Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: 3 σε 1-Τι, πώς κλπ!!!

3 σε 1-Τι, πώς κλπ!!! 17 έτη 9 μήνες πριν, #5712

  • Ταμπουρλούκος
  • Ταμπουρλούκος's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 96
  • Κάρμα: 3
Τι γίνεται αγαπημένοι θανασσόπληκτοι με τις τρεις καυτές συναυλίες της εβδομάδας αυτής;Να πω για της Καρίτσας (όπου πριν δυο χρόνια έλαβε χώρα μια συναυλία ελπίζω όχι ανεπανάληπτη-γιατί δεν ήμουν εκεί και λαχταρώ να ζήσω κάτι από το μεγαλείο της φέτος) προς την οποία θα κινήσει κόσμος και κοσμάκης(θέλω να πιστεύω), του Ολύμπου που διαφημίζεται με πανώ επί της εθν.οδού ή για του Λαυρίου που αναμένεται με πόθο που δε μετριέται λογω κυρίως της πολυσυζητημένης, σε πηγαδάκια, κοινής εμφάνισης;Λοιπόν;Πως θα οργανωθεί το κίνημα;ΕΜΠΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ!!
To this day I guess I'll never know,just why they let me go.
But I'll never go dancing no more...till I dance with the dead.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:3 σε 1-Τι, πώς κλπ!!! 17 έτη 9 μήνες πριν, #5714

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Δεν έχω μία ρε φίλε . ¼σο κι αν θέλω να σκάσω μύτη Καρίτσα και Δίον , θα επενδύσω τελικά σε Λαύριο , με απόδοση 1,4 . Βέβαια για Καρίτσα παίζεται ακόμα . Θα σε πάρω τηλ την Τετάρτη
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:3 σε 1-Τι, πώς κλπ!!! 17 έτη 9 μήνες πριν, #5715

  • Alvaro
  • Alvaro's Avatar
Αγαπητοί συγκοιλαδίτες επιστρέφοντας πικραμένος από τα βάθη της Ανατολίας για τη αδυναμία μας να πάρουμε την πρόκριση, αλλά και ταυτόχρονα άτυπη ρεβάνς από τους Τούρκους πειρατές του διαδικτύου που κούρσεψαν δις την αγαπημένη μας koiladatwntempwn στο πρόσφατο παρελθόν, θα ήθελα να κρούσω τον κώδωνα του κινδύνου ενόψει της μετακίνησής μας στην εξωτική Καρίτσα για τη συναυλία της 26ης Ιουλίου. ¼πως πληροφορήθηκα από έγκυρες πηγές την Τετάρτη είναι η γιορτή της Αγίας Παρασκευής που σημαίνει ότι στο γνωστό εκκλησάκι που βρίσκεται περίπου στο μέσο της διαδρομής των Τεμπών θα γίνεται λαϊκό προσκύνημα (στην κυριολεξία) την συγκεκριμένη ημέρα, οπότε από πλευράς κίνησης αναμένεται να γίνεται (επιεικώς) της γνωστής μας φίλης Πόπης που όλοι συνηθίζουμε να επικαλούμαστε σε ανάλογες περιπτώσεις. Γι' αυτό όσοι αποφασίσετε να εκδράμετε προς Καρίτσα δύο επιλογές έχετε. Ή ξεκινάτε κάμποσες ώρες νωρίτερα - έχοντας μαζί σας τα απαραίτητα αξεσουάρ, δηλαδή ταπεράκι με κεφτεδάκια, μπύρες, εφημερίδες, περιοδικά, σταυρόλεξα και αρκετά αποθέματα υπομονής - για να φτάσετε κάποια στιγμή στον Δοχό πριν αρχίσει η συναυλία ή προτιμάτε την εναλλακτική διαδρομή μέσω Αγιάς, Αγιόκαμπου, Βελίκας κτλ. που είναι μεν κατά τι μεγαλύτερη, αλλά ξέρετε ότι δεν θα αντιμετωπίσετε τέτοιες καταστάσεις. Δεν ξέρω, πάντως, αν την ώρα που πολλοί από εμάς αποφασίσουν να διασχίσουν την Κοιλάδα (γύρω στις 8.00 ή λίγο πιο αργά) η κίνηση παραμένει αυξημένη προς την άνοδο, δηλαδή προς Θεσσαλονίκη ή το μεγάλο μποτιλιάρισμα ισχύει μόνο προς την κάθοδο, δηλαδή προς Λάρισα. Θα είμαι σε ανοιχτή γραμμή με φίλο που την Τετάρτη έχει υπηρεσία στα Τέμπη, οπότε θα μπορώ να σας ενημερώσω σχετικά.

Από την πρωτεύουσα του καύσωνα

Με (αναπόφευκτα) θερμούς χαιρετισμούς

Χάρης Alvaro Γεωργούλας

.............................................................................................

Τα μελισσάκια θα γυρνούν
γύρω απ' τις πολυθρόνες
και το νερό το κρύσταλλο
θα ρέει απ' τις οθόνες
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:3 σε 1-Τι, πώς κλπ!!! 17 έτη 9 μήνες πριν, #5728

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Γεια σου ρε Χάρη , άρχοντα του τύπου .

¼σοι πάτε πάρτε και μαγιώ μαζί σας για να μην έχουμε ατυχήματα όπως πρόπερσυ :huh:
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:3 σε 1-Τι, πώς κλπ!!! 17 έτη 9 μήνες πριν, #5731

  • Φοινίκη
  • Φοινίκη's Avatar
Ανεβαίνω αύριο με τραίνο (από Αθήνα) για τη συναυλία στο Δοχό. Θα ξεκινήσω νωρίς, δηλ. πριν το μεσημέρι. Το πότε ακριβώς δεν το ξέρω ακόμα.

Το προσωρινό μου τηλέφωνο στην Ελλάδα είναι 69 770 611 38. ¼ποιος θέλει να συνταξιδέψει ή για να τα πούμε κάπου εκεί πάνω πριν τη συναυλία ειδοποιήσατε.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:3 σε 1-Τι, πώς κλπ!!! 17 έτη 9 μήνες πριν, #5732

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
¸χε κατά νου πως το τελευταίο λεωφορείο από Λάρισα για Καρίτσα είναι στις 5:30 το απόγευμα , όπως μας πληροφόρησε ο Ζέφυρος
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: