Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Τραπέζι στο Σταυρό του Νότου

Τραπέζι στο Σταυρό του Νότου 18 έτη 5 μήνες πριν, #731

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Λοιπόν παιδιά, το θέμα αυτό είναι η τρίτη φορά που ανοίγεται στο forum. Το ξέρω ότι είναι κάπως νωρίς για να προγραμματίσετε και να γνωρίζετε αν θα παραβρεθείτε και ποια μέρα, αλλά σας παρακαλώ όσοι ενδιαφέρεστε να πάμε στις εμφανίσεις Μάρθας - Θανάση ως forum δηλώστε το σ´αυτό το thread και όταν πλησιάζει η ημερομηνία, εγώ και η Anel θα επικοινωνήσουμε μαζί σας με PM και θα βγάλουμε τις τελικές συνθέσεις των τραπεζιών. Πρεπει όμως να κινητοποιηθούμε έγκαιρα για να έχουμε μια τάξη μεγέθους για τα τραπέζια που θα κλειστούν.

Ανεμένουμε :laugh:
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τραπέζι στο Σταυρό του Νότου 18 έτη 5 μήνες πριν, #736

  • ANTARHS
  • ANTARHS's Avatar
Γεια σου Μαρίνα και καλημέρα....Επειδή είμαι άσχετος από Αθήνα και χαίρομαι γι`αυτό,πολύ καλά έκανες που μας ενημέρωσες....Λοιπόν,εγώ θα κατέβω σίγουρα κάτω στις 13/1,μπορεί και ένας ακόμα Θανασόπληκτος....Αλλά μάλλον το κόβω να κάτσουμε και για τις 14,γιατί η αποτοξίνωση για τον Θανάση έλαβε τέλος.......Κλείνοντας,δεν πιστεύω να είναι η πρώτη μου συναυλία σε τραπέζι,ε;;Αυτό που έχουμε να κάνουμε είναι να κλείσουμε πίστα και όχι τραπέζι,κατά την ταπεινή μου γνώμη...Ειδάλλως υπάρχει ο κίνδυνος να χαρακτηριστουμε ¨¨καρεκλάκηδες¨¨......:))Τα λέμε......
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τραπέζι στο Σταυρό του Νότου 18 έτη 5 μήνες πριν, #738

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
ANTARHS έγραψε:
Γεια σου Μαρίνα και καλημέρα....Επειδή είμαι άσχετος από Αθήνα και χαίρομαι γι`αυτό,πολύ καλά έκανες που μας ενημέρωσες....Λοιπόν,εγώ θα κατέβω σίγουρα κάτω στις 13/1,μπορεί και ένας ακόμα Θανασόπληκτος....Αλλά μάλλον το κόβω να κάτσουμε και για τις 14,γιατί η αποτοξίνωση για τον Θανάση έλαβε τέλος.......Κλείνοντας,δεν πιστεύω να είναι η πρώτη μου συναυλία σε τραπέζι,ε;;Αυτό που έχουμε να κάνουμε είναι να κλείσουμε πίστα και όχι τραπέζι,κατά την ταπεινή μου γνώμη...Ειδάλλως υπάρχει ο κίνδυνος να χαρακτηριστουμε ¨¨καρεκλάκηδες¨¨......:))Τα λέμε......

Φίλε ΑNTARH,

Κατ´αρχάς θα ήθελα να σε παρακαλέσω, αν θελεις, να εγγραφείς ως μέλος για να μπορέσουμε να σε ενημερώσουμε για τα περαιτέρω μέσω προσωπικού μηνύματος. ¼σο για το \"καρεκλάκηδες\" που λες, εντάξει συμφωνώ με το ορθάδικο style αλλά πρέπει να λάβουμε υπόψη μας και τις απαιτήσεις του χώρου. Αν επρόκειτο για το \"Χώρα\" θα σας έλεγα να στηθούμε εκεί από τις 9:00 να μπουμε πρώτοι πρώτοι ακολουθώντας την πεπατημένη \"ΟΡΘΙΟΙ ΚΑΤΩ ΑΠ´ΤΟ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ\". ¼μως νομίζω ότι στον Σταυρό του Νότου, χωρίς κράτηση εγκαίρως, κινδυνεύουμε ακόμα και να μην μπούμε. Είπαμε λοιπόν να κάνουμε το καλύτερο που μπορούμε. Αφού δεν μπορούμε να κλείσουμε πίστα, τουλάχιστον ας μαζευτούμε αρκετά άτομα και ας προσπαθήσουμε να κλείσουμε πρώτο τραπέζι πίστα.

Ως τότε θα ήμαστε σε επαφή :dry:
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τραπέζι στο Σταυρό του Νότου 18 έτη 5 μήνες πριν, #746

  • Jean Marinaque
  • Jean Marinaque's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 524
  • Κάρμα: 0
marina ego to eipa kai stin anel. eimai mesa. mallon gia tis dio teleutaies meres alla den ksero akoma. exoume kairo...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τραπέζι στο Σταυρό του Νότου 18 έτη 5 μήνες πριν, #757

  • MITSOS
  • MITSOS's Avatar
mesa eimai kai ego 3 atoma sigoura.
pame gera kai mazika.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Τραπέζι στο Σταυρό του Νότου 18 έτη 5 μήνες πριν, #759

  • Σοφία
  • Σοφία's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 97
  • Κάρμα: 1
Kai egw eimai mesa me alla 2 atoma
I am the cat of cats, I am the everlasting cat, curring and old and seek as jam! The Everlasting Cat!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: