεως των ζαρζαβατικών, λόγω της πετρελαικής κρίσεως...).

Ας ευαρεστηθεί συνδρομητής τις να με ενημερώσει. Τας τομάτας δύνατα να αποστείλει δια κουριέρου.

Ευπειθώς

Νικόλαος Δαμίγος
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τι έγινε το Νόμπελ μου; 18 έτη 1 εβδομάδα πριν, #3701

  • οργανωμένο_χάος
  • οργανωμένο_χάος's Avatar
Νικόλαος Δαμίγος έγραψε:
[Ας ευαρεστηθεί συνδρομητής τις να με ενημερώσει. Τας τομάτας δύνατα να αποστείλει δια κουριέρου.

Ευπειθώς

Νικόλαος Δαμίγος[/quote]

Mε πεθανες :rolleyes: :lol: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τι έγινε το Νόμπελ μου; 18 έτη 1 εβδομάδα πριν, #3723

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Νικόλαος Δαμίγος έγραψε:
(και, διατί να το κρύψωμεν άλλωστε...ολίγαι τομάται θα ήσαν ευπρόσδεκται, δεδομένης της υπερτιμήσεως των ζαρζαβατικών, λόγω της πετρελαικής κρίσεως...).

Ας ευαρεστηθεί συνδρομητής τις να με ενημερώσει. Τας τομάτας δύνατα να αποστείλει δια κουριέρου.

Ευπειθώς

Νικόλαος Δαμίγος

Ζητήσατε και θα λάβετε......
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: