Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: 1ο Θεμιστόκλειο Festival - Πειραίας

Re:1ο Θεμιστόκλειο Festival - Πειραίας 12 έτη 5 μήνες πριν, #33852

  • ionas
  • ionas's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • ο ιωνας και το κητος του
  • Καταχωρήσεις: 191
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 6
απο την πλευρα μου το θεμα νομιζω ολοκληρωθηκε, ο δον Κιχωτης μας ρουμπωσε ολους
και πιστευω η θεα Νεμεσις εβαλε το χερακι της εκει προς Κερατσινι μερια.
Να καλωσορισω ξανα τον rebirth στην παρεα μας, ελπιζοντας να τα πουμε δια ζωσης σε μια μελλοντικη μας μαζωξη συνοδεια αριστης ρακης ιδιας παραγωγης.
Ο ελαχιστος εαυτος,ο τρελος χορευτης, η κιβωτος των κινησεων. Φωναζει η θυελλα σαν να'ναι αρχαιο τερας. Ηρθαμε απο μακρια και παω στοιχημα πως δεν θυμασαι απ'οσο ξερω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1ο Θεμιστόκλειο Festival - Πειραίας 12 έτη 5 μήνες πριν, #33853

  • Jimmy The Saint
  • Jimmy The Saint's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 354
  • Κάρμα: 28
don_kihotis έγραψε:
Έχετε την εικόνα του Σαββατιάτικου λάιβ...α ξέχασα...υπήρχαν και οι γραφικοί που πήγαν την Πέμπτη, πήγαν το Σάββατο με βροχή..μοίρασαν κείμενα..σήκωσαν τις λινάτσες..μίλησαν με κόσμο..χαρακτηρίστικαν τυχαίοι..αλήθεια οι μή τυχαίοι που ήταν άγιε?

Δεν καταλαβαίνω τι λες. Σας το έχω πει ξανά ότι το IQ δεν είναι ιδιαίτερα υψηλό..
Αν περιμένεις απάντηση στην ερώτηση σου θα πρέπει να μου το κάνεις πιο λιανά.
Έτσι ντύνω την γυμνή μου κακοήθεια με ξέφτια κλεμμένα από τις γραφές και πιο Άγιος δείχνω κυρίως όταν τον Διάβολο παριστάνω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1ο Θεμιστόκλειο Festival - Πειραίας 12 έτη 5 μήνες πριν, #33854

  • don_kihotis
  • don_kihotis's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 107
  • Κάρμα: 10
Αυτό που θέλω να πώ, χωρίς διάθεση μο
μφής είναι ό,τι αναφέρεσαι στην τυχαιότητα ενός μπλόγκ, χωρίς να εξετάζεις τι υπόβαθρο έχεδι αυτό απο πίσω του...και εξηγούμαι, τα συγκεκριμένα άτομα και όχι μόνο(καθώς πολύς ήταν και ο κόσμος της γειτονιάς που έμεινε εκτός και στήριξε με τον τρόπο του την εκδήλωση), αποφάσισαν μια παρέμβαση, όχι ενάντια σε έναν 'καλιτέχνη', αλλά ενάντια σε κάποιες λογικές, οπότε είναι το λιγότερο άδικο να ονομάζεις τυχαίο ένα μπλόγκ μένοντας εκεί, χωρίς να εξηγείς το σκεπτικό σου... :)
Το αίσθημα της ευτυχίας γίνεται
ανατρεπτικό
όταν είναι συλλογικό
Τελευταία Επεξεργασία: 12 έτη 5 μήνες πριν, από τον/την don_kihotis.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1ο Θεμιστόκλειο Festival - Πειραίας 12 έτη 5 μήνες πριν, #33856

  • Jimmy The Saint
  • Jimmy The Saint's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 354
  • Κάρμα: 28
Δεν έχει κάτι περίπλοκο το σκεπτικό μου, είναι μία προέκταση της διαφήμισης "καθένας στο είδος του και ο λουμίδης στους καφέδες". Απλά και εύκολα, θες να μάθεις τον καιρό; μπαίνεις στο μετεό. Θες να μάθεις για το euro μπαίνεις στο κόντρα. Θες να μάθεις πόσα παίρνει ο Θανάσης; Δεν μπαίνεις στο anarxiko-resalto, δλδ ασχολούνται με πράγματα που δεν ξέρουν. Επίσης αυτό που είπα ήταν ότι όταν ένας δημοσιογράφος, μπλόγκερ, ή όπως θες πες τον δεν με νοιάζει κιόλας, χρησιμοποιεί σαν πηγή πληροφόρησης έναν σεκιουριτά, τη θεωρεί αξιόπιστη πηγή και το δημοσιεύει στο blog του ή την εφημερίδα του, εγώ που τον πιστεύω και συζητάω για το θέμα του και το κάνω τέτοιο ζήτημα τεσπα, είμαι λίγο πιο χαζός από αυτόν. Όσο για τα δικά τους θέματα (τα υπόλοιπα του μπλόγκ δλδ) δεν ξέρω και δεν έχω άποψη.
Έτσι ντύνω την γυμνή μου κακοήθεια με ξέφτια κλεμμένα από τις γραφές και πιο Άγιος δείχνω κυρίως όταν τον Διάβολο παριστάνω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1ο Θεμιστόκλειο Festival - Πειραίας 12 έτη 5 μήνες πριν, #33857

  • rebirth
  • rebirth's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 19
  • Κάρμα: 2
Νομίζω ότι μπορούμε να διατυπώσουμε τις απόψεις μας και χωρίς χαρακτηρισμούς όπως "τυχαίοι", "χαζός" κ.λπ. Δεν είναι απαραίτητο, καθώς κάποιος μπορεί να το πάρει προσωπικά και να χαλάσει το κλίμα της κουβέντας.
Παρεμπιπτόντως, προσωπικά, θεωρώ πιο έγκυρο και αξιόπιστο το "χ" blog μιας "ψ" συλλογικότητας, από το οποιοδήποτε ειδησεογραφικό contra του οργανισμού Λαμπράκη, Μπόμπολα κ.ό.κ. Και αυτό να μην ισχύει όμως, δεν είναι κακό να πληροφορείσαι και να προσπαθείς να διασταυρώνεις πληροφορίες. Δε νομίζω, επίσης, να υπάρχει κανονισμός που να επιτρέπει μόνο τα θετικά - εγκωμιαστικά σχόλια για τον θανάση στο forum. Εννοώντας, εν τέλει, ότι δε θα πάθει κάποιος κάτι αν κάνουμε και μια μη ευχάριστη κουβέντα γύρω από τον Θανάση.
"Δέξου με, δέξου με δένδρο..."
Τελευταία Επεξεργασία: 12 έτη 5 μήνες πριν, από τον/την rebirth.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: