Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!!

Re:ΟΡΥΧΕΙΑ 17 έτη 8 μήνες πριν, #7175

Ισως γιατι παρολολο που η ατακα ακουγετε σαν να ειναι στο backround, ουσιαστικα ειναι μπροστα?

Τι θελω να πω? Οτι ειναι αυτο που εχουμε μεσα μας, μια φωνη που την πνιγουμε καθε μερα και μεσω των ορυχειων την αφηνουμε να βγει με μεγαλη ανακουφηση....

Απο την δικια μου σκοπια αυτος ηταν και ο σκοπος απο την αρχη.

Μπορει να διαφερει με αλλες, ο καθενας οπως το αντιλαμβανεται.
Αυτη ειναι η μαγεια της μουσικης. Η ελευθερια που σου δινει οταν την ερμηνευεις.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!! 17 έτη 8 μήνες πριν, #7203

  • Φοινίκη
  • Φοινίκη's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 555
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 3
  • Κάρμα: 16
Πέλα έγραψε:
Με τα Ορυχεία στο λάιβ ένιωσα σαν τους μεγάλους έρωτες που λαχταράς να τους συναντήσεις και μετά απο καιρό, ξαφνικά τους βλέπεις αλλιώς και αλλάζεις πεζοδρόμιο, και λες καλύτερα να μην τον είχα δει...

Δεν γνωρίζω το συναίσθημα :huh: Δεν καταλαμβαίνω, τότε τι μεγάλος έρωτας ήταν αυτός; μπας και εννοείς μεγάλος εγωισμός;; :dry: :dry:

Τέλος πάντων, γι' αυτό σου είπα να μην συγκρίνεις τα δυο τους. Φυσικό είναι άμα περιμένεις να ακούσεις το ένα και σου έρχεται το άλλο να σου κακοφαίνεται.
Με την ευκαιρία θέλω να πω πως η ερμηνεία του Φώτη στα Τρία Ρουμπαγιατ και στις Διάφανες Αυλαίες είναι συγκλονιστική. Και κάτι παραπάνω...

Πού κρύβονται οι διάφανες αυλαίες; :unsure:

¼σο για το \"μίλα στα ίσα\". Συμφωνώ με αυτά που είπαν και οι άλλοι. Υπάρχει ένας διαλογισμός μεταξύ αυτής της background φράσης και αυτών που λέει στο foreground αμέσως μετά. Γι' αυτό κάπως βγαίνει προς τα έξω:

- Μίλα στα ίσα ρε μαλάκα
- Πολλές φορές προσπάθησα ...

Τώρα γιατί αρέσει σε μερικούς να το φωνάζουν στα λάιβ...
Το καλό σου το καλό μου
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!! 17 έτη 8 μήνες πριν, #7204

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
Φοινίκη έγραψε:
Πέλα έγραψε:
Με τα Ορυχεία στο λάιβ ένιωσα σαν τους μεγάλους έρωτες που λαχταράς να τους συναντήσεις και μετά απο καιρό, ξαφνικά τους βλέπεις αλλιώς και αλλάζεις πεζοδρόμιο, και λες καλύτερα να μην τον είχα δει...

Δεν γνωρίζω το συναίσθημα :huh: Δεν καταλαμβαίνω, τότε τι μεγάλος έρωτας ήταν αυτός; μπας και εννοείς μεγάλος εγωισμός;; :dry: :dry:

Τέλος πάντων, γι' αυτό σου είπα να μην συγκρίνεις τα δυο τους. Φυσικό είναι άμα περιμένεις να ακούσεις το ένα και σου έρχεται το άλλο να σου κακοφαίνεται.
Με την ευκαιρία θέλω να πω πως η ερμηνεία του Φώτη στα Τρία Ρουμπαγιατ και στις Διάφανες Αυλαίες είναι συγκλονιστική. Και κάτι παραπάνω...

Πού κρύβονται οι διάφανες αυλαίες; :unsure:

¼σο για το \"μίλα στα ίσα\". Συμφωνώ με αυτά που είπαν και οι άλλοι. Υπάρχει ένας διαλογισμός μεταξύ αυτής της background φράσης και αυτών που λέει στο foreground αμέσως μετά. Γι' αυτό κάπως βγαίνει προς τα έξω:

- Μίλα στα ίσα ρε μαλάκα
- Πολλές φορές προσπάθησα ...

Τώρα γιατί αρέσει σε μερικούς να το φωνάζουν στα λάιβ...

Για τον έρωτα που λες, ε, μην το ξεφτιλίσουμε και τελείως, μέσα στα φόρα να καθόμαστε να κρίνουμε το πώς ερωτεύεται ο καθένας. ¸κανα μια μεταφορά. That's all.

¼σο για το Ορυχεία, μάλλον δεν εδωσα να καταλαβετε τι εννοώ. Αλλά δεν έχει σημασία. Μου πέρασε η περιέργεια πώς το βλέπουν οι άλλοι να ακους κάποια πιτσιρίκια να φωνάζουν \"μίλα στα ίσα ρε μαλακα!!!\" στο Θανάση που τραγουδά τα Ορυχεία στη σκηνή.<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Πέλα, στις: 14/09/2006 21:32
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!! 17 έτη 8 μήνες πριν, #7205

  • Φοινίκη
  • Φοινίκη's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 555
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 3
  • Κάρμα: 16
Ρε συ το ξέρω πως είναι μεταφορά, γιατί όμως να την πεις αν όχι για να μου δώσεις να καταλάβω κάτι. Κι εγώ απλά σου λέω πως δεν με βοήθησε σε τίποτα. Δεν υπάρχει όμως λόγος να το συνεχίσουμε.

Για τις διάφανες αυλαίες όμως δεν μου είπες; πού τις βρίσκω;

Α..Κι αυτοί που φωνάζουν προφανώς θεωρούν πως το κομμάτι δεν είναι ολοκληρωμένο χωρίς την συγκεκριμένη έκφραση... Ίσως να ακούγεται και ωραία... Μπα..<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Φοινίκη, στις: 14/09/2006 21:48
Το καλό σου το καλό μου
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!! 17 έτη 7 μήνες πριν, #7446

  • kostabod
  • kostabod's Avatar
ZEFYRE POIO EIANI TO SITE SOY , GIA NA BROYME TA LIVE TOY UANASH
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!! 17 έτη 7 μήνες πριν, #7498

  • Φοινίκη
  • Φοινίκη's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 555
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 3
  • Κάρμα: 16
Kostabod, κάνε login και στείλε ενα ΠΜ στο Ζέφυρο ή δώσε μια διεύθυνση για να μπορούμε να στο στείλουμε. Μάλλον άδικα περιμένεις να στο γράψει κάποιος εδώ.
Το καλό σου το καλό μου
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: