Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Η γωνιά του Θανάση...

Η γωνιά του Θανάση... 12 έτη 10 μήνες πριν, #32926

  • thanos21
  • thanos21's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 27
  • Κάρμα: 2
Παίδες καλησπέρα...

Είμαι καινούριος στο site και γενικά νέος οπαδός του Θανάση(πριν ενάμιση χρόνο περίπου άκουσα για πρώτη φορά σε μια βραδινή εκπομπή της έρα σπορ τον πεχλιβάνη, το έβγαλα στο μπουζούκι και από τότε, πήρα τζουρά, έδωσα το μπουζούκι και γρατσουνάω τα πάντα από Θανάση (μέχρι και τον Α.Μάνθο παίζω, ακούγεται γαμάτα)). Το site το παρακολουθώ σχεδόν κάθε μέρα αλλά δεν συμμετέχω και τόσο. Πριν μέρες μου δημιουργήθηκε η απορία σχετικά με τη γωνιά του Θανάση.

Ασχολείται καθόλου με το site? Το παρακολουθεί? Είδα ότι παλιά έγραφε αλλά έχει χρόνια να γράψει. Απλή περιέργια. Έχει συμβεί τίποτα?

Αυτά από μένα. Πολύ θα ήθελα να μου λυθεί αυτήν η απορία πάντως.

Ευχαριστώ,

θάνος
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η γωνιά του Θανάση... 12 έτη 10 μήνες πριν, #32937

  • ionas
  • ionas's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • ο ιωνας και το κητος του
  • Καταχωρήσεις: 191
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 6
Γεια σου φιλε θανο. Ειμαι και γω καινουριος εδω μεσα και σχετικα αδαης με την τεχνολογια. Απτην πρωτη φορα που μπηκα στην κοιλαδα ομως μου γεννηθηκε η ιδια απορια με την δικη σου. Γιατι σιωπα ο θανασης? ενω στην αρχη εγραψε αρκετες σκεψεις και προβληματισμους καθως και το εξυπνο παιχνιδι με τα αινιγματα, ξαφνικα σιωπη. Κατι σοβαρο πρεπει να εχει συμβει και πιστευω οτι οι συντονιστες της κοιλαδας να μας δωσουν μια απαντηση. Ευχαριστω
Ο ελαχιστος εαυτος,ο τρελος χορευτης, η κιβωτος των κινησεων. Φωναζει η θυελλα σαν να'ναι αρχαιο τερας. Ηρθαμε απο μακρια και παω στοιχημα πως δεν θυμασαι απ'οσο ξερω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η γωνιά του Θανάση... 12 έτη 10 μήνες πριν, #32938

  • pnserres
  • pnserres's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Ένα αλάνι στον κυβερνοχώρο...
  • Καταχωρήσεις: 105
  • Κάρμα: 10
ionas έγραψε:
Γεια σου φιλε θανο. Ειμαι και γω καινουριος εδω μεσα και σχετικα αδαης με την τεχνολογια. Απτην πρωτη φορα που μπηκα στην κοιλαδα ομως μου γεννηθηκε η ιδια απορια με την δικη σου. Γιατι σιωπα ο θανασης? ενω στην αρχη εγραψε αρκετες σκεψεις και προβληματισμους καθως και το εξυπνο παιχνιδι με τα αινιγματα, ξαφνικα σιωπη. Κατι σοβαρο πρεπει να εχει συμβει και πιστευω οτι οι συντονιστες της κοιλαδας να μας δωσουν μια απαντηση. Ευχαριστω

παίζει να το απήγαγαν και εξωγήινοι!!! :P
Σιγά ρε παιδιά...χίλιες φορές ο Θανάσης να σπαταλάει τον χρόνο του γράφοντας μουσικές παρά να γράφει στην κοιλάδα...
...Οδοιπόρος σε ξένο τόπο η αγάπη χωρίς τελειωμό...
να γνωρίζει τόπους μακρινούς, παραδεισένιους σε κάθε δάκρυ...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η γωνιά του Θανάση... 12 έτη 10 μήνες πριν, #32940

  • ionas
  • ionas's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • ο ιωνας και το κητος του
  • Καταχωρήσεις: 191
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 6
Υπαρχει και η περιπτωση να τον πιασανε τα βριλλ και να τον κρατανε αλλυσοδεμενο σε σκοτεινο λαγουμι στα εγκατα της γης. Σιγα ρε καρντασι κοψε κατι. Ολοι μας θελω να πιστευω οταν ανεβαινουμε θεσσαλονικη μια σταση στην κοιλαδα, ειτε για να πιουμε δροσερο νερο απο τις πηγες ειτε για να ξεμουδιασουμε, την κανουμε. Εκτος και μερικοι ειναι τοσο βιαστικοι να φτασουν στον τελικο προορισμο τους.
Ο ελαχιστος εαυτος,ο τρελος χορευτης, η κιβωτος των κινησεων. Φωναζει η θυελλα σαν να'ναι αρχαιο τερας. Ηρθαμε απο μακρια και παω στοιχημα πως δεν θυμασαι απ'οσο ξερω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η γωνιά του Θανάση... 12 έτη 10 μήνες πριν, #32941

  • pnserres
  • pnserres's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Ένα αλάνι στον κυβερνοχώρο...
  • Καταχωρήσεις: 105
  • Κάρμα: 10
ionas έγραψε:
Υπαρχει και η περιπτωση να τον πιασανε τα βριλλ και να τον κρατανε αλλυσοδεμενο σε σκοτεινο λαγουμι στα εγκατα της γης. Σιγα ρε καρντασι κοψε κατι. Ολοι μας θελω να πιστευω οταν ανεβαινουμε θεσσαλονικη μια σταση στην κοιλαδα, ειτε για να πιουμε δροσερο νερο απο τις πηγες ειτε για να ξεμουδιασουμε, την κανουμε. Εκτος και μερικοι ειναι τοσο βιαστικοι να φτασουν στον τελικο προορισμο τους.

Κατι σοβαρο πρεπει να εχει συμβει και πιστευω οτι οι συντονιστες της κοιλαδας να μας δωσουν μια απαντηση.

εγώ αυτό σχολίασα που μου φάνηκε κάπως υπερβολικό...
...Οδοιπόρος σε ξένο τόπο η αγάπη χωρίς τελειωμό...
να γνωρίζει τόπους μακρινούς, παραδεισένιους σε κάθε δάκρυ...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Η γωνιά του Θανάση... 12 έτη 10 μήνες πριν, #32942

Όχι, φίλε, δεν έχει συμβεί κάτι σοβαρό... Απλά, όπως όλα τα πράγματα, και η Κοιλάδα είχε κάποιες στιγμές κορύφωσης, όπως η ενεργή συμμετοχη του Θανάση ή οι πρώτες Θανασοσυνάξεις. Και αυτή η Κοινότητα παραμένει ένας ζωντανός οργανισμός με τα καλά του και τα κακά του, με τις ευτυχείς και τις δυστυχείς στιγμές του... Ο Θανάσης μπορεί να μην συμμετέχει ενεργά όπως στο παρελθόν, αλλά να σαι σίγουρος ότι σποραδικά γνέφει κατα δω και διαβάζει τα δρώμενα... Όπως και πολλά άλλα μέλη της μπάντας... Αν νιώσει την ανάγκη να πει δέκα πράγματα, να σαι σίγουρος ότι θα το πράξει...
Overhead the albatros hangs motionless upon the air and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves.....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: