Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: ¸ρημα κορμιά

¸ρημα κορμιά 17 έτη 6 μήνες πριν, #9969

  • πανος
  • πανος's Avatar
Ξεκίνησα να ακούω Θ.Π. στον στρατό όπου πρόσφατα τελείωσα.Μου γέμιζε ευχάριστα τις ατέλειωτες ώρες σκοπιάς μαζί με τον Σωκρατάκο και την Κανά.Πρωτοπήγα σε συναυλία φέτος το καλοκαίρι στο Λυκαβηττό.Ξαναπήγα το φθινόπωρο στο Μαρούσι αλλά και στη Θεσσαλονίκη όπου έτυχε να είμαι εκεί εκείνο το ΠΣΚ.Και στις τρείς συναυλίες υπήρχε ένα κοινό.Δεν παίχτηκε το \"έρημα κορμιά\"(το ίδιο θα έλεγα και για την \"τράτα\" αλλά ήταν το τελευταίο κομμάτι απ'ότι θυμάμαι στο Λυκαβηττό).Πραγματικά μου δημιουργήθηκε η απορία γιατί δεν παίζεται το συγκεκριμένο κομμάτι;Είδα και τα κομμάτια που παίχτηκαν στο σταυρό του νότου την πρώτη μέρα και πάλι απουσιάζει.¼χι ότι χαλιέμαι ιδιαίτερα.Απλά αν κάποιος ίσως ξέρει γιατί δεν παίζεται αυτό το κομμάτι,ας μας διαφωτίσει.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:¸ρημα κορμιά 17 έτη 6 μήνες πριν, #9970

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Απλώς το \"¸ρημα Κορμιά\" ήτανε στο πρόγραμμα επί πολλά χρόνια. Είναι φυσικό να βγαίνουν κάποια κομμάτια για να μπουν κάποια άλλα, καθώς τα κομμάτια με την πάροδο του χρόνου πληθαίνουν. Αυτό νομίζω ότι συμβαίνει και με το ¸ρημα Κορμιά. Τι´να πουν και κάποια άλλα, αδίκως παραμελημένα, που χουνε χρόνια να παιχτούν χρόνια σε λάιβ, για να μην πω και για κάποια άλλα που δεν έχουνε παιχτεί ποτέ.
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:¸ρημα κορμιά 17 έτη 6 μήνες πριν, #10533

  • Δημήτρης Α.
  • Δημήτρης Α.'s Avatar
Ποια δεν έχουν παιχτεί ποτέ;
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: