Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ!!!!!!!!

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ!!!!!!!! 16 έτη 2 μήνες πριν, #22779

Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω την ευκαιρια να μπαινω συχνα πιο πολυ λογω μαθηματων και τωρα λογω εξεταστικης.Δεν γνωριζω καλα την λειτουργια του foroum και θα ηθελα να με κατατοπισει οποιος εχει ορεξη και χρονο σχετικα με το πως κανω προσθηκη νεου υλικου ποτε υποβαλλω ενα καινουργιο θεμα και ποιοι ειναι οι κανονες του foroum.Δεν εχω ξανασυμμετασχει σε κατι αναλογο αλλα εφοσον εχει δημιουργηθει κατι τετοιο για τον Θαναση δεν μπορουσα να μεινω απέξω!!Ειμαι λιγο ασχετη με το θεμα αλλα εχω διαθεση να μαθω Βοηθειααααααααααα!!!!!!!!!!!!! :unsure:
..μ'ενα σαράκι αρμένικο για δρόμους που δεν θέλησα στις χαραυγές ξεχνιέμαι..
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ!!!!!!!! 16 έτη 2 μήνες πριν, #22780

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Στις χαραυγες ξεχνιεμαι έγραψε:
Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω την ευκαιρια να μπαινω συχνα πιο πολυ λογω μαθηματων και τωρα λογω εξεταστικης.Δεν γνωριζω καλα την λειτουργια του foroum και θα ηθελα να με κατατοπισει οποιος εχει ορεξη και χρονο σχετικα με το πως κανω προσθηκη νεου υλικου ποτε υποβαλλω ενα καινουργιο θεμα και ποιοι ειναι οι κανονες του foroum.Δεν εχω ξανασυμμετασχει σε κατι αναλογο αλλα εφοσον εχει δημιουργηθει κατι τετοιο για τον Θαναση δεν μπορουσα να μεινω απέξω!!Ειμαι λιγο ασχετη με το θεμα αλλα εχω διαθεση να μαθω Βοηθειααααααααααα!!!!!!!!!!!!! :unsure:

Αν έχεις MSN, κάνε με add (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) , για να σου τα εξηγήσω σε real time. :)
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: