Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΦΑΝΟΥΡΗ

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΦΑΝΟΥΡΗ 17 έτη 11 μήνες πριν, #4542

  • ΦΑΝΟΥΡΗΣ
  • ΦΑΝΟΥΡΗΣ's Avatar
ΤΩΡΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ! ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟ! ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΜΕ ΛΟΓΟΚΡΙΝΕΤΕ, ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ; ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΩ ΤΗΝ ΠΟΙΗΣΗ ΜΟΥ; ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΘΑΥΜΑΖΕΙ; ΟΚ ΛΟΙΠΟΝ! ΑΦΗΝΩ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΧΥΘΕΙ ΣΑΝ ΓΑΡΓΑΡΟ ΝΕΡΑΚΙ ΑΠΟ ΑΜΟΛΥΝΤΗ ΠΗΓΗ ΣΤΙΣ ΠΛΑΓΙΕΣ ΤΟΥ ΠΗΛΙΟΥ!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΦΑΝΟΥΡΗ 17 έτη 11 μήνες πριν, #4546

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Και βεβαια . Γινε και μελος για να σου στελνουμε σε PM τις εκδηλωσεις θαυμασμου μας .
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΦΑΝΟΥΡΗ 17 έτη 11 μήνες πριν, #4549

  • ΦΑΝΟΥΡΗΣ
  • ΦΑΝΟΥΡΗΣ's Avatar
ΑΧ! ΤΙ ΚΡΙΜΑ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ, ΑΛΛΑ ΝΑ, ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΕΝΤΑΣΟΜΑΙ ΚΑΠΟΥ, ΝΑ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΠΑΡΕΟΥΛΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ; ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ, ΓΡΑΨΟΥ, ΔΗΛΩΣΟΥ, ΕΝΤΑΞΟΥ .... ΔΕΝ ΞΕΡΩ.... ΜΙΑ ΦΑΓΟΥΡΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΕΙ, ΕΚΖΕΜΑΤΑ ΒΓΑΖΩ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ (ΑΚΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ!!) ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟΧΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΟΡΑΩ! ΑΚΟΥ ΒΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΧΑΠΑΚΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ ΔΡΑΜΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ, ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥΣ ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ! ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ! ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ! ΑΦΗΣΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΖΩ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ! ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.... ΑΝ ΔΕ ΣΕ ΔΩ ΝΑ ΞΕΡΟΣΤΑΛΙΑΖΕΙΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΣΚΑΔΙΚΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΔΙΣΚΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΕΞΙΤΗΡΙΟ ΔΕ ΣΟΥ ΔΙΝΩ! ΜΕ ΤΟ ΖΟΥΡΛΟΜΑΝΔΥΑ ΘΑ ΣΕ ΕΧΩ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ! ΚΑΘΕΙΣ ΚΑΙ Η ΜΟΙΡΑ ΤΟΥ! ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΨΕΤΕ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΤΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗΝ ΑΝΙΑΤΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΑΝΕΝΤΑΧΤΙΤΙΔΑΣ!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΦΑΝΟΥΡΗ 17 έτη 11 μήνες πριν, #4550

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Thread σου χωρις ποιηση , ειναι αλκοολ χωρις τσιγαρο . Ξεκινα σιγα-σιγα

Εdit :

Μεσα στο παραληρημα σου μας λες οτι θεωρεις μεμπτο το οτι καποιοι βγαζουνε φωτογραφιες . Κατσε καλα ρε φιλε . Μην τα ισοπεδωνεις ολα<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Σκιπίωνας, στις: 20/05/2006 14:31
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΦΑΝΟΥΡΗ 17 έτη 11 μήνες πριν, #4553

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Φανούρη δεν έχεις παράπονο, εεεεεεεεεεεε? σε κάναμε και sticky ...... πρώτη μούρη ο Φανούρης στην Κοιλάδα ......... αναμένουμε με αγωνία τον ποιητικό σου οίστρο ........ δε βλέπω κίνηση και αρχίζω να ανησυχώ (γράφεις τίποτα καινούριο???? μη μας κρατάς σε αγωνία) :laugh: :P ;)<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Μαρίνα Φραγκίσκου, στις: 21/05/2006 22:05
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΦΑΝΟΥΡΗ 17 έτη 11 μήνες πριν, #4574

  • ΦΑΝΟΥΡΗΣ
  • ΦΑΝΟΥΡΗΣ's Avatar
ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΘΟΛΟ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΙΧΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗΣ ΜΟΥ. ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ. ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ/Η(ΧΕ ΧΕ) ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΑΝΑΥΔΟΥΣ.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: