Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Ντροπή για τα μπουκάλια που έπεσαν στο θ. Πέτρας

Ντροπή για τα μπουκάλια που έπεσαν στο θ. Πέτρας 13 έτη 10 μήνες πριν, #30877

  • Μουρτιάς
  • Μουρτιάς's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 4
  • Κάρμα: 0
Αισθάνομαι την ανάγκη να ζητήσω συγνώμη από το Θανάση για όλους αυτούς τους ανεγκέφαλους που κάποια στιγμή πέταξαν μπουκάλια με νερό προς τη σκηνή και ευτυχώς από καθαρή τύχη ένα από αυτά δεν τον πέτυχε στο πρόσωπο.
Όλοι εμείς οι παλιοί που έχουμε ακούσει το Θανάση σε μικρά θεατράκια και εξοχές αναρωτιόμαστε αν όλος αυτός ο ετερόκλητος κόσμος που βρέθηκε εκεί ήρθε να ακούσει μουσική ή μήπως ο Θανάσης έγινε μόδα και δεν το καταλάβαμε. Διάφορα τσογλάνια που αντιμετωπίζουν τις συναυλίες του Θανάση σα να βρίσκονται στο γήπεδο πρέπει να απομονωθούν. Έχω επίσης άλλο ένα προβληματισμό μήπως έφτασε η ώρα για να ακούμε πλέον το Θανάση να πηγαίνουμε μόνο σε ορισμένα μέρη όπως πέρσι στο Παναγιότικο ή στον Αγ. Λαυρέντιο;
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ντροπή για τα μπουκάλια που έπεσαν στο θ. Πέτρας 13 έτη 10 μήνες πριν, #30880

  • Jimmy The Saint
  • Jimmy The Saint's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 354
  • Κάρμα: 28
Παιδιά συγνώμη αλλά μου έχετε σπάσει τα τέτοια με τα μπουκάλια στο Πέτρας.. Ντάξ έγινε μια μλκία τι να κάνουμε τώρα, κάθε μέρα μπαίνει και ένας και λέει ντροπή, αίσχος, να απομονωθούν, να καταδικαστούν και τα τέτοια μας τα δυο. Πραγματικά έλεος δηλαδή, καθόμαστε και ασχολούμαστε με ένα δύο (δεν ξέρω πόσοι ήταν) που πέταξαν ένα μπουκάλι στην σκηνή και παρατρίχα να πετύχει το Θανάση και τα ίδια και τα ίδια 10 φορές. Ήταν μεθυσμένος, ήταν μλκας, ήταν μαστουρωμένος δεν με ενδιαφέρει τι στο διάολο ήταν, το θέμα είναι ότι έγινε πάει και τέλειωσε. τι να κάνουμε δλδ τώρα? Αν γεμίσουμε όλοι μαζί ένα θρεντ με 300 ποστ που λένε αίσχος, ντροπή και όλα αυτά στο επόμενο λάιβ αυτός που είναι κομμάτια και χορεύει μπροστά, την ώρα που πάει να πετάξει το μπουκάλι θα σκεφτεί το θρεντ και θα πει "΄όχι όχι δεν θα το κάνω γιατί την άλλη μέρα θα λένε πάλι αίσχος"?
Δεν λέω 100% καταδικαστέο αυτό που έκανε/αν, αλλά δεν μπορώ να μπαίνω στην κοιλάδα και να βλέπω κάθε μέρα και ένα άλλο ποστ για τα μπουκάλια στο Πέτρας. Είναι μεγάλες συναυλίες που μαζεύεται κάθε καρυδιάς καρύδι και γίνονται και τέτοια τι να κάνουμε...

Όσο για αυτό που λες φίλε μου αν ο Θανάσης έγινε μόδα, μπορεί να έγινε και μόδα τι να λέει? άμα γίνει μόδα ο Θανάσης δλδ και γεμίζει το ΟΑΚΑ δεν θα μας αρέσει πια και δεν θα πάμε στα λάιβ του? Μακάρι να κάνει πάντα αυτή τη μουσική που κάνει τώρα και να γίνει η μεγαλύτερη μόδα στον κόσμο και να γεμίζει 2 φορές το ΟΑΚΑ σε κάθε εμφάνιση του.
Για τα λάιβ που λες σε μακρινούς προορισμούς με λιγότερο κόσμο, να σου πω ότι έχω πάει Θανάση τέτοια λάιβ που και πάλι είχα δίπλα μου μεθυσμένους που κάναν τα ίδια και χειρότερα, δεν έχει σχέσει το πόσοι μαζεύονται στο λάιβ αλλά το τι είναι αυτοί που μαζεύονται στο λάιβ και στην τελική δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα ούτε για το ποιοι έρχονται, ούτε για το πόσοι έρχονται στα λάιβ.
Αν ο Θανάσης ενοχλείτε από αυτά που γίνονται στα λάιβ του στο χέρι του είναι να τα σταματήσει, να βγει και να πει κάτι ή να αντιδράσει με κάποιο τρόπο τέλος πάντων. Με το να ασχολούμαστε κάθε μέρα με ένα τέτοιο θέμα σαν αυτό δεν κερδίζουμε τίποτα πάντως. Δεν έχω να προτείνω κάποια λύση για το συγκεκριμένο "πρόβλημα", για το πως θα είναι πιο ήσυχα τα λάιβ του Θανάση δηλαδή, πάντως αν κάτσεις στην άκρη ή πιο πίσω σίγουρα θα σε ενοχλούν λιγότερο από το να τους έχεις δίπλα σου. Είναι ωραία να βλέπεις το λάιβ από την κερκίδα ;) και μην τρελαίνεστε με τις βλακείες που γίνονται... πάντα θα γίνονται τι να κάνουμε... δεν είναι στο χέρι μας να το αλλάξουμε.
Έτσι ντύνω την γυμνή μου κακοήθεια με ξέφτια κλεμμένα από τις γραφές και πιο Άγιος δείχνω κυρίως όταν τον Διάβολο παριστάνω...
Τελευταία Επεξεργασία: 13 έτη 10 μήνες πριν, από τον/την Jimmy The Saint.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ντροπή για τα μπουκάλια που έπεσαν στο θ. Πέτρας 13 έτη 10 μήνες πριν, #30881

  • kvazar
  • kvazar's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 23
  • Κάρμα: 2
Σωστόόόόός!!! ;)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ντροπή για τα μπουκάλια που έπεσαν στο θ. Πέτρας 13 έτη 10 μήνες πριν, #30888

  • Μουρτιάς
  • Μουρτιάς's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 4
  • Κάρμα: 0
Έχω να σου απαντήσω ότι εγώ μέχρι σήμερα πήγαινα με τα παιδιά μου στις συναυλίες του Θανάση και αν για σένα είναι όλα Ντάξ για μένα δεν είναι. Κι αυτό γιατί τα μπουκάλια ήταν πολλά άσχετα αν 3-4 από αυτά έπεσαν πάνω στην σκηνή. Όσο για το αν αξίζει να ασχοληθούμε και πόσο με το θέμα αυτό, εσύ είπες τη γνώμη σου κι εγώ τη δική μου και δε σημαίνει ότι επειδή ο Θανάσης δεν διέκοψε τη συναυλία ή δεν είπε τίποτα δεν ενοχλήθηκε. Σχετικά για το αν μπορούμε να κάνουμε κάτι γι αυτό ίσως να έχεις δίκιο αλλά όχι όλοι εμείς που θέλουμε να πηγαίνουμε με τα παιδιά μας να το αφήνουμε και ασχολίαστο.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ντροπή για τα μπουκάλια που έπεσαν στο θ. Πέτρας 13 έτη 10 μήνες πριν, #30889

  • Nautikos
  • Nautikos's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 32
  • Κάρμα: 2
Symfonw apolyta me ton Jimmy the Saint.

Mourtia, eimai apo tous prwtous pou ekrakse th fash me to mpoukali kai oloi katakriname to gegonos, alla mhn pername kai sthn antipera oxth. Sthn telikh mono asxoliasto den perase apo auto to site, alla....ELEOS.
Se ligo tha thimomaste ekoinh thn yperoxh vradia mono gia ta kolompoukala!
Kai alimono twra an ypostirizoume oti epidei epesan 2 mpukalia den mporeis na ksanapas se synaulia tou Thanasi me ta paidia sou, h' oti tha prepei na pairneis ta vouna gia na akouseis ton Thanasi (an mporeis se paradexomai, kai egw poly tha to ithela)

Twra to an enoxlithike o Thanasis, den to kserw oute egw, oute esy, oute kanenas para mono o idios.
Μ' αν κανείς τα μάτια κλείσει μαστιγώστε τον αδέρφια,
μαστιγώστε τον για να 'χει,
να 'χει ορθάνοιχτα τα μάτια
και φλεγόμενες πληγές...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ντροπή για τα μπουκάλια που έπεσαν στο θ. Πέτρας 13 έτη 10 μήνες πριν, #30893

  • Jimmy The Saint
  • Jimmy The Saint's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 354
  • Κάρμα: 28
Δεν έχει καμοία σχέση Μουρτιάς το πόστ μου με σενα.. δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σου, δεν σε ξέρω στο κάτω κάτω. Δεν έγραψα όλα αυτά για σένα αλλά για άλλους 10 που μπήκαν και αναπαρήγαγαν το γεγονός 10 φορές ο καθένας. Καλά κάνεις και λες την γνώμη σου, για αυτό το λόγο έχουμε την κοιλάδα άλλωστε.

Αν ενοχλήθηκε ο Θανάσης έπρεπε με κάποιο τρόπο να το δείξει, όπως εσύ μπήκες εδώ και το έγραψες ας κάνει και αυτός κάτι για αυτό που τον ενόχλησε...
Καλά κάνεις και έρχεσε με τα παιδιά σου στα λάιβ, για αυτό σου είπα και εγώ οτι είναι ωραία να βλέπεις την συναυλία απο την κερκίδα, δεν νομίζω οτι πέταγαν και εκεί μπουκάλια.
Έτσι ντύνω την γυμνή μου κακοήθεια με ξέφτια κλεμμένα από τις γραφές και πιο Άγιος δείχνω κυρίως όταν τον Διάβολο παριστάνω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: