Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews

Re:Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews 13 έτη 11 μήνες πριν, #30649

  • Atman
  • Atman's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Omorfoula mou, o kakos o lykos eimai...
  • Καταχωρήσεις: 2
  • Κάρμα: 0
Επιτέλους έφυγε το ευλογημενο τσιπουρο απο το αιμα μας και ειμαστε σε θεση να σας γραψουμε τις εντυπωσεις μας από το βολιωτικό 'ταγμα' του σακη. (3 ειμαστε :P ). Απιστευτης ομορφιας μερος, υπεροχο! το τσιπουρακι απο συκο στο κεραμιδι τα εσπαγε αν και τα σουτζουκακια του ήταν οντως ηφαιστειο οπως και το λαχανο με σκορδο! σημερα εφυγε η σκορδιλα! :P Στο συναυλιακο μερός θα θελαμε λιγο θαναση παραπανω γιατι εκανε κοιλιες το προγραμμα αλλα σαν πρωτη συναυλια εχει ανεβει πολυ ψηλα και γρηγορα ο πηχης! η ματουλα καλη, εδωσε ενα τονο διαφορετικο στην συναυλια οπως και το εξαιρετικο διδυμο πνευστων! η ολη συναυλια ηταν γεματη απο ηδονικες στιγμες αν εξαιρεσεις το stage diving που παραλιγο δεν ανοιξε η κεφαλα του καθως εσκασε διπλα μας, καθως και τον καλαντα τον οποιο ειχα διπλα στο αυτι μου συνεχεια! η κοπελα του ταγματος θα ελεγε οτι σε καποια φαση τον παραειχε διπλα της! :S ηταν μια απιστευτα χορταστικη εμπειρια που ενω ηθελα να παω θεσσαλονικη ειμαι τοσο γεματος που το σκεφτομαι...

οσο για τα τραγουδια του θαναση στο τελος, οταν επαιξε το τελευταιο κομματι του μαρκου, με συγκινησε τοσο πολυ που εγινα ιεροσυλος και κατακριντε με αλλα ηθελα πολυ να το μοιραστω με καποιους ανθρωπους μου και τραβηξα με την καμερα του 1 λεπτο απο την μαγεια αυτη. κυκλοφορει στο παρακατω λινκ. να ειστε ολοι καλα!



υ.γ ευχαριστουμε για την φιλοξενεια την εκκλησια του προφητη ηλια πανω απο την πλατεια οπου μας αφησε ο αγιος να στησουμε τις σκηνες μας και να πιουμε απο το νερο του. να ναι καλα και οι γειτονες μας, ο αλεκος και τα κοριτσια του καθως και οι συν-τροφοι μας στο κεραμιδι. BTW Rakopotamos rulez! ;)
"Ταγμα" Κοιλαδιτων Βόλου. :)
Allo aderfo den exw..
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews 13 έτη 11 μήνες πριν, #30659

  • 3roumbayat
  • 3roumbayat's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 45
  • Κάρμα: 1
Ορίστε και η Ανταρκτική ( αααααααααααα και στην Ανταρκτική μαζί με την Μαρίκα .... )

Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews 13 έτη 11 μήνες πριν, #30660

  • pizanelo
  • pizanelo's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 185
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 26
Σκιπίωνας έγραψε:


Το θεωρούσα ανήθικο και μόνο που το σκεφτόμουνα, αλλά μόνο έτσι πρέπει να γίνεται από δω και πέρα. Του στυλ : "Θα έρθουμε 50 άτομα. Τί προσφορά μας κάνεις?"[/quote]

Σωστός! B)
....όποιος πονάει και δεν το φανερώνει κάνει το πόνο άρχοντα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews 13 έτη 11 μήνες πριν, #30661

  • pizanelo
  • pizanelo's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 185
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 26
Atman έγραψε:
Επιτέλους έφυγε το ευλογημενο τσιπουρο απο το αιμα μας και ειμαστε σε θεση να σας γραψουμε τις εντυπωσεις μας από το βολιωτικό 'ταγμα' του σακη. (3 ειμαστε :P ). Απιστευτης ομορφιας μερος, υπεροχο! το τσιπουρακι απο συκο στο κεραμιδι τα εσπαγε αν και τα σουτζουκακια του ήταν οντως ηφαιστειο οπως και το λαχανο με σκορδο! σημερα εφυγε η σκορδιλα! :P Στο συναυλιακο μερός θα θελαμε λιγο θαναση παραπανω γιατι εκανε κοιλιες το προγραμμα αλλα σαν πρωτη συναυλια εχει ανεβει πολυ ψηλα και γρηγορα ο πηχης! η ματουλα καλη, εδωσε ενα τονο διαφορετικο στην συναυλια οπως και το εξαιρετικο διδυμο πνευστων! η ολη συναυλια ηταν γεματη απο ηδονικες στιγμες αν εξαιρεσεις το stage diving που παραλιγο δεν ανοιξε η κεφαλα του καθως εσκασε διπλα μας, καθως και τον καλαντα τον οποιο ειχα διπλα στο αυτι μου συνεχεια! η κοπελα του ταγματος θα ελεγε οτι σε καποια φαση τον παραειχε διπλα της! :S ηταν μια απιστευτα χορταστικη εμπειρια που ενω ηθελα να παω θεσσαλονικη ειμαι τοσο γεματος που το σκεφτομαι...

οσο για τα τραγουδια του θαναση στο τελος, οταν επαιξε το τελευταιο κομματι του μαρκου, με συγκινησε τοσο πολυ που εγινα ιεροσυλος και κατακριντε με αλλα ηθελα πολυ να το μοιραστω με καποιους ανθρωπους μου και τραβηξα με την καμερα του 1 λεπτο απο την μαγεια αυτη. κυκλοφορει στο παρακατω λινκ. να ειστε ολοι καλα!



υ.γ ευχαριστουμε για την φιλοξενεια την εκκλησια του προφητη ηλια πανω απο την πλατεια οπου μας αφησε ο αγιος να στησουμε τις σκηνες μας και να πιουμε απο το νερο του. να ναι καλα και οι γειτονες μας, ο αλεκος και τα κοριτσια του καθως και οι συν-τροφοι μας στο κεραμιδι. BTW Rakopotamos rulez! ;)
"Ταγμα" Κοιλαδιτων Βόλου. :)


Σ΄ ευχαριστώ για το βιντεάκι φίλε. Φαίνεται λίγο το κεφάλι μου. :unsure: Ειλικρινά στενοχωριέμαι για τον Κάλαντα. Από πέρυσι σ΄ εκείνο το αξέχαστο Στόμιο περνάμε περίφημα. Είστε καλά παιδιά κι ας μην αμαυρωθεί η γνωριμία μας από αυτό. ΣΥΓΓΝΩΜΗ :unsure:
....όποιος πονάει και δεν το φανερώνει κάνει το πόνο άρχοντα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews 13 έτη 11 μήνες πριν, #30663

  • Φίλιππος
  • Φίλιππος's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 422
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 51
Γιοβάν Τσαούς ρε κακούργοι :P !
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο και τ'όνομα που μου'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews 13 έτη 11 μήνες πριν, #30664

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
pizanelo έγραψε:
Atman έγραψε:
Επιτέλους έφυγε το ευλογημενο τσιπουρο απο το αιμα μας και ειμαστε σε θεση να σας γραψουμε τις εντυπωσεις μας από το βολιωτικό 'ταγμα' του σακη. (3 ειμαστε :P ). Απιστευτης ομορφιας μερος, υπεροχο! το τσιπουρακι απο συκο στο κεραμιδι τα εσπαγε αν και τα σουτζουκακια του ήταν οντως ηφαιστειο οπως και το λαχανο με σκορδο! σημερα εφυγε η σκορδιλα! :P Στο συναυλιακο μερός θα θελαμε λιγο θαναση παραπανω γιατι εκανε κοιλιες το προγραμμα αλλα σαν πρωτη συναυλια εχει ανεβει πολυ ψηλα και γρηγορα ο πηχης! η ματουλα καλη, εδωσε ενα τονο διαφορετικο στην συναυλια οπως και το εξαιρετικο διδυμο πνευστων! η ολη συναυλια ηταν γεματη απο ηδονικες στιγμες αν εξαιρεσεις το stage diving που παραλιγο δεν ανοιξε η κεφαλα του καθως εσκασε διπλα μας, καθως και τον καλαντα τον οποιο ειχα διπλα στο αυτι μου συνεχεια! η κοπελα του ταγματος θα ελεγε οτι σε καποια φαση τον παραειχε διπλα της! :S ηταν μια απιστευτα χορταστικη εμπειρια που ενω ηθελα να παω θεσσαλονικη ειμαι τοσο γεματος που το σκεφτομαι...

οσο για τα τραγουδια του θαναση στο τελος, οταν επαιξε το τελευταιο κομματι του μαρκου, με συγκινησε τοσο πολυ που εγινα ιεροσυλος και κατακριντε με αλλα ηθελα πολυ να το μοιραστω με καποιους ανθρωπους μου και τραβηξα με την καμερα του 1 λεπτο απο την μαγεια αυτη. κυκλοφορει στο παρακατω λινκ. να ειστε ολοι καλα!



υ.γ ευχαριστουμε για την φιλοξενεια την εκκλησια του προφητη ηλια πανω απο την πλατεια οπου μας αφησε ο αγιος να στησουμε τις σκηνες μας και να πιουμε απο το νερο του. να ναι καλα και οι γειτονες μας, ο αλεκος και τα κοριτσια του καθως και οι συν-τροφοι μας στο κεραμιδι. BTW Rakopotamos rulez! ;)
"Ταγμα" Κοιλαδιτων Βόλου. :)


Σ΄ ευχαριστώ για το βιντεάκι φίλε. Φαίνεται λίγο το κεφάλι μου. :unsure: Ειλικρινά στενοχωριέμαι για τον Κάλαντα. Από πέρυσι σ΄ εκείνο το αξέχαστο Στόμιο περνάμε περίφημα. Είστε καλά παιδιά κι ας μην αμαυρωθεί η γνωριμία μας από αυτό. ΣΥΓΓΝΩΜΗ :unsure:

Στάματα να απολογείσαι βρε αδερφέ. Μια μεγάλη παρέα είμαστε, με τα υπέρ και τα κατά μας
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: