Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Εμφάνιση στο Κηποθέατρο Αλκαζάρ - Λάρισα 28/08/10

Re:Εμφάνιση στο Κηποθέατρο Αλκαζάρ - Λάρισα 28/08/10 13 έτη 8 μήνες πριν, #31223

  • Jimmy The Saint
  • Jimmy The Saint's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 354
  • Κάρμα: 28
Λύκος Κακός έγραψε:
Κοιλαδήτες η συναυλία ήταν οτι πιο όμορφο συναισθηματικά και μουσικά έχω νιώσει μέχρι στιγμής στα 17 μου....Άξιζε το ολονύχτιο περίμενε (μονος) στον σταθμό...χεχεχε...

Βέβαια άμα άκουγα τα
1)Σκουλαρίκι
2)Λύκος Κακός
3)Ramon

Θα ήταν ακόμη πιο καλά...... :)

Ρε συ Κακέ Λύκε καθόσουνα μήπως τρίτη σειρά στο κέντρο περίπου λίγο πιο δίπλα από ένα μλκα που τραβούσε με κάμερα και μια τρελή που έβγαζε συνέχεια φωτογραφίες; :P
Έτσι ντύνω την γυμνή μου κακοήθεια με ξέφτια κλεμμένα από τις γραφές και πιο Άγιος δείχνω κυρίως όταν τον Διάβολο παριστάνω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Εμφάνιση στο Κηποθέατρο Αλκαζάρ - Λάρισα 28/08/10 13 έτη 8 μήνες πριν, #31224

  • navar
  • navar's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 852
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: -36
ρε κακέ λύκε πού ήσουν χθές ; ένα ολόκληρο φόρουμ σε έψαχνε !
σου είχαμε και αυτοκίνητο για επιστροφή και τα πάντα !
Αν ευτυχής ή δυστυχής είμαι δεν εξετάζω.
Πλην ένα πράγμα με χαράν στον νου μου πάντα βάζω --
που στην μεγάλη πρόσθεσι (την πρόσθεσί των που μισώ)
που έχει τόσους...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Εμφάνιση στο Κηποθέατρο Αλκαζάρ - Λάρισα 28/08/10 13 έτη 8 μήνες πριν, #31225

  • TheVrachnoprofiter
  • TheVrachnoprofiter's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 52
  • Κάρμα: -9
+1 στο post του Jimmy the Saint (τον οποίο BTW υπερευχαριστώ για τη φιλοξενία). Ειδικά η ηλεκτρική κιθάρα δεν είχε καμία σχέση με τη συναυλία στο Θέατρο Δάσους, ενώ η Ματούλα έχει ζεσταθεί και έχει δέσει τέλεια με το σχήμα με την απόδοσή της να αγγίζει το τέλειο.

Ο Σαν Μικέλε είναι εξαιρετικό κομμάτι, αλλά θα θέλαμε να ακούσουμε κι άλλα καινούρια... Απορώ γιατί κόπηκαν. Επίσης οι Καλογέροι ήταν, είναι και θα είναι η πιο όμορφη για μένα στιγμή σε συναυλία του Θανάση, με τον Ήμερο Ύπνο και το Σ' αφήνω γεια να πλησιάζουν. Ζω πάντως για τη στιγμή που θα ακούσω Φιλί Αμέθυστο και Παραβολή του Ασώτου και φθονώ τους παλιότερους που πιθανότατα τα έχετε απολαύσει. :angry: :P


ΥΓ: Χάρηκα πολύ που γνώρισα από κοντά όσους ήταν εκεί. Είστε ένα μάτσο Θεούληδες και ανυπομονώ να τα ξαναπούμε. ;)
And then one day you find
ten years have gone behind you.
No-one told you when to run;
you missed the starting gun...
Τελευταία Επεξεργασία: 13 έτη 8 μήνες πριν, από τον/την TheVrachnoprofiter.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Εμφάνιση στο Κηποθέατρο Αλκαζάρ - Λάρισα 28/08/10 13 έτη 8 μήνες πριν, #31227

  • Λύκος Κακός
  • Λύκος Κακός's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 64
  • Κάρμα: 2
Ρε αδερφέ που να ξέρω....Ας μου έλεγες να σου δώσω ένα κινητό η κάτι τέλος πάντων να βρεθούμε....Θα έφτιαχνα ταμπέλα και θα στηνώμουν έξω απο το κηποθέατρο " Κακός Λύκος θέλει μέσω μεταφοράς για Βόλο " ...χαχαχαχα

Άμα είδες έναν γύρω στα 17 ζαλισμένο απο το τσίπουρο και τα τσιγάρα με μωβ μπλούζα έγω ήμουνα... :laugh: τέλος πάντων...:)


edit : Ναι Jimmy The Saint εκεί καθόμουνα στην αρχή αλλά δεν άντεξα..!
Τα μάζεψα και έφυγα πιο πάνω και αριστερά (οπως βλεπει η σκηνή) ..Αλλά και εκεί ήρθαν η Άρτα με τα Γιάννενα και τρωγανε σουβλάκια,συζητούσαν για τον αγωνα της ΑΕΛ και λέγαν ανέκδοτα...πράγμα που με έκανε να προβληματιστώ....Τι δουλειά έχουν αυτοί εκει..? :dry:
Τελευταία Επεξεργασία: 13 έτη 8 μήνες πριν, από τον/την Λύκος Κακός.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Εμφάνιση στο Κηποθέατρο Αλκαζάρ - Λάρισα 28/08/10 13 έτη 8 μήνες πριν, #31233

  • marina g.
  • marina g.'s Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 321
  • Κάρμα: 16
... συζητούσαν για τον αγωνα της ΑΕΛ και λέγαν ανέκδοτα...πράγμα που με έκανε να προβληματιστώ....Τι δουλειά έχουν αυτοί εκει..?

Α φίλε μου, όλα κι όλα...
Η Α Ε Λ κολλάει παντού!!!!
Είναι -πως να το πω...- το κερασάκι στην πάστα, όπως έχει πει κι ένας συντοπίτης μου... :laugh: :silly:
Σοβαρά τώρα, τον τελευταίο χρόνο περίπου στις συναυλίες έχω βαρεθεί να μου φταίνε οι γύρω μου... Όχι πάντα αλλά τις περισσότερες φορές...Τι να πω? 'Η εγώ γέρασα πρόωρα και μου φταίνε όλα ή κάτι άλλο γίνεται τελοσπάντων...
Αν και Λαρισαία έχω επιλέξει να μην δω Σωκράτη και Θανάση μέσα στην πόλη μου.
ΚΑΡΥΤΣΑ ΝΑΙ!
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΝΑΙ! (ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΦΕΤΟΣ, Ε???) :kiss:

Αλλά μέσα όχι.
To pio wraio frouto einai to peponi...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Εμφάνιση στο Κηποθέατρο Αλκαζάρ - Λάρισα 28/08/10 13 έτη 8 μήνες πριν, #31236

  • Φίλιππος
  • Φίλιππος's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 422
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 51
Τώρα τι να την (πρωτο)πεις...Άμα γέρασες εσύ τι να λέμε εμείς? Οι παλαιοί?Τώρα αυτοί που σε φταίνε, αντιλαμβάνομαι ότι ήθελες να τα χώσεις σε μερικούς "γύρω" (στα δικηγορικά όμως για να μην το καταλάβουν)!
Όσο για την ΑΕΛ...μας έπεισες ! Εσύ που είχες τον ερυθρόλευκο δαφνοστεφανωμένο (ότι κι αν σημαίνει αυτό ;) ) για εικονίδιο?
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'όνομα που μου'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: