Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Θανάσης στη Θεσσαλονίκη..

Re:Θανάσης στη Θεσσαλονίκη.. 17 έτη 6 μήνες πριν, #13958

  • marur
  • marur's Avatar
Άντε, πείτε, πείτε για χθες, να μάθουμε κι εμείς οι \"πρωτευουσιάνοι\"(πλάκα κάνω). να ζουλέψουμε...! ;)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης στη Θεσσαλονίκη.. 17 έτη 6 μήνες πριν, #13997

  • mitsman
  • mitsman's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 410
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: -23
Η συναυλία που έλαβε χώρα τη νύχτα του Σαβάτου της 25ης Φευρουαρίου ήταν ζεστή-για να μη πω ανεπανάληπτη, απολαυστική και τα σχετικά-πολύ ζεστή!Τόσο ζεστή που πήραν φωτιά τα μάτια μου!!!

Βεβαίως όλοι ήταν πολύ ορεξάτοι και πρωτίστως ο Θανάσης που μίλησε (λίγο) παρα πάνω από το σύνηθες..

Θα μου μείνει-σίγουρα όλη η συναλία-αλλα περισσοτερο:

1)Η παρουσίαση της μπαντας από τη Μάρθα με αθιγγανικαλήτικη προφορά
2)Ή εκτέλεση των \"Γριών\" και απρόσμενη κραυγή της Μάρθας στο τέλος
3)ο Μπαντούκ!..και η ερμηνεία της Μάρθας στο 360χλμ.
4)το όλο κλίμα, με χαμηλό φωτισμό και πολυ κόσμο στη πλειοψηφία Θανασικό που τραγουδούσε καθ'όλη τη συναυλία...στην Ανδρομέδα μαλιστά ο κόσμος αυτός σηκώθηκε για να χορέψει!Α!και η Μάρθα!

Πολύ χειροκρότημα, πολύ κέφι ,πολύ ωραία ήτανε!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης στη Θεσσαλονίκη.. 17 έτη 6 μήνες πριν, #14008

  • xalastras
  • xalastras's Avatar
Emeis pantws dn perimename tin andromeda gia na xorepsoume;p Yparxoun videos guys k se poly kali analisi ;)

En tw metaksy piga k tin paraskevi k to savvato k ofilw na omologisw oti tin paraskevi to koino itan poly pio zesto apoti to savvato.. alla to savvato i mpanta itan poly pio zesti apoti tin paraskevi;P kati tetoio tespa ! !<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: xalastras, στις: 25/02/2007 23:36
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης στη Θεσσαλονίκη.. 17 έτη 6 μήνες πριν, #14009

Απ' οτι ακουγετε περασατε πολυ καλα... :laugh:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης στη Θεσσαλονίκη.. 17 έτη 6 μήνες πριν, #14078

  • user75
  • user75's Avatar
Ondws i emfanisi tou Savatou itane to kati allo ! Mas peksane kai ti Prigipesa etsi gia parenthesi :) Defteri fora se afthn tous thn periodia pou tous vlepw kai itane eksisou kaloi kai stis 2 ! Mporei na ksanapaw to Martio pali :)

P.S Toylaxiston sth emfaniseis sth Salonika perimena na mas kanonoune kamia ekpliksi kai na mas kai o Malamas 1-2 tragoudakia alla tzifos :(
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης στη Θεσσαλονίκη.. 17 έτη 6 μήνες πριν, #14125

  • zekia
  • zekia's Avatar
Επειδή θέλω να πάω το σάββατο, πιστεύετε πως είναι καλύτερα να κλείσω τραπέζι? Διαφορετικά υπάρχουν καλά σημεία για να σταθεί κάποιος?
Γιατί δε μου έχει αρέσει καθόλου όλη αυτή η ιστορία με τα τραπέζια, αλλιώς συνηθίσαμε, πως να μείνεις κολλημένος σε μια καρέκλα την ώρα που ο Θανάσης είναι στη σκηνή?
Επιπλέον είναι πολλά τα 30 ευρώ και τρεις ώρες δε μπορείς να μείνεις με ένα ποτό...
Νομίζω πως το principal το βρήκε το νόημα για το κοινό του Θανάση και δρα αναλόγως βάζοντας τις εμφανίσεις σε τέτοια αίθουσα αντι για συναυλιακό χώρο... και με ενοχλεί...
αλλα τι να κάνω Θανασάκη μου που έχω τόσους μήνες να σε δω!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: