Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Πρεμιέρα!

Πρεμιέρα! 17 έτη 6 μήνες πριν, #9693

  • margarita
  • margarita's Avatar
Με κάλυψαν οι προλαλήσασες, πολύ πολύ όμορφα ήταν χθες, και καταπληκτικό πρόγραμμα (Μαρίνα πώς θυμάσαι όλα τα κομμάτια?!), άκουσα τραγούδια που δεν είχα ξανακούσει σε συναυλία. Επίσης οι κοιλαδοπαρέα πολύ κεφάτη, τα ποτά πήγαιναν κι έρχονταν άνω και κάτω του τραπεζιού!

Ήθελα μόνο να πω για το Σταυρό ό,τι μια χαρά είναι τελικά το μαγαζί, δεν είχε τόσο κόσμο και ακόμα και όρθιος ήσουν άνετος και έβλεπες μια χαρά.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Πρεμιέρα! 17 έτη 6 μήνες πριν, #9694

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
margarita έγραψε:
(Μαρίνα πώς θυμάσαι όλα τα κομμάτια?!).


:( ¸κλεψα το πρόγραμμα για να το θέσω εις γνώση των συνκοιλαδιστών :( με την κρυφή ελπίδα ότι αυτή μου η πράξη δεν θα έχει δραματικές για μένα συνέπειες :( Αιτούμαι επιείκια :( Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα?????? :( :(
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Πρεμιέρα! 17 έτη 6 μήνες πριν, #9697

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Καλημέρα σας. Μετά τα χθεσινά δηλώνω υπεύθυνα ότι ο καλοκαιρινός συναυλιακός τουρισμός δεν έχει λόγο ύπαρξης. Κάποτε χαιρόμασταν όταν σε κάποια συναυλία έμπαιναν σφήνα οι Καλογέροι ή το ¼νειρο. ¸λα όμως που χθες ο Θου-Που μας κεραυνοβόλησε.

Νυχτέρι (το πιο υποτιμημένο τραγούδι του Θανάση σε γαμηστερή εκτέλεση) , ¼νειρο , Παραβολή του Ασώτου (με τον υποφαινόμενο έτοιμο να αποδημήσει εις τόπο χλοερό) , Διάφανος , Παξιμάδια και Κοιλάδα με Σωκράτη, Ματσιφτάρι σε παιχνιδιάρικη ενορχήστρωση κτλ κτλ κτλ. ¼πως καταλάβατε η κίνηση του Θανάση να βάλει τόσα \"νέα\" τραγούδια στο πρόγραμμα ήταν πολύ γενναία και του βγάζω το καπέλο. Respect.

O ήχος δεν ήταν ο καλύτερος δυνατός και φυσικά - όπως σε κάθε πρεμιέρα - οι μουσικοί έκαναν κάποια λαθάκια τα οποία δεν έγιναν ιδιαίτερα αντιληπτά.

Τέλος, δηλώνω υπεύθυνα ότι ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΣΥΝΑΥΛΙΩΝ.

Θα έλεγα και εις ανώτερα, αλλά δε νομίζω να γίνεται. Υποκλίνομαι ταπεινά. Τα (ξανα)λέμε σήμερα το βράδυ
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Πρεμιέρα! 17 έτη 6 μήνες πριν, #9698

  • Ναυσικά
  • Ναυσικά's Avatar
Τα σχολια ειναι περιττα!

Bάστα το νου, βάστα το νοοοου
να μην γκρινιάξει του καιρού
πού 'φτιαξε με τον πόνο κλίκα
και τσιγκουνεύεται στη γλύκα... :rolleyes:

:laugh:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Πρεμιέρα! 17 έτη 6 μήνες πριν, #9711

  • Δημητρούλα
  • Δημητρούλα's Avatar
Μετά από ένα άκρως κουραστικό έως εξουθενωτικό ταξίδι-αστραπή στην Αθήνα για την πρεμιέρα επέστρεψα στη βάση μου και έχω να αναφέρω τα εξής :
1.¼σον αφορά το πρόγραμμα αν και με κάλυψαν οι υπόλοιποι θεωρώ χρέος μου να δηλώσω την ικανοποίησή μου για τις εκτελέσεις των κομματιών που επανήλθαν ή παίχτηκαν πρώτη φορά.Προσωπικά με εντυπωσίασε το όνειρο και η παραβολή.Πρόεδρε συμφωνώ,γενναία προσπάθεια.¼σο για τα λάθη,αυτά δικαιολογούνται αφενός λόγω πρεμιέρας και αφετέρου λόγω του ότι είχαν καιρό να παιχτούν τα συγκεκριμένα κομμάτια.Πάντως αυτά τα λάθη είναι που κάνουν το Θανάση σε μένα ακόμη πιο συμπαθή.
2.Χαρά μου που γνώρισα αρκετά παιδιά από το φόρουμ και απολαύσαμε μαζί την πρεμιέρα(Μαρίνα είσαι θεά!)
3.Ευχαριστώ δημοσίως τη Μαρία για τη φιλοξενία και για όλα το ζεύγος του χειρότερου των χειρότερων και της καλύτερης των καλύτερων.
4.Τελικά ο Μαρινάκης είναι είδωλο.
Αυτά τα ολίγα
Και εις άλλα με υγεία
Τα σέβη μου
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Πρεμιέρα! 17 έτη 6 μήνες πριν, #9712

  • Δημητρούλα
  • Δημητρούλα's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 14
  • Κάρμα: 2
Πρέπει να συμπληρώσω στα ως άνω αναφερθέντα ότι κατά τη γνώμη μου επιβάλλεται ο Μήτσος να παίζει λαούτο σε κάποια από τα κομμάτια
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: