Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Θανασοσυναξη ενοψει Τεχνοπολις

Re:Θανασοσυναξη ενοψει Τεχνοπολις 12 έτη 7 μήνες πριν, #33626

  • don_kihotis
  • don_kihotis's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 107
  • Κάρμα: 10
Κα ιεγω γνωριζω το συγκεκριμενο μαγαζι στον λοφο, που αν δεν με απαταει η μνημη μου λογω ηλικιας λεγεται και βυζαντινον.. Τωρα οπως ειπε και η καναλα ο Αρμενιστης προταθηκε λογω προτερης πειραιωτικης μαζωξης.. Αν ομως οι συντροφοι απο κεντρο εχουν θεμα ως προς την αποσταση, και αν μπορουμε χωρις προβληματα να συν-φαγωμεν, συζητησουμε περι φιλοσοφιας :laugh: ,και ολα αυτα με την συνοδεια μουσικων, τοτε εγω δεν εχω θεμα, ειθε το ελευθερο πνευμα του τιμημενου λοφου να μας συντροφεψει, ας ειμαστε ομως γρηγοροι στα κανονισματα μας, ωστε κοσμος να ενημερωθει πανω σε ενα καταληκτικο μερος, και να μην ειμαστε 2 θανασικοι, το φαντασμα του Εξαρχου, και οι διμοιριες της Μπουμπουλινας... :laugh: :P
Το αίσθημα της ευτυχίας γίνεται
ανατρεπτικό
όταν είναι συλλογικό
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανασοσυναξη ενοψει Τεχνοπολις 12 έτη 7 μήνες πριν, #33627

  • άχραντη σιγή
  • άχραντη σιγή's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • ΩΧΩΧ ΩΧ
  • Καταχωρήσεις: 52
  • Κάρμα: 3
Κατά τη γνώμη μου θα ήταν πιο ωραία αν η σύναξη περιείχε και live μουσική απο τα κρυφά σας ταλέντα και τις μελωδικές μας φωνές! Αν είναι όμως πιο εύκολη η προσβαση για τους περισσότερους στο μαγαζί στο λόφο ας πάμε εκεί! ας δωθούν όμως γρήγορα γνώμες για να προλάβουμε μέχρι αύριο να τηλεφωνήσουμε είτε στο ένα είτε στο άλλο!
μια κούπα από τη στάχτη μου να φτιάξετε συντρόφοι, σαν θα γεμίζει με κρασί μπορεί να ξαναζήσω!!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανασοσυναξη ενοψει Τεχνοπολις 12 έτη 7 μήνες πριν, #33628

  • Ateleia
  • Ateleia's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Panagiwths
  • Καταχωρήσεις: 8
  • Κάρμα: 0
Δεν νομιζω να υπαρχει θεμα με το μαγαζι στο λοφο οσον αφορα τις παρεες. Φαντασου πως εχω δει να μαζευονται μεγαλη παρεα του Αστερα Εξαρχειων εκει και δεν ειδα τπτ το περιεργο. Επισης κρατανε τις τιμες πολυ χαμηλα, βρισκεις μπυρα εμποριου με 2,5 ευρω. Και δεν λεγεται Βυζαντινο η καπως ετσι. Επισηε παιδια γιατι να μην σκεφτουμε και την περιπτωση του αυτονομου παρκου στη Ναυαρινου και Ζ.Πηγης? Ο καθενας φερνει τα τσιπουρακια του, τα μεζεδακια του και με λιγο προσοχη οσον αφορα την καθαριοτητα μπορουμε καλιστα να αραξουμε και εκει. Για σκεφτειτε και αυτο, συντροφοι αραζουν και εκει και δεν νομιζω να χαλασει κανεναν η φαση.
Ατέλεια >η απαλλαγή από την υποχρέωση καταβολής τελών, φόρων κ.λπ.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανασοσυναξη ενοψει Τεχνοπολις 12 έτη 7 μήνες πριν, #33629

  • don_kihotis
  • don_kihotis's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 107
  • Κάρμα: 10
χμ προσωπικα δεν εχω καποιο προβλημα να κανουμε μαζωξεις σε ανοιχτους χωρους, περα απο την λογικη του εμπορευματος, να φερνουμε τα οργανακια μας, τα τσιπουρακια μας, τα μεζεδακια μας, τι καλυτερο? Αλλα 1ον ειναι κατι το οποιο χωραει συζητηση, και 2ον οσο αφορα την συγκεκριμενη προταση θεωρω ο,τι υπαρχει μια προβληματικη, και αυτη εχει να κανει στο ο,τι δεν ξερουμε ποτε θα τελειωσει το γλεντι μας, αφου δεν θα εξαρτατε απο εμας....., δεδομενου ο,τι ειναι και παρασκευη και ολο και καποια διμοιρια θα μας κοψει πανω στα καλυτερα, οποτε μονο γι αυτο βλεπω σαν προβληματικο το παρκο, θα παρακολουθαγα μια φαση που λεει για θεατρακι λοφου, αλλα....., οπως και να εχει προτεινω να μαζευτουμε σε ενα μαγαζι τωρα( ας πουμε αρμενιστη), και εκει αφου ειδοθουμε σαν φατσες, και κεραστουμε αλκοολ,και μουσικες να συζητησουμε σε μια φαση πιο μονιμη, και σε ενα μερος που να μας ταιριαζει... :)
Το αίσθημα της ευτυχίας γίνεται
ανατρεπτικό
όταν είναι συλλογικό
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανασοσυναξη ενοψει Τεχνοπολις 12 έτη 7 μήνες πριν, #33630

  • Ateleia
  • Ateleia's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Panagiwths
  • Καταχωρήσεις: 8
  • Κάρμα: 0
Ο πατερας μου, μου ελεγε απ΄οταν ημουν μικρος, δυο πραγματα μην γινεις οταν μεγαλωσεις, παπας και μπατσος και αυτο για τον απλουστατο λογο οτι θα σε βριζει ολος ο κόσμος. Α ρε πατερα δικιο εχεις. Λοιπον περα απο αυτο, το ξερω καλα οτι θα μπορςει να εχει ματ κοντα στο παρκο αλλα αν δεν τους ενοχλησουμε δεν θα υπαρξει προβλημα και αυτο γιατι εχει ξαναγινει τετοια φαση εκει, ημασταν περιπου 20-25 ατομα σαν παρεα χωρια απο τα αλλα παιδια που καθοντουσαν στο παρκο επισης αλλα πιο μακρια και ειχαμε 7 οργανα παρακαλω!! Εννοειται οτι παιζαν και Θαναση τα παληκαρια. Δεν ειχε κρατησει μεχρι τις πρωινες ωρες αλλα δεν μας ενοχλησε και κανεις. Ασε που και οι καιροι ειναι δυσκολοι για μαγαζια. Τελος παντων, οντως θελει συζητηση αλλα οπως λεει και ο σοφος λαος, στη βραση κολλαει το σιδερο!!
Ατέλεια >η απαλλαγή από την υποχρέωση καταβολής τελών, φόρων κ.λπ.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανασοσυναξη ενοψει Τεχνοπολις 12 έτη 7 μήνες πριν, #33631

  • ionas
  • ionas's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • ο ιωνας και το κητος του
  • Καταχωρήσεις: 191
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 6
Και γω παιδες με την σειρα μου ψηφιζω αρμενιστη που ειναι δοκιμασμενο. Οσο για τον στρεφη μπορουμε να το δοκιμασουμε
στην 3 μας συναξη μες στο χειμωνα. Κατι μου λεει οτι ο θανασης θα ξανακατεβει συντομα.
Για το γκαζοχωρι επειδη το ξερω το μαγαζι πιστευω οτι δεν ενδεικνειται για την περισταση.
Εξαλου η συναξη ειναι αυριο παρασκευη και ο θανασης παιζει σαββατο.
Οποτε ας μεινουμε αρμενιστη μεν την ελπιδα να μας ανεχτουν και οι γειτονες, αν και την προηγουμενη
φορα ημασταν σχετικα ησυχοι.
Αγαπητη καναλα παρτε τηλεφωνο και ρυθμιστε την κρατηση
Φιλια σε ολους-ολες
Ο ελαχιστος εαυτος,ο τρελος χορευτης, η κιβωτος των κινησεων. Φωναζει η θυελλα σαν να'ναι αρχαιο τερας. Ηρθαμε απο μακρια και παω στοιχημα πως δεν θυμασαι απ'οσο ξερω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: