Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Θανάσης και Διονύσης: Εντυπώσεις

Re:Εντυπώσεις από 26/1 16 έτη 3 μήνες πριν, #22700

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Σκιπίωνας έγραψε:
MeLiTzaNio έγραψε:
asxetos13 έγραψε:
ΥΓ.. Ο Μιχάλης Ασλάνης?

ναι έχει επιμεληθεί προσωπικά τα κουστούμια του Θανάση και εις ανταπόδωση του γράψανε τραγούδι :P :P


Η κουμπαριά τα σπάει ....... δεν συμφωνάτε αγαπητοί συναυλιαστές ??? :laugh:


μπουμπού, μπουμπού, μπουμπού !!!!!!!!!
:)


κινήσου ανάλαφρα κορίτσι μουυυυυ!


μπουμπού, μπουμπού, μπουμπού !!!!!!!!! χαμηλοκώλααααα!!!!!!!
:)[/quote]
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Εντυπώσεις από 26/1 16 έτη 3 μήνες πριν, #22701

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
MeLiTzaNio έγραψε:
Σκιπίωνας έγραψε:
MeLiTzaNio έγραψε:
asxetos13 έγραψε:
ΥΓ.. Ο Μιχάλης Ασλάνης?

ναι έχει επιμεληθεί προσωπικά τα κουστούμια του Θανάση και εις ανταπόδωση του γράψανε τραγούδι :P :P


Η κουμπαριά τα σπάει ....... δεν συμφωνάτε αγαπητοί συναυλιαστές ??? :laugh:


μπουμπού, μπουμπού, μπουμπού !!!!!!!!!
:)


κινήσου ανάλαφρα κορίτσι μουυυυυ!


μπουμπού, μπουμπού, μπουμπού !!!!!!!!! χαμηλοκώλααααα!!!!!!!
:)
[/quote]



Ανάμεσα απ' τα ακίιινητα αυτοκίνητααααααααα! Να φτάααασω στην Ανάσταση, Μπουμπού που έχεις σημάνειιιι!
[/quote] :)<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Σκιπίωνας, στις: 28/01/2008 22:41
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Εντυπώσεις από 26/1 16 έτη 3 μήνες πριν, #22714

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
¸χοντας πάει στο Πόλις την Πέμπτη στη δημοσιογραφική πρεμιέρα και το Σάββατο στη δεύτερη μέρα εμφανίσεων, αναρωτιέμαι ποιος ο λόγος που έλαβε χώρα η πρώτη!! ¼ποιος δημοσιογράφος θέλει να γράψει για το συγκεκριμένο πρόγραμμα πρέπει να το παρακολουθήσει υπό Κ.Σ. και όχι σε υπό τις συνθήκες της Πέμπτης όπου εμένα προσωπικά δε μου έβγαλε κανένα συναίσθημα!
Αντίθετα με το Σάββατο! ¼που κατενθουσιάστηκα!
Επειδή έχουν ήδη γραφτεί πάρα πολλά δε θα φλυαρήσω και εγώ!

¸χω όμως να πω ότι το πρόγραμμα μου άρεσε πάρα πολύ! Το σερί των καινούριων τραγουδιών (καινούρια, λέμε τώρα) δε μου φάνηκε βαρετό όπως την Πέμπτη! Αντίθετα τα άκουσα με πάρα πολύ ενδιαφέρον! Μοναδική στιγμή που με χάλασε πάρα πολύ ήταν τα Ορυχεία από το Σαββόπουλο. Δε μου άρεσε καθόλου που το τραγούδησε ο Σαββόπουλος ούτε γενικότερα η νέα βερσιόν! Ίσως επείδή είναι από τα αγαπημένα μου τραγούδια της Βροχής και επειδή καλώς ή κακώς το θεωρούσα πολύ προσωπικό τραγούδι του Θανάση για να «αφήσει» το Σαββόπουλο να το πει.

Το μαγαζί αν και τεράστιο είναι καταπληκτικό το γεγονός ότι έχει χώρους για τους όρθιους έστω και αν οι μισοί είναι καταδικασμένοι να βλέπουν πλάτες... Από το στριμώχνονται γύρω από τα τραπέζια, να ενοχλούν τους σερβιτόρους και να κάθονται στην τέρμα άκρη του μαγαζιού το θεωρώ πολύ καλύτερο. Πολύ ωραίες ήταν επίσης και οι ζωγραφιές στους τοίχους. Πιστεύω ότι βοηθούσαν πολύ στην όμορφη ατμόσφαιρα του μαγαζιού. Το μόνο απαράδεκτο ήταν η ατέλειωτη αναμονή στην ατέλειωτη ουρά απʼ έξω είτε είχες τραπέζι είτε όχι! Ελπίζω να φτιάξει αυτό το πράγμα γιατί είναι πραγματικά απαράδεκτο να έχουν τον κόσμο τόση ώρα μες τη μέση σχεδόν του δρόμου και στο κρύο για να πάει μετά να τους σκάσει τα ωραία του λεφτάκια!

Κατά τʼ άλλα, οι μουσικοί όλοι τους υπέροχοι, φαίνονται να γουστάρουν πάρα πολύ και κατά τη γνώμη μου η όποια παραφωνία θα φτιάξει στις επόμενες παραστάσεις! Μας το δήλωσαν και οι ίδιοι άλλωστε! Θα συμφωνήσω με το noa όσον αφορά στον Κιουρτσόγλου! Πάρτε του το μικρόφωνο! Ας σταματήσει να κάνει τα φωνητικά στον Τειρεσία! Είδικα άμα έχεις κατασυνηθίσει τη Μάρθα παθαίνεις ένα σοκ!

Επίσης τα σπάει ο Θανάσης όταν λέει την Παράγκα! Μου αρέσει πάρα πολύ!

Φλυάρησα τελικά! Σόρυ!
Επειδή σίγουρα θα μου έρθουν κι άλλα, θα επανέλθω!<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Anel, στις: 28/01/2008 15:37
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Εντυπώσεις από 26/1 16 έτη 3 μήνες πριν, #22717

  • Ζαχαρω
  • Ζαχαρω's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 26
  • Κάρμα: 0
ΤΑ ΟΡΥΧΕΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ!!!!!
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ :mad:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Εντυπώσεις από 26/1 16 έτη 3 μήνες πριν, #22721

  • jamesmc
  • jamesmc's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 15
  • Κάρμα: 1
ναι τα ορυχεια ας γυρισουν στο θαναση. και μενα με χαλασε και το γραψα οταν ακουσα οτι το λεει ο σαββοπολυος αλλα τελικα δεν πολυχαλασε και τοσο οταν το ακουσα απο το σαββοπουλο το σαββατο.

αυτο που ομως με χαλασε ειναι οτι γυρισε ο θανασης σε κεινο τον μαζεμενο θαναση του παλιου καιρου. παλι ψιλοκομπλαρισμενος βγηκε.πολλα χρονια ειχα να τον δω ετσι.

το αλλο που με χαλασε ηταν οι εντασεις. η φωνη του θαναση λιγο κατω απο το μισο της εντασης της φωνης του νιονιου.
(σημ1. ειχα παρα πολυ καλη θεση. ακριβως μπροστα στο νιονιο στα τραπεζια ακριβως πισω απο τους καναπεδες)
(σημ2. ειμαι ηχοληπτης.)

κατα τ'αλλα ομως ολα ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΑ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΟΝΙΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ.

και τελος παντων αν ειναι ακριβο το ποτο παρτε και λιγο τσιπουρακι σε καμια τσεπη.

και πραγματικα ηταν καλη εκπληξη οι \"ορθιοι\", καθιστοι σε μαξιλαρες πρωτες μουρες πιστα. εκει να δεις κλαμα που πιασαμε τραπεζι πρωτη φορα στη ζωη μας... τι ς επομενες θα ξερουμε.

αντε καλη φαση ειναι τελικα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Εντυπώσεις από 26/1 16 έτη 3 μήνες πριν, #22722

  • Prigipesa
  • Prigipesa's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 303
  • Κάρμα: 0
jamesmc έγραψε:
και πραγματικα ηταν καλη εκπληξη οι \"ορθιοι\", καθιστοι σε μαξιλαρες πρωτες μουρες πιστα. εκει να δεις κλαμα που πιασαμε τραπεζι πρωτη φορα στη ζωη μας... τι ς επομενες θα ξερουμε.

αντε καλη φαση ειναι τελικα

Κάτι μου λέει ότι θα περιμένουμε από νωρίς για να μπούμε να πιάσουμε θέση στα μαξιλάρια :laugh: :laugh:

Χαμός!!!!
Να βρω και εσάς αδέρφια μου, που χετε ξεθυμάνει, το φόβο και την ομορφιά να βάλουμε μαζί.
Να πλύνουμε με το κρασί τα νυσταγμένα μάτια κι ύστερα να σαλπάρουμε στη...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: