Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Απαγορεύση Φωτογραφιών

Απαγορεύση Φωτογραφιών 17 έτη 6 μήνες πριν, #14236

  • Hoyas
  • Hoyas's Avatar
Το Σάββατο στις 03.3 στο Principal και ενώ είχαμε φτάσει στο τσακίρ-κέφι με τον Θανασάκη, έρχεται ένας φουσκωτός τύπος και μου δηλώνει ότι ο Θανάσης και οι λοιποί καλλιτέχνες απαγορεύουν την φωτογράφηση και ώς εκ τούτου πρέπει να σταματήσουμε να φωτογραφίζουμε και να βιντεοσκοπούμε.Αμέσως προέβαλα την διαφωνία μου και του είπα ότι ο Θανασάκης πάμπολλες φορές έχει κάνει γνωστό ότι δεν τον ενοχλέι ούτε καν η αντιγραφή της μουσικής του, πόσο μάλλον οι φωτογραφίες, αρκεί να μην γίνεται με στόχο οικονομικά οφέλη. Δέν κάνω λάθος ε;¸χει πει κάτι τέτοιο;
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re: Απαγορεύση Φωτογραφιών 17 έτη 6 μήνες πριν, #14237

Μαλλον τακτικη μαγαζιου μυριζει...

Τα παιδια εχουν αποδηξει οτι δεν εχουν προβλημα πολλες φορες...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re: Απαγορεύση Φωτογραφιών 17 έτη 6 μήνες πριν, #14239

  • Hoyas
  • Hoyas's Avatar
Προτείνω λοιπόν στον Θανάση στις ερχόμενες 2 συναυλίες στην Θεσσαλονίκη και γιατί όχι και στις άλλες πόλεις που θα επισκεφτεί να λέει στην αρχή κάθε βραδιάς ότι επιτρέπεται κάθε χρήση αποθηκευτικού μέσου είτε βίντεο είτε φωτόγραφιών κ μάλιστα να προειδοποιεί ότι κάθε σύσταση για το αντίθετο δεν θα προέρχεται απ αυτόν και την μπάντα του.Κανένα δικαίωμα δεν έχει κανένα μαγαζί να διαχειρίζεται την μουσική και την εικόνα κανενός.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re: Απαγορεύση Φωτογραφιών 17 έτη 6 μήνες πριν, #14243

  • Ντάντη
  • Ντάντη's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 299
  • Κάρμα: 0
..ποια απαγόρευση φωτογραφιών....εμάς μας απαγόρευσαν να στεκόμαστε όρθιοι δίπλα στους καθιστούς!!! γιατί τους ενοχλούμε...απαράδεκτο
:(
'Ακου, βλέπε, σώπα.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re: Απαγορεύση Φωτογραφιών 17 έτη 6 μήνες πριν, #14244

  • lab_mice
  • lab_mice's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 259
  • Κάρμα: 0
Στο ίδιο μαγαζί (Principal) το 1ο ΣΚ που έπαιζε ο Θανάσης με την μπάντα του, όταν μπήκαμε στην είσοδο και πληρώσαμε είσοδο (είχαμε κλείσει τραπέζι) είχα την μηχανή μέσα σε ένα τσαντάκι (που έκανε μπαμ ότι ήταν θήκη φωτογραφικής μηχανής). Και το κρατούσα στα χέρια. Και με βλέπει ένας φουσκωτός που ήταν εκεί στην είσοδο και μου λέει: \"Αδερφέ απαγορεύονται οι φωτογραφίες... Καλό θα ήταν να την αφήσεις στο αμάξι\". Ε και του λέω \"δεν θα βγάλω φωτογραφίες\". Και απαντάει \"καλά.... Αδερφέ πάντως αν σε πιάσω να βγάζεις φωτογραφίες θα σε βγάλω έξω\" Ε και του είπα \"...έγινε\". Εκτός από μένα που τα πήρα, τα πήρε και η \"meruko\" και η \"Σωσώ\" που είμασταν μαζί.

Τελικά και φωτογραφίες έβγαλα (μετά από λίγη ώρα και αφού έβλεπα και άλλους να βγάζουν) και video τράβηξα. Θα τα ανεβάσω σύντομα (ελπίζω πριν τελειώσει η άδεια που έχω ...μιας και δεν έχω pc και Internet στο σπίτι....)

Η συμπεριφορά του πάντως ήταν απαράδεκτη.
Αχ αυτό το forum...
Αχ αυτό το forum!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re: Απαγορεύση Φωτογραφιών 17 έτη 6 μήνες πριν, #14248

  • xalastras
  • xalastras's Avatar
K emas mas apagorefsan to video k afissa tin cam sta skalia k evala ta mpoufan apo panw opote sinexisa tin magnitoskopisi. alla mas evrise o fouskotos t magaziou k ta pira.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: