Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Θανάσης στη Θεσσαλονίκη..

Re:Θανάσης στη Θεσσαλονίκη.. 17 έτη 6 μήνες πριν, #14334

  • neraidoskonh
  • neraidoskonh's Avatar
thanx thanx myrdel!!! :) ...as elpisoume na vrethei kapoios pou na to xei na m t stl!!.....opoios to xei as kanei to kopo na m t steilei tha xarw polu!!! :laugh: ta xanaleme..
xxx neraidoskonh
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης στη Θεσσαλονίκη.. 17 έτη 6 μήνες πριν, #14384

  • nicolasgiann21
  • nicolasgiann21's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 331
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 34
Το σκουλαρικι το ειπε το 2ο Σαββατο(3/3)
Άραγε υπήρξαμε ποτέ;Στα όνειρα μας...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης στη Θεσσαλονίκη.. 17 έτη 6 μήνες πριν, #14402

  • argiris
  • argiris's Avatar
rapidshare.com/files/20037550/MOV00004.3gp
o diafanos apo to thanasi to savato 3/3.den einai se kali piotita, lipsi apo kinito se morfi 3gp!
pados sxetika me ti sinaulia paratirisa oti ipirxan arketes psiloasxetes parees me to thanasi pou borei na min kseran kai kanena tragoudi tou.akoustikan kouvedes tou tipou varetos faltsos kai kati teties ma......es.den ipirxe o palmos pou iparxei se alles siaulies pu ton exo dei.telos padon emena mou arese poli 3.45 peksan to savato se ena xortastiko programma me kales enalages tragoudion.fisiko na min ta paiksoun ola
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης στη Θεσσαλονίκη.. 17 έτη 6 μήνες πριν, #14407

  • marina_m
  • marina_m's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Χίλια κεφάλια πέφτουνε, όταν εσύ δειλιάζεις...
  • Καταχωρήσεις: 98
  • Κάρμα: 0
Καλημέρα σας :rolleyes:
Σε λίγο θ`ανεβάσω το σκουλαρίκι σε βίντεο,αν τα καταφέρω :blink:
Χίλια κεφάλια πέφτουνε, όταν εσύ δειλιάζεις...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης στη Θεσσαλονίκη.. 17 έτη 6 μήνες πριν, #14410

  • marina_m
  • marina_m's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Χίλια κεφάλια πέφτουνε, όταν εσύ δειλιάζεις...
  • Καταχωρήσεις: 98
  • Κάρμα: 0
Δεν τα κατάφερα :( :( :( :mad: :mad:
Περίμενα 1 ώρα κ ένα τέταρτο το έκανε upload αλλά δεν ξέρω τι έγινε κ δεν τα κατάφερα :mad: :mad:
Συγνώμη :(
Χίλια κεφάλια πέφτουνε, όταν εσύ δειλιάζεις...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης στη Θεσσαλονίκη.. 17 έτη 6 μήνες πριν, #14580

  • Γεωργία
  • Γεωργία's Avatar
Μετά από πολλά βάσανα κατάφερα και πήγα το τελευταίο Σάββατο στο Principal.Μόνη.Γινόταν ένας ψιλοχαμός.Εγώ για να πω την αλήθεια σοκαρίστηκα.Αυτό το πράγμα δεν το είχα βιώσει άλλη φορά.Εντάξει είναι πολύ καλό ότι έχει μάθει ο κόσμος τον Θανάση αλλά από την άλλη όσο καλά κι αν πέρασα, όσο κέφι κι αν είχε ο Θ.Π. και ας είπε και Σκουλαρικάκι και Ματζιφτάρι κ.λ.π. δεν είμαι ικανοποιημένη, δεν μπορώ να βρω τη μαγεία του ξανά...χάνεται στους τεράστιους χώρους και την οχλοβοή.Στο τέλος το κατάλαβε κι αυτός και για να σώσει ότι απέμεινε απλά δεν είπε τίποτα και απλά έφυγε από την σκηνή.
Πάντως γέλασα, άκουσα λίγα-ελάχιστα από αυτά που θα ήθελα ,κάποιος ξ..ρασε δίπλα μου ο οποίος επί μία ώρα φώναζε Ανδρομέδα, Ανδρομέδα και όταν την είπε ήταν ήδη \"πτώμα\" και το έσερναν και αναρωτιόμουν γιατί να πει αυτό το τραγούδι, για ποιούς...και γιατί βγάζει από το πρόγραμμά του τόσα μαγικά και κάνει το χατίρι σε κάτι ξενέρωτους που δεν ξέρουν τίποτα άλλο από την Ανδρομέδα.Γιατί δεν κάνει και το χατίρι το σιωπηρό χατίρι στους ανθρώπους που το στήριξαν 14 χρόνια παρά μόνο έφτασε στο σημείο να ευχαριστεί τον Στεφανίδη για τον υπέροχο χώρο...
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ, ΑΚΟΥΣΑ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.
Η πλάκα η μεγάλη ήταν που κάποιος νεαρός (30άρης) που γνώρισα γιατί άφηνα το ποτήρι μου στο τραπέζι του και τον ενοχλούσα συνέχεια, γύρισε και μου είπε:\"ξέρεις ο Θ.Π. έχει γίνει γνωστός για την ιδιαίτερη φωνή του\" κι εγώ το καημένο γούρλωσα τα μάτια μου και έμεινα άααφωνη...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: