Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Ραδιόφωνο

Re:Ραδιόφωνο 17 έτη 8 μήνες πριν, #5964

  • Άρτεμις
  • Άρτεμις's Avatar
Δίκιο έχεις οργανωμένο_χάος...Αλλά...

Συνκοιλαδίτη Μιχαηλίδη, θα διαφωνήσω και πάλι(καλοπροαίρετα πάντα!! ) :P Είμαι από Θεσσαλονίκη κι η συχνότητα 105,5 ανήκει στον \"χίλια πενήντα 5 rock\" εδώ
(ωραίος σταθμός με την ευκαιρία). Εγώ δεν είχα ιδέα ότι στην Αθήνα από αυτήν την συχνότητα εκπέμπει ο \"Συνασπισμός\"! Το έμαθα από τον/την χρήστη yiαfra! Και (φυσικά) δεν με πειράζει που γράφτηκε στο site, αντιθέτως. Ο/η χρήστης yιafra έγραψε ότι είναι συχνότητα του Συνασπισμού! (και καλά έκανε!) Πρόκειται για έναν σταθμό που παίζει καλή μουσική αλλά έχει την ιδιαιτερότητα ότι είναι του Συνασπισμού. Το ίδιο συμβαίνει και με τον 90,4. Είναι του ΚΚΕ και καλά είναι νομιζω αυτός που θα επιχειρήσει να ακούσει έναν απο αυτούς τους σταθμούς να το γνωρίζει... Εχω άδικό?? Κι εμπάση περιπτώση αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί δεν πείραξε που αναφέρθηκε ο σταθμός του συνασπισμού και πείραξε που αναφέρθηκε ο σταθμος του ΚΚΕ.Τέλος πάντων, το θέμα έληξε.


Σκιπίωνα, νίκησε ο ΠΑΟΚ τελικά ε??? ;) :) ΟΕΟΕΟΕ<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Άρτεμις, στις: 07/08/2006 18:27
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ραδιόφωνο 17 έτη 8 μήνες πριν, #5965

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
2-1
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ραδιόφωνο 17 έτη 8 μήνες πριν, #5972

  • Τεο
  • Τεο's Avatar
Αντε μπράβο παιδιά, λήξτε το θέμα και αναφέρετε σταθμούς με καλή μουσική απο όπου κι αν είναι, χωρίς να ξεχνάτε να αναφέρετε και περιοχή εμβέλειας.

Εκτός απο τον 1431 δεν παίζει τίποτα παρόμοιο σε φοιτητικό ή μη ??

Στην Αθήνα δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο? :huh:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ραδιόφωνο 17 έτη 8 μήνες πριν, #5973

  • Μιχαηλίδης
  • Μιχαηλίδης's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 759
  • Κάρμα: 10
Ο 98fm, πιάνει στο κέντρο της Αθήνας.Δέν ξέρω άν είναι ακόμα σε λειτουργία.Άν ξέρει κάποιος άς διαφωτίσει.
Το πόδι μου το αγαπώ
γι' αυτό καί το κουνάω
και μου είναι χρήσιμο πολύ
όταν περπατάω


KEEP WALKING
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ραδιόφωνο 17 έτη 8 μήνες πριν, #5996

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Αυτή την ώρα το δεύτερο μεταδίδει ηχογραφημένη την συναυλία του Διονύση Σαββοπούλου με τους Γιώτη Κιουρτσόγλου και Σταύρο Λάντσια στα Υακίνθεια στις 29 Ιουλίου .......


(καταπληκτικοί ..... υπέροχοι!!!!!!!)
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ραδιόφωνο 17 έτη 8 μήνες πριν, #5999

  • Καπελέτος
  • Καπελέτος's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 51
  • Κάρμα: 0
Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΗΛΕΙΑΣ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΕΙ ΜΙΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΕΚΠΕΜΠΕΙ. Ο ΜΕΛΩΔΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΝΟΜΟ. Η ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΕΛΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΗ. ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΑΝ ΟΑΣΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΟΣ. ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟΩΡΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ 10-11(ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ) ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΟΠΙΚΟ Ρ/Σ ΠΟΥ ΕΚΠΕΜΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ WWW.ORT.GR ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΤΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ (ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ). ΜΑΡΙΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΣΤΟ ΝΟΜΟ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ.
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟ FORUM
xazombambas ΔΗΜΗΤΡΗΣ
(GEOSKOUL ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?)(ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟ)
Καλυτερα να πεσει αλεπου στο κοτετσι σου παρα Αθηναιος....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: