Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Ερημα Κορμια

Re:φιλαράκια, 17 έτη 8 μήνες πριν, #5491

  • stef382
  • stef382's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 22
  • Κάρμα: 0
θα διαφωνήσω μερικώς μαζί σου, γιατί βασικά δεν μου άρεσε ο όρος στρατιωτάκια, μπορείς να υπηρετήσεις κάτι πιστεύω χωρίς να είσαι απαραίτητα στρατιωτάκι, (άσχετα αν ο υπηρετούμενος σκοπός υπηρετείται κα;λύτερα από στρατιωτάκια παρά από μεμονομένες αντάρτικες ομαδες) αν ήταν να γίνω στρατιωτάκι (χωρίς αυτό να σημαίνει και ότι δεν έγινα αλλά απλώς δεν το έχω μάθει) θα άκουγα Βανδή Κοκκίνου και Χατζηγιάννη (οι οποίοι για να χρησιμοποιήσω το δικό σου στρατιωτικό παραλληλισμό είναι οι μεγάλοι στρατηγοί του ελληνικού star system) θα αγόραζα τα maxi singles και τα ringtones και θα πήγαινα να τους χειροκροτώ στο megalicious club ή όπως αλλιώς το λένε ώστε να φουντώσει η δόξα τους και να πειστώ ότι πολύ καλά κάνω και τους ακούω και τους χειροκροτάω αφού είναι τόσο τέλειοι και αστέρια. Τέλως πάντων κατά τα άλλα συμφωνώ με όσα έγραψες για να μην πω ότι μου έκλεψες και την ιδέα γιατί ήθελα να γράψω σχεδόν τα ίδια.
Παιδιά για άλλη μια φορά συγχωρήστε με για τη φλυαρία μου που άλλη μια φορά δεν μπόρεσα να συγκρατήσω.
ni dieu, ni maitre
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:φιλαράκια, 17 έτη 8 μήνες πριν, #5495

  • Φοινίκη
  • Φοινίκη's Avatar
¸χεις δίκαιο, ο όρος 'στρατιωτάκια' σε αντίθεση με τον 'στρατιώτη' έχει αρνητική σημασία όταν αυτός αναφέρεται σε ενήλικες (το κοίταξα και στο λεξικό!!). Σ' ευχαριστώ πολύ για την διόρθωση! Και μάλιστα πρωί πρωί!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:φιλαράκια, 17 έτη 5 μήνες πριν, #8819

  • Ναυσικά
  • Ναυσικά's Avatar
απο τα τραγουδια που με εκαναν να ακουσω περισσοτερο Θαναση...συμφωνω κι εγω με το χαρακτηρισμο ''αληθινο''...για μενα,αυτο το τραγουδι (επι)σημαινει ας μην κρυβομαστε πισω απ'το δαχτυλο μας...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:φιλαράκια, 17 έτη 3 μήνες πριν, #11258

  • Τιτανοτεραστιος
  • Τιτανοτεραστιος's Avatar
Φοινίκη :rolleyes:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: