Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: 1η Θανασσοσύναξη Πειραιά

Re:1η Θανασσοσύναξη Πειραιά 12 έτη 9 μήνες πριν, #33025

  • don_kihotis
  • don_kihotis's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 107
  • Κάρμα: 10
Καλημέρες, λοιπόν συν-κοιλαδίτες μια ενημέρωση, επικοινώνησα χτές με το μαγαζί, και το θέμα που προκύπτει είναι ό,τι λόγω καιρού B) δεν μπορεούμε να κάτσουμε έξω, στο μέρος που βρίσκεται κάτω απο την γνωστή μουριά( μια λύση είναι να το κανονίζαμε για πιο νωρίς, ώστε σε περίπτωση βροχής να μεταφερθούμε μέσα, κάτι που λόγω της ώρας προσελευσής μας μου είπε ό,τι είναι λίγο δύσκολο), η άλλη λύση είναι να επιλέξουμε κάποιο άλλο μαγαζί που έχει να προτείνει κάποιος/κάποια για την 1η μας μάζωξη, και να έχουμε τον έλατο στα υπόψιν για την 2η :) . Ξέρω ό,τι η ενημέρωση είναι λίγο αργοπορημένη αλλά δεν περίμενα να υπήρχε θέμα... Οπότε κάθε πρόταση, ιδέα είναι κάτι παραπάνω απο αναγκαία. :unsure: σμούκια...
Το αίσθημα της ευτυχίας γίνεται
ανατρεπτικό
όταν είναι συλλογικό
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1η Θανασσοσύναξη Πειραιά 12 έτη 9 μήνες πριν, #33026

  • ionas
  • ionas's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • ο ιωνας και το κητος του
  • Καταχωρήσεις: 191
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 6
Καλημερα κι απο μενα σε ολους. Εγω προτεινω να βρεθουμε πιο νωρις κατα τις 9 δηλαδη και να μαζευομαστε σιγα σιγα και βλεπουμε. Ελπιζω ο καιρος να μας κανει το χατιρι. Για αλλο μαγαζι δεν ξερω να προτεινω κατι.
Ο ελαχιστος εαυτος,ο τρελος χορευτης, η κιβωτος των κινησεων. Φωναζει η θυελλα σαν να'ναι αρχαιο τερας. Ηρθαμε απο μακρια και παω στοιχημα πως δεν θυμασαι απ'οσο ξερω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1η Θανασσοσύναξη Πειραιά 12 έτη 9 μήνες πριν, #33027

  • άχραντη σιγή
  • άχραντη σιγή's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • ΩΧΩΧ ΩΧ
  • Καταχωρήσεις: 52
  • Κάρμα: 3
Καλημέρα και από μένα! επειδή είχα καιρο να μπω στο forum και ξεχασα τον κωδικό μου έφτιαξα καινούριο! οπότε μπορώ να σας ενημερώσω ότι είμαστε +1 :)
μια κούπα από τη στάχτη μου να φτιάξετε συντρόφοι, σαν θα γεμίζει με κρασί μπορεί να ξαναζήσω!!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1η Θανασσοσύναξη Πειραιά 12 έτη 9 μήνες πριν, #33039

  • ionas
  • ionas's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • ο ιωνας και το κητος του
  • Καταχωρήσεις: 191
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 6
Καλησπερα παιδες εν πειραια και γυρω. Λοιπον τι κανουμε για αυριο? Υπαρχει κατι νεοτερο? Don kihoti τι λες εσυ?
Ο ελαχιστος εαυτος,ο τρελος χορευτης, η κιβωτος των κινησεων. Φωναζει η θυελλα σαν να'ναι αρχαιο τερας. Ηρθαμε απο μακρια και παω στοιχημα πως δεν θυμασαι απ'οσο ξερω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1η Θανασσοσύναξη Πειραιά 12 έτη 9 μήνες πριν, #33040

  • don_kihotis
  • don_kihotis's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 107
  • Κάρμα: 10
ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΚΟΙΛΑΔΙΤΕΣ
Δυστηχώς η τύχη δεν ειναι με το μέρος των ταμπουρίων, έπειτα απο επικοινωνία νεότερη με το μαγαζί, με ειδοποίεισε ό,τι υπάρχει πρόβλημα με την μουσική και την φασαρία(έχει δεχτεί κάποιες μηνύσεις απο περίεργο γεότονα και η αστυνομία δεν τον αφήνει να παίζει κάθε είδους μουσική μετά απο τις 11), οπότε όπως καταλαβαίνεται η όποια παρουσία μας εκεί απαιτεί την ά-ηχη συνεστίαση.
Οπότε δυστηχώς 2 περιπτώσεις υπάρχουν:
Η 1η να πάμε στον έλατο και να τα πούμε χωρίς τους αγαπημένους μας ήχους και μελωδίες, με φόβο να φύγουμε νωρίς, είτε στην 2η περίπτωση να βρεθεί κάποιο άλλο μέρος να στεγάσει την παρθενική και όπως διαφαίνεται δύσκολη και ομαλή μάζωξη μας.
Ελπίζω στην άμεση ανταπόκριση των συνκοιλαδιτών ώστε να κανονιστεί κάτι για αύριο.
Ζητώ ειλικρινά συγνώμη αισθανώμενος ενοχές, με την ελπίδα να σας αποζημιώσω με το τραγούδι μου.... :blink: :lol: :woohoo:
Το αίσθημα της ευτυχίας γίνεται
ανατρεπτικό
όταν είναι συλλογικό
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:1η Θανασσοσύναξη Πειραιά 12 έτη 9 μήνες πριν, #33041

  • ionas
  • ionas's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • ο ιωνας και το κητος του
  • Καταχωρήσεις: 191
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 6
Ας μιλησουν και οι υπολοιποι που εκδηλωσαν ενδιαφερον για τη συναξη. Εγω ειμαι μεσα και σε συναντηση αηχη. Για αλλο μερος δεν ξερω κατι συγκεκριμενο.
Ο ελαχιστος εαυτος,ο τρελος χορευτης, η κιβωτος των κινησεων. Φωναζει η θυελλα σαν να'ναι αρχαιο τερας. Ηρθαμε απο μακρια και παω στοιχημα πως δεν θυμασαι απ'οσο ξερω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: