Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews

Re:Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews 13 έτη 11 μήνες πριν, #30641

  • pizanelo
  • pizanelo's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 185
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 26
o Σκιπίωνας έγραψε:

Φίλε, μάλλον με παρεξήγησες. Εννοούσα ότι απλά θα μπορούσε να ήταν 2 κλικ πιο διακριτικός. Δεν έγραψα τίποτα με κακία. No hard feelings, ειλικρινά. Και προσυπογράφω για το Κεραμίδι. Και έχω και άλλα να πω, αλλά θα σας τα πω από κοντά.


Δε σε παρεξήγησα απλά και στα δύο αρνητικά που έγραψες θεώρησα ότι έπρεπε να πάρω θέση γιατί και στα δύο ήμουνα μέσα. Δέχομαι ότι είναι σπαστικά κάποια γεγονότα αλλά με τέτοια μαγεία συγχώρα τη παρέα.Πέρυσι στο Κάστρο Πλαταμώνα ήτανε ο "Μοσχαροκεφαλής". Κάποιοι θα τον θυμούνται. No hard feelings. Και γώ σε συμπαθώ φίλε! :)
....όποιος πονάει και δεν το φανερώνει κάνει το πόνο άρχοντα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews 13 έτη 11 μήνες πριν, #30643

  • pizanelo
  • pizanelo's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 185
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 26
Jimmy The Saint έγραψε:

Νικόλα καλά ήταν ρε, γαμάτα ήταν, αλλά αυτή στο τέλος μου την έχει δώσει τόσο στα νεύρα που ήθελα να την σκοτώσω, της είπα 3 φορές να φέρει το λογαριασμό + 2 ο Γιαλαμάς και αυτή στο τέτοιο της, έλεος.


Εμένα αυτό που μου τη έδωσε είναι ότι έχω πάει τόσες φορές μας ξέρει και τους γραβατωμένους μέσα περιποιόταν. Κέρνα ρε "Κεραμιδού" κάτι δε θα χάσεις. Τι μας βαράς στ' αυτιά, στο Χίλτον είμαστε? :S
....όποιος πονάει και δεν το φανερώνει κάνει το πόνο άρχοντα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews 13 έτη 11 μήνες πριν, #30644

  • hatzi_88
  • hatzi_88's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 629
  • Κάρμα: 11
Μόνο σε μένα πρέπει να άρεσε η εκτέλεση του Νυχτεριού απο τον Χανιώτη. Γενικά έδινε πολύ πόνο ο τύπος. Ο Αμανές στην Αγρύπνια ήταν κόκαλο. Και πόσο χάρηκα που άκουσα εκείνο το κομμάτι με τον ουρανό που σκαρώνει ζωγραφιές, απο το 2006 νομίζω είχα να το ακούσω.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews 13 έτη 11 μήνες πριν, #30645

  • feirouge
  • feirouge's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 60
  • Κάρμα: 7
και σε μένα άρεσε! μάλλον πρέπει να πάμε σε κανα γιατρό να κοιταχτούμε...τέτοια διασταση απόψεων! :laugh:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews 13 έτη 11 μήνες πριν, #30647

  • κρυστάλλινος αρουραίος
  • κρυστάλλινος αρουραίος's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • "βασιλικό χαϊδεύει με το 'να χέρι της"
  • Καταχωρήσεις: 1768
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 9
  • Κάρμα: 59
Θεός ο Χανιώτης, τι να λέμε!Δε το συζητώ για την Αγρύπνια,η τρίχα κάγκελο! :ohmy:
Όσο για το νυχτέρι και μενα μου άρεσε, αλλά θα το προτιμούσα απο Θανάση.(Η ενορχήστρωση δε θύμιζε λίγο την διασκευή των ΝοΕ?).
Πάνω απο όλα άμως γούσταρα περισσοτέρο το "Μοίρα κρυφή", που ήταν κι απο τις πιο δυνατές στιγμές του λάιβ.Και μεγάλη έκπληξη φυσικά!Ε Μαρίνα Τζ.? B)
"...κι εμένα, που ξαγρύπνησα, με πιάνει η ανησυχία,
αν είναι οι αναμνήσεις μου ψεύτικες ή σωστές..."
Τελευταία Επεξεργασία: 13 έτη 11 μήνες πριν, από τον/την κρυστάλλινος αρουραίος.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μεταξοχώρι - 24/05/10 : Reviews 13 έτη 11 μήνες πριν, #30648

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
pizanelo έγραψε:
Jimmy The Saint έγραψε:

Νικόλα καλά ήταν ρε, γαμάτα ήταν, αλλά αυτή στο τέλος μου την έχει δώσει τόσο στα νεύρα που ήθελα να την σκοτώσω, της είπα 3 φορές να φέρει το λογαριασμό + 2 ο Γιαλαμάς και αυτή στο τέτοιο της, έλεος.


Εμένα αυτό που μου τη έδωσε είναι ότι έχω πάει τόσες φορές μας ξέρει και τους γραβατωμένους μέσα περιποιόταν. Κέρνα ρε "Κεραμιδού" κάτι δε θα χάσεις. Τι μας βαράς στ' αυτιά, στο Χίλτον είμαστε? :S

Το θεωρούσα ανήθικο και μόνο που το σκεφτόμουνα, αλλά μόνο έτσι πρέπει να γίνεται από δω και πέρα. Του στυλ : "Θα έρθουμε 50 άτομα. Τί προσφορά μας κάνεις?"
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: