Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Είμαι μόνη; (Πέστε όχι!)

Είμαι μόνη; (Πέστε όχι!) 17 έτη 11 μήνες πριν, #4185

  • Χρύσα
  • Χρύσα's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 36
  • Κάρμα: 0
Χαιρετώ όλους όσοι θα με διαβάσουν. Είμαι καινούριο μέλος, αν και το site το επισκέπτομαι αρκετό καιρό. Πρώτα πρώτα, να δώσω ένα μεγάλο μπράβο στους ανθρώπους που έφτιαξαν και επιμελούνται αυτό το site που είναι πολύ πολύ καλό, αλλά κυρίως πολύ ενημερωτικό. Προσωπικά, το βρήκα ψάχνοντας και δεν ήρθα συστημένη, καθώς κανείς από τους γνωστούς μου που τυχαίνει να έχουν και πρόσβαση στο διαδίκτυο δεν είναι λάτρης του Θανάση ή του Μάλαμα ή... (τώρα που το σκέφτομαι, θα την κόψω σε όλους την καλημέρα). Ο λόγος που γράφω είναι πως διαβάζοντας αυτά που γράφονται στο forum έχω την αίσθηση ότι οι περισσότεροι είστε νεαροί σε ηλικία, φοιτητές κλπ. Επειδή την κρίση ηλικίας είμαι έτοιμη να την πάθω, απαντήστε μου παρακαλώ με το μαλακό στο εξής: Είστε όλοι πιτσιρίκια;;; Αν ναι, αφήστε με να σβήσω απαλά σε μια γωνιά με τα cd μου αγκαλιά. Αν όχι, κρατήστε μου σφιχτά το χέρι και οδηγείστε με απαλά σε όποια συναυλία, σε όποιο μουσικό γεγονός, σε όποιο φεστιβάλ κρίνετε εσείς σκόπιμο, ποια είμ' εγώ που θα σας πω όχι...
Να είστε όλοι καλά.
Χρύσα
ΥΓ. Ψέματα είπα, έχω κι ένα γνωστό που ακούει Θανάση και Μάλαμα, αλλά είναι ο άντρας μου... πιάνεται αυτό;
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Είμαι μόνη; (Πέστε όχι!) 17 έτη 11 μήνες πριν, #4186

  • Jean Marinaque
  • Jean Marinaque's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 524
  • Κάρμα: 0
Ισως οι περισσοτεροι να ειμαστε φοιτητες αλλα δεν ειμαστε ολοι \" πιτσιρικια\" . Και στο κατω κατω τη σημασια εχει η διαφορα ηλικιας που εχεις με τους περισσοτερους εδω μεσα?
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Είμαι μόνη; (Πέστε όχι!) 17 έτη 11 μήνες πριν, #4187

  • noa6064
  • noa6064's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 428
  • Κάρμα: 0
Χρύσα έγραψε:
Επειδή την κρίση ηλικίας είμαι έτοιμη να την πάθω, απαντήστε μου παρακαλώ με το μαλακό στο εξής: Είστε όλοι πιτσιρίκια;;;



Για να μη νιώθεις μόνη σου λέω ότι χθες ανακάλυψα την πρώτη άσπρη τρίχα στο κεφάλι μου και έπαθα μεγάλο ψυχολογικό σοκ.

Από την άλλη έχω να δηλώσω πως όσα μέλη αυτού του φόρουμ έχω γνωρίσει είναι πιτσιρίκια μέχρι το κόκκαλο!!!Και ας διαφέρουν και 10,15,20 χρόνια ο ένας από τον άλλο.Καιρός λοιπόν να γίνεις κι εσύ πιτσιρίκα.

Αυτά...
kouf..
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Είμαι μόνη; (Πέστε όχι!) 17 έτη 11 μήνες πριν, #4188

  • Χρύσα
  • Χρύσα's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 36
  • Κάρμα: 0
Φίλε Γιάννη, ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση. Μην παρεξηγήσεις τη λέξη που χρησιμοποίησα, δεν είναι κακό να είσαι πιτσιρίκι, είναι απλά μια λέξη που μου αρέσει να λέω όταν αναφέρομαι σε ανθρώπους αρκετά μικρότερούς μου, εντάξει; Δεν είμαι και κάνα χούφταλο, αλλά να, το χάσμα των γενεών που λέγανε και παλιότερα το βιώνεις πιο έντονα όταν έχεις παιδιά στην εφηβεία, όπως τυχαίνει να έχω εγώ. Αλλά για να να μην δραματοποιώ τα πράγματα, στα 40 είμαι... είμαι μεγάλη αλλά όχι και σαν την Πελοπόννησο που έλεγε κι ο Αυλωνίτης για τη Βασιλειάδου. Λοιπόν, από ό,τι κατάλαβα είστε οι περισσότεροι αρκετά νεώτεροί μου και σίγουρα θα έχετε πολύ περισσότερο χρόνο και ελευθερία να προλαβαίνετε ό,τι αφορά συναυλίες κλπ, γι αυτό και μόνο αναρωτήθηκα. Αυτό είναι καλό γιατί είστε και πολύ καλή πηγή πληροφοριών για όσα μουσικά πράγματα με αφορούν. Να 'σαι καλά.
Χρύσα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Είμαι μόνη; (Πέστε όχι!) 17 έτη 11 μήνες πριν, #4189

  • Χρύσα
  • Χρύσα's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 36
  • Κάρμα: 0
¼χι, όχι τώρα πια δεν μπορώ να νιώθω μόνη! Το θέμα πάντως με τις άσπρες τρίχες δε με αφορά, δεν πα να 'ναι και χιλιάδες! (Τα βάφω εδώ και χρόνια, κατάλαβες; Εξ ου και η ανωτερότητα, χε χε). Πάντως ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση και μάλιστα ώρα που είναι... Να' σαι καλά.
ΥΓ. ¼χι μόνο μέχρι το κόκκαλο, μέχρι το μεδούλι!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Είμαι μόνη; (Πέστε όχι!) 17 έτη 11 μήνες πριν, #4192

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Μετεφερα το μηνυμα στο \"Γενικα και αοριστα\" , γιατι δεν ταιριαζε στις συναυλιες . Στο θεμα μας : Ειμαι 22 , αλλα γνωριζω πολλους ανθρωπους που εχουν πατησει προ πολλου τα \"-αντα\" και ειναι φανατικοι θαυμαστες του Θαναση
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: