Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Μπλούζες για το forum και τα μέλη !!!

Re:Μπλούζες για το forum και τα μέλη !!! 17 έτη 11 μήνες πριν, #3922

  • Ωριμάστε
  • Ωριμάστε's Avatar
SOVAREFTITE έγραψε:
re magkes sovareftite.ti einai auta pou skefteste?xeiroteroi kai apo fan club tou rouva eiste.ti eidololatria einai auti.akouste ton thanasi kai parte ola auta pou exei na prosferei mesa apo ti mousiki tou kai min kanete sa 13xrona paidakia pou theloun na vgaloun mplouzakia kai na xairontai.Kala eseis afou eiste \"thanasopliktoi\" den xerete oti o thanasis den einai tetoios tipos kai de goustarei kati tetoia.VALTE MYALO PRIN TON KSENEROSETE TELEIOS

Συμφωνώ μαζί σου. Αν και είμαι κοντά στην ηλικία που λες (17) παρόλα αυτά δεν συμφωνώ καθόλου με όσα σχεδιάζουν τα παιδάκια απ'το forum. Κι αυτά πολύ λογικά θα μου απαντήσουν: εσένα ποιός σε ρώτησε? Πριν μου στείλετε τσατισμένοι απάντηση, καθήστε ένα λεπτό και σκεφτείτε τι κάνετε. Τι μουσική ακούτε και γιατι. Πραγματικά έχω σκεφτεί άπειρες φορές ότι δεν ξέρετε το λόγο που ακούτε Θανάση.
Νομίζετε ότι είστε ξεχωριστοί γι'αυτό και ότι διαφέρετε. Σας εξιτάρει. :mad: Και είναι μια \"μόδα\" για εσάς νομίζω όλο αυτό. Γι'αυτο σχεδιάζετε και μπλουζάκια άλλωστε. Ξυπνήστε και καταλάβαιτε τι λένε πραγματικά οι στίχοι κι η μουσική του Θανάση και μην σκέφτεστε μόνο πως θα τους τυπώσετε σε μπλουζάκι. Αυτά τα λόγια δεν τα λέω με μένος ή κακοπροαίρετα αλλά κάνω μια, ίσως αμφίβολων αποτελεσμάτων,προσπάθεια να \"σώσω\" μερικούς. (Ελένη Λουκα) Βλέπετε το Θανάση: πως φέρεται και τι του αρέσει.Γιατί του χαλάτε τ'όνειρο?Γιατί του συμπεριφέρεστε σαν να'ναι ο Ρουβάς? Τουλάχιστον ο Ρουβάς επέλεξε να έχει τέτοιου είδους αντιμετώπιση απ'τους θαυμαστές του ενώ ο Θανάσης πιστεύω πως δυσαρεστείται με όλα αυτά τα υπερβολικά.
ΑΝ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΤΕ ΤΟΤΕ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟΝ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Υ.Γ: ξέρω πως θα λάβω πολλές απαξιωτικές απαντήσεις όπως έλαβαν άλλα άτομα που είπαν κάτι διαφορετικό σ'αυτό το forum. Για παράδειγμα ο \"σοβαρευτείτε\" και ο ΚΝΙτης Αλέξης.

ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΦΑΣΙΣΜΟΣ!!!!!!!!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μπλούζες για το forum και τα μέλη !!! 17 έτη 11 μήνες πριν, #3927

  • KOSTAS VASILEIOU
  • KOSTAS VASILEIOU's Avatar
EGO KSERO OTI O KATHE MALAKAS EDO MESA VGAINEI KAI LEEI TO MAKRY KAI TO KONTO TOU ANONYMA.MPAINO STO SITE APO THN ARXH KAI SYNEIDHTA DEN EXO LOGARIASMO.AUTO OMOS DEN ME EMPODIZEI NA VLEPO TI GINETAI EDO MESA.ME OSA EGINAN TIS TELEUTAIES MERES THEORO YPOXREOSH MOU NA PO 2 LOGAKIA.
TA PAIDIA TOU SITE KAI TOU FORUM KANOUN ORAIA PRAGMATA KAI EXETE PESEI PANO TOUS NA TA FATE. THELOUN NA VGALOUN MPLOUZES GIA THN KAVLA TOUS.DEKTES (APO MENA) OI ENSTASEIS SOU,ALLA O TO TELEFTEO PERI FASISMOU TI TO ITHELES?O ALLOS GRAFEI THN ISTORIA THS KNE,META LEEI OTI TO OTI EINAI KNITHS FTAIEI GIA TO OTI ISOS DEN THA DEI THANASI FETOS KAI LEEI META TON SKIPIWNA FASISTA.GIA NA KATALHKSO KAPOU KAI MONO POU DEXONTAI EPISKEPTES EDO MESA EINAIMAGKES EINAI.MATHE NA EKTIMAS VLAKA.

EPONYMA
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μπλούζες για το forum και τα μέλη !!! 17 έτη 11 μήνες πριν, #3929

  • Dimko Ποδηλάτης
  • Dimko Ποδηλάτης's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 260
  • Κάρμα: 0
Γεια σου Κώστα!!
Πες μου κάτι αληθινό, σαν την ερημιά αυτου που απαγχονίζεται
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μπλούζες για το forum και τα μέλη !!! 17 έτη 11 μήνες πριν, #3933

  • noa6064
  • noa6064's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 428
  • Κάρμα: 0
Ωριμάστε έγραψε:
Πραγματικά έχω σκεφτεί άπειρες φορές ότι δεν ξέρετε το λόγο που ακούτε Θανάση.
Νομίζετε ότι είστε ξεχωριστοί γι'αυτό και ότι διαφέρετε. Σας εξιτάρει. :mad: Και είναι μια \"μόδα\" για εσάς νομίζω όλο αυτό. Γι'αυτο σχεδιάζετε και μπλουζάκια άλλωστε.

Είμαστε μοδάτοι.Κάθε απόγευμα δεν ακούω Θανάση γιατί σε όλα τα \"in\" cafe της παραλίας δεν παίζουν τίποτα άλλο παρά μόνο μπίτια.
Φοράω μόνο ακριβά ρούχα,δε βγαίνω ποτέ από το σπίτι μου αχτένιστος και στην τηλεόραση βλέπω μόνο fashion channel.

Τώρα που το λες έχεις δίκιο,είναι βλακεία να βγάλω μπλούζα με μοσχαροκεφαλή.Θα πάω στο Παρίσι και θα πω στον καλό μου φίλο Yves Saint Laurent να μου ράψει μια όμορφη μπλουζίτσα με ότι θέλει πάνω.

Ξυπνήστε και καταλάβαιτε τι λένε πραγματικά οι στίχοι κι η μουσική του Θανάση και μην σκέφτεστε μόνο πως θα τους τυπώσετε σε μπλουζάκι.


Και για να σοβαρευτώ και λίγο:δε θέλουμε να τυπώσουμε τραγούδια,δίσκους,φάτσες,υπογραφές και αυτόγραφα.Θέλουμε να κάνουμε κάτι που να μας αρέσει.Και εμένα μου αρέσουν οι μοσχαροκεφαλές.Αν κάποιος φτιάξει ένα μπλουζάκι ή ένα σωβρακάκι με στίχους του Θανάση θα το θεωρήσω όμορφο.Αν εσένα δε σου αρέσει,απλά μην το κάνεις.

Και να θυμήσω πως μπλουζάκι πρώτη και καλύτερη έχει φτιάξει η Μάρθα που μάλλον σέβεται το Θανάση πολύ περισσότερο από εσένα που δεν έχεις.-Και δεύτερη και καλυτερότερη η Μαρίνα-

ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΦΑΣΙΣΜΟΣ!!!!!!


Μακάρι να μην περάσει ο φασισμός και να καταφέρω να φτιάξω γκαρνταρόμπα ολόκληρη με καλλιτέχνες,χωρίς να με κατακρίνουν διάφοροι \"φασίστες\".

Αυτά τα ολίγα,
ευχαριστώ.
kouf..
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μπλούζες για το forum και τα μέλη !!! 17 έτη 11 μήνες πριν, #3934

  • Φοινίκη
  • Φοινίκη's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 555
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 3
  • Κάρμα: 16
:huh:
Χμ... φαίνεται πως πάλι λάθος πόρτα χτύπησα. Ας είναι.

Να μην ξεχνάμε όμως:
ΠΡΟΣΟΧΗ! ΚΙΝΔΥΝΟΣ! Η ΣΟΒΑΡΟΦΑΝΕΙΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ!

¼ποιος νομίζει πως δεν είμαι αρκετά σοβαρή ας στείλει ΠΜ (με τις απαιτούμενες επεξηγήσεις), ας μου τηλεφωνήσει ή - ακόμα καλύτερα - ας πάρει και το αεροπλάνο να τα πούμε κι από κοντά.
Το καλό σου το καλό μου
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μπλούζες για το forum και τα μέλη !!! 17 έτη 11 μήνες πριν, #3939

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
noa6064 έγραψε:
Και να θυμήσω πως μπλουζάκι πρώτη και καλύτερη έχει φτιάξει η Μάρθα που μάλλον σέβεται το Θανάση πολύ περισσότερο από εσένα που δεν έχεις.-Και δεύτερη και καλυτερότερη η Μαρίνα-





I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: