Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Περί log out

Re:Περί log out 18 έτη 3 μήνες πριν, #531

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
zirico3 έγραψε:
Και κατι αλλο που παρατηρισα ειναι οτι οταν κανεις υποβολη ενα μηνυμα βγενει η σελιδα που σου λεει οτι θα σε μεταφερει στο μηνυμα,ενω στην ουσια σε μεταφερει στην κεντρικη σελιδα του φορουμ!Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: zirico3, στις: 30/11/2005 17:54

¼χι ρε συ, στο μήνυμα σου σε πάει<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Μαρίνα Φραγκίσκου, στις: 30/11/2005 19:38
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Περί log out 18 έτη 3 μήνες πριν, #557

  • zirico3
  • zirico3's Avatar
Ε τοτε εχω εγω καποιο προβλημα γιατι εμενα με βγαζει στην κεντρικη σελιδα του φορουμ!

υγ : και τωρα που απαντησα, στη κεντρικη σελιδα του φορουμ με πηγε (οχι την Home page του site ,μην μπερδευτεις)

Δεν ειναι δα και κανενα κακο,απλα το ανεφερα γιατι νομιζα οτι ηταν προβλημα ολων και οχι μονο δικο μου!<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: zirico3, στις: 01/12/2005 14:16
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Περί log out 18 έτη 3 μήνες πριν, #558

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
zirico3 έγραψε:
Ε τοτε εχω εγω καποιο προβλημα γιατι εμενα με βγαζει στην κεντρικη σελιδα του φορουμ!

υγ : και τωρα που απαντησα, στη κεντρικη σελιδα του φορουμ με πηγε (οχι την Home page του site ,μην μπερδευτεις)

Δεν ειναι δα και κανενα κακο,απλα το ανεφερα γιατι νομιζα οτι ηταν προβλημα ολων και οχι μονο δικο μου!Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: zirico3, στις: 01/12/2005 14:16

Καθαρισε τα cookies και οταν ξαναμπεις χτυπα μερικα refresh πριν απαντησεις . Ισως ετσι λυθει το προβληματακι
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: