Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: Γιάννης Αγγελάκας & Επισκέπτες

Re:Γιάννης Αγγελάκας & Επισκέπτες - Νέες Συναυλίες 18 έτη 4 μήνες πριν, #903

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
28 Ιανουαρίου στην Αποθήκη του Μύλου & 3 - 4 Φεβρουαρίου στο Gagarin Live Music Space (www.alltogehternow.gr)

:laugh: :rolleyes: :lol: :P ;)

Ο φετινός χειμώνας προβλέπεται άκρως επεισοδιακός !!!!!!!!!
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Γιάννης Αγγελάκας & Επισκέπτες - Νέες Συναυλίες 18 έτη 2 μήνες πριν, #2493

  • bob
  • bob's Avatar
Eγώ πήγα στις 3/2.
Eίμαι φαν του δίσκου. H συναυλία ήταν καταπληκτική. Aπό τις καλύτερες που έχω πάει....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Γιάννης Αγγελάκας & Επισκέπτες - Νέες Συναυλίες 18 έτη 3 ώρες πριν, #4015

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Κυριακή 7 Μαϊου Αποθήκη Μύλου Θεσσαλονίκη, και Τετάρτη 10 Μαϊου Gagarin Live music Space Αθήνα.....
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Γιάννης Αγγελάκας & Επισκέπτες - Νέες Συναυλίες 18 έτη 38 λεπτά πριν, #4018

  • kyr.
  • kyr.'s Avatar
Δυστυχως με 20 Ευρω... :(
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Γιάννης Αγγελάκας & Επισκέπτες - Νέες Συναυλίες 17 έτη 11 μήνες πριν, #4019

  • ΑΛΕΞΗΣ
  • ΑΛΕΞΗΣ's Avatar
Ετυχε να δω τον αγγελακα για πρωτη φορα στη ζωη μου στην πρωτη παρασταση που εκανε με τους επισκεπτες στο gagarin.Ειχα παει με παρεα και μεχρι στιγμης δεν ειχαμε ακουσει καθολου το cd.Ομολογω οτι για μενα ηταν ενα πολιτισμικο σοκ.Δεν μπορουσα να φανταστω οτι θα εδεναν αρμονικα ο μπαγλαμας με τα κλασικα οργανα και με τυμπανα παιγμενα σαν απο ζουλου.Και ολα αυτα να τα υποστηριζει ο Γιαννης.πραγματικα ηταν κατι το σπουδαιο.Το πιο δυσκολο για εμας που ακουμε ροκιες ειναι οταν στις συναυλιες τα συγκροτηματα παιζουν νεα κομματια.Πολυ ξενερωμα.Αυτα ομως ηταν σαν να ειχαν αφομειωθει στον εγκεφαλο μας μεσω της προγενεστερης κουλτουρας μας.Ετσι οπως θα ελεγε και ο αγγελακας για την ασφαλεια

(ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΥΜΦΕΡΕΙ...) B)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Γιάννης Αγγελάκας & Επισκέπτες - Νέες Συναυλίες 17 έτη 11 μήνες πριν, #4023

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
kyr. έγραψε:
Δυστυχως με 20 Ευρω... :(

Ρε παιδιά αυτές οι κουβέντες με τις τιμές είναι λίγο εξωπραγματικές νομίζω...... Εντάξει ξέρω ότι το κοινό που θα πάει σε μια τέτοια παράσταση αποτελείται κυρίως από νέους που δεν έχουν ακόμα δικά τους εισοδήματα και θα δυσκολευτούν ενδεχομένως να δώσουν 20€ (και μάλιστα χωρίς ποτό) για να την παρακολουθήσουν. Από την άλλη όμως δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι πρόκειται για μια παράσταση με 15 μουσικούς επί σκηνής (υπερθέαμα κατά την γνώμη μου), και τι μουσικούς??? ένας και ένας: (ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ,ΣΑΔΙΚΗΣ, ΡΩΣΗΣ, ΛΑΖΑΡΙΝΟΣ, ΜΑΡΙΝΟΣ, ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ, ΒΕΛΙΩΤΗΣ, ΣΙΩΤΑΣ(οεοεοε, οεοεοε),ΜΠΑΣΛΑΜ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΑϊΒΑΖΙΔΗΣ, ΤΟΛΙΟΣ και ΚΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ στην κονσόλα) και ο Αγγελάκας να τα σπάει κανονικά. Εντάξει, όλοι αυτοί πως θα πληρωθούν, και το μαγαζί πως θα βγάλει (δεν είναι φιλανθρωπικό ίδρυμα νομίζω). Τι να κάνουμε έτσι λειτουργούν τα πράγματα. Και οι μουσικοί και τα μαγαζιά από τα lives ζούνε. Διαφορετικά να καταργήσουμε τα μαγαζιά και να παίζουν οι μουσικοί στις πλατείες με το ντέφι προτεταμένο, να τους πετάει ο καθένας ότι προαιρείται.

Υ.Γ.: το δυτυχώς της συγκεκριμένης παράστασης κατά την γνώμη μου´είναι ότι περιορίζεται στο 2ωρο της παρουσίας του δίσκου ενώ θα έπρεπε νομίζω να εμπλουτιστεί λιγάκι, να φτάσει δηλαδή τουλάχιστον στο τρίωρο για να ευχαριστηθεί και το κοινό που πλήρωσε τα 20 ευρώπουλα......<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Μαρίνα Φραγκίσκου, στις: 05/05/2006 12:03
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: