Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Σχετικά με τη Μ. Κανά

Σχετικά με τη Μ. Κανά 17 έτη 11 μήνες πριν, #4190

  • Χρύσα
  • Χρύσα's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 36
  • Κάρμα: 0
Διάβασα τις \"σκέψεις\" του Θανάση και μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι αναφέρθηκε στη συνεργασία του με τη Μελίνα Κανά μιλώντας για μια πικρία από την πλευρά της. Αυτό σε συνδυασμό με μια συνέντευξη της Κανά σε κάποια εκπομπή της κρατικής τηλεόρασης, όπου εξέφρασε εμμέσως πλην σαφώς την πικρία και το παράπονό της για κάποιους δημιουργούς που συνεργάστηκε στο παρελθόν, μου άναψαν την περιέργεια. Θα μου πει κάποιος αν και τι γνωρίζει σχετικά; Ευχαριστώ.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Σχετικά με τη Μ. Κανά 17 έτη 11 μήνες πριν, #4191

Δες στο

www.koiladatwntempwn.gr/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=272&func=view&id=227&catid=9

και ίσως καταλάβεις...

Τα σέβη μου
Γλυκά θα ανοίξει η Κλειδαριά της Πόρτας για το Σύμπαν...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Σχετικά με τη Μ. Κανά 17 έτη 11 μήνες πριν, #4197

  • Χρύσα
  • Χρύσα's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 36
  • Κάρμα: 0
Δεν μπορώ να πω, ενημερώθηκα στο έπακρο. Τα διάβασα όλα! Τς τς τς... τι λάθη και τι πάθη... Κρίμα όμως, κρίμα.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Σχετικά με τη Μ. Κανά 17 έτη 11 μήνες πριν, #4250

Προς ενημέρωση όλων η προαναφερόμενη συνέντευξη ήταν στην εκπομπή της ΕΤ-1 \"Ημερολόγια\" με τη Λ. Αρώνη. Ακόμα θυμάμαι το ύφος της Κανά όταν ρωτήθηκε για το αν αποτελούσε το μέλος μιας μουσικής παρέας.... Η απάντησή της ήταν \"¸τσι νόμιζα\". Το ζουμί ήταν, με επιφύλαξη για το αν μεταφέρω σωστά τις σκέψεις της, ότι παρόλη την μεγάλη επιτυχία και αναγνώριση απογοητεύτηκε πολύ από τα υπόλοιπα μέλη της τότε \"μουσικής παρέας\"... Αλλά το θέμα έχει ήδη συζητηθεί πολύ...
Overhead the albatros hangs motionless upon the air and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves.....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: